Neumím se odstřihnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zolu
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 13:07
Neumím se odstřihnout

Ahoj skupinko, mám psychický problém se kterým se neumím vypořádat. Jsme s manželem od sebe, máme spolu dceru, ale nekomunikujeme spolu, což je hlavně z mé strany, protože nejsem schopná s ním být v kontaktu, řídím se krédem: sejde z očí sejde z mysli… Je to teprve nedávno co mi řekl, že se mám s malou odstěhovat, že tohle není život jaký on chce, že si chce užívat a neřešit rodinné peripetie a když jsem se ho pak po asi třech týdnech zeptala jak se má, odpověděl mi že je spokojenější než dřív. (Takže to je ten důvod, proč s ním nechci být nadále v kontaktu, hodně mě to zabolelo, když vím, že jsem se tomu našemu žití snažila dát vše…) Sice jsem ho už nemilovala jako kdysi, ale ráda jsem ho měla a asi stále mám. Problém je, že se neumím od něj odstřihnout, neustále mi cokoli vyvolává vzpomínky na něj; s ním. A nedokážu přenést fakt, že má nebo bude mít intimní poměr s někým jiným, je to šílený, čím víc na něj chci zapomenout tím horší se mi to zdá. Dokonce jsem byla s jedním známým nechci říkat na rande, protože do toho to mělo daleko, ale jen na večerním vínku a i z toho jsem pak měla bezdůvodné výčitky, že dělám něco za jeho zády. Já fakt nevím co s tím už, když jsem přes den s malou tak je to fajn, mám v hlavě jiné věci, ale jak jde spát, vybaví se mi zase on a mám jen oči pro pláč. Nevím, jestli se z toho dostanu sama nebo jestli to je už otázka pro odborníka… Každopádně, už jen tím, že se vám tady svěřuju, se mi trochu odlehčilo…

Reklama

Reakce:

odlaska
Kecalka 278 příspěvků 24.04.18 13:12

Řekla bych, že je ještě brzy. Určitě bude líp, ale chce to jen čas, netlačit na sebe. Čas vše zahojí.

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 24.04.18 13:13

Njn, je to těžký, ale máte spolu dítě, tak asi budete muset nějak komunikovat…

zolu
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 13:15

@Therushka Časem asi ano, jestli bude mít ovšem „choť“ zájem, protože doposud se na malou ani nezeptal…

veria
Generální žvanilka 22807 příspěvků 24.04.18 13:16

Bože co je to za hajzla nezodpovednyho, on si pořídí rodinu a najednou si chce užívat? A ještě ti řekne at se odstěhujte?? Proc se neodstehoval tedy sám? Buď rada ze ses ho zbavila, to nebyl chlap pro život. Bude lip.

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 24.04.18 13:16

@zolu A ona se na tátu taky neptá? Nechce mu třeba zvolat?

tabusenka
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 13:17

Ahoj, chápu že to pro tebe není lehké, nejspíš jste toho spolu spoustu zažili, jsi zvyklá na život s ním, proto je to bolestné. Ale pokud opustil rodinu, aby se mohl bavit a užívat si sám, tak je možná dobře je to tak. Přece by jsi nechtěla po zbytek života být s někým kdo vás odsouvá na druhou kolej. Časem to bude bolet míň a míň neboj a ty jistě najdeš někoho pro koho budete s dcerkou na prvním místě

zolu
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 13:18

@Therushka Neptá, co jsme od něj ho ani jednou nezmínila, nechybí ji, nestaral se o nás, nebyl vůbec doma… :-(

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 24.04.18 13:19

@zolu Ach jo… :hug:

zolu
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 13:20

@veria Byl to jeho dům, já tam až na pár věcí neměla nic skoro… Taky si říkám, že to bylo asi to nejlepší co pro nás mohl udělat, protože roli otce nezastával vůbec, a roli manžela skoro taky ne, ani nebyl pořádně doma… ALe i tak přes to vše se s tím neumím psychicky srovnat.

zolu
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 13:23

@tabusenka Díky, napsala jsi to hezky…

mumisek79
Extra třída :D 12014 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 14:20

@zolu ahoj situace mě mrzi ale něco prostě vrátit zpět nelze A ty jsi na něj naštvaná tudíž tvá intonace hlasu a chování ho neodmekci ani nevyburcuje k činům lásky Prober si zda chceš tento vztah pokusit zachránit Až si odpovídá tak ti bude líp A pak se to bude odvíjet zda ano či ne
V případě ano si zkuste sednout a promluvit někde venku ať je to bez emocí a domluvte co by šlo a co ne
V případě ne si začni trochu užívat a oprostit se a naštvi se ještě víc
Jinak já jsem zastánce bachovek vždy mě hodí do klidu a neni nutno brát AD Zkus vyhledat vhodného terapeuta a zapracovat na svém osvobození
Přeji hodně sil Rozchody jsou bolestivé ale život tim nekončí. Máš vyhlídky na nové časy těžko teď říct zda lepší ci ne :hug:
Vypiš si +a- vašeho vztahu a také jeho osoby to ti pomůže si vytřidit myšlenky v hlavě
Hezky se obléct a uprav usměj se a hlavu vzhůru
Nic není ztraceno já jsem optimista a téměř vše je řešitelné jen se musí chtít a občas třeba i pokořit
Jestli ho máš stále ráda řekni mu to Řekni mu že ti chybí ale jestli ne tak udělej tlustou čáru a jdi dal

K K
Kecalka 398 příspěvků 24.04.18 15:00

Hele, z vlastni zkusenosti vim, ze to, co nejvic boli, je rict si: „boze, ja byla kr.va/ja byl vul“.

Neverim tomu, ze on driv neustale mluvil o diteti a ted je mu lip samotnymu a o dite se nezajima. Proste ty jsis, zakladatelko, evidentne vysnila u tvyho chlapa vlastnosti, ktery nemel - a pro tyhle vymysleny vlastnosti jsi ho milovala. Priznat si, ze to bylo cely jen sen a ze jsi byla poradne naivni a hloupa boli - ale bez toho budes chyby jen opakovat. A protoze jen Buh je neomylnej a chybovat je tudiz lidsky, je treba si chybu odpustit - a poucit se z ni.

Popravde - me v tomhle odbobi dost pomohlo chodit s kamosena na pivo - u smutnych rozhovoru, jak musi partnerku zbouchnout, protoze ji tikaj hodiny a maj nuz na krku, jak by vyrazili nekam na cesty ale mila je nepusti atd. jsem dekoval Bohu, ze ja takovy starosti nemam.

Takze bud rada, zakladatelko, ze sis s nepravym udelala jen jedno dite, ze jsi jeste vcelku mlada - at trochu poznas chlapy a podruhy si neudelas dite s nekym, kdo zadny dite nechce. Casem se nekdo objevi a na tvyho bejvalyho si ani nevzpomenes.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama