Reklama

Bráchova osudová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:09
bráchova "osudová"?

Vím, že bych se do toho neměla plést, že to není moje věc, ale stejně mi to nedá a trochu nad tím přemýšlím…
Máme s bráchou krásný vztah, jsem za to moc vděčná, jelikož v mém okolí spolu v dospělosti sourozenci příliš nevycházejí. Teď o víkendu jsem byla u něj doma, předával mi mámu, kterou měl zrovna na telefonu, potřebovala se mnou cosi vyřešit, byl to docela dlouhý hovor, tak jsem šla vedle do pokoje no a když jsem to pokládala, tak mu tam vyskočila nějaká facebook ikonka a ono konverzace s jeho bývalou přítelkyní. Jelikož je to teď od jejich rozchodu snad už 10 let a stejně dlouho má současnou přítelkyni, se kterou má už i syna, tak mě to docela překvapilo, tím víc, podle toho textu, který jsem snad ani nechtěla úmyslně otevřít, prostě tam najednou byl, halt chytré telefony no. Stydím se za to, ale tu konverzaci jsem pak směrem nahoru projela a ne, že by šlo o nějakou nevěru, ale spíš takové věty jako, klidně se mi svěř co tě trápí, záleží mi na tobě, zapomenout na tebe bych neuměl (to měla narozeniny, jelikož jí přál a k tomu spoustu obrázků květin), podobné i od ní, konverzace to byla opravdu dlouhá, šla až snad několik let zpátky, ale vypisování třeba i v noci co jsem zahlédla, no nečetla jsem to vyloženě podrobně, to by bylo na dlouho, ale nečekala jsem to. Dokonce teď i plánovali, že zajdou pokecat. Ten večer jsme pak měli oslavu, brácha se trochu lískl, tak jsem využila situace, povídala o životě, trochu ho zpovídala a z toho trouby vypadlo, tedy spíš jsem to z něj vytáhla, že má pro svou bývalou zkrátka pořád slabost, že mi to asi nevysvětlí, ale je to tak. Že se s ní sem tam vidí někde, s ostatními. Měl zvláštní výraz, asi se moc rozpovídat nechtěl. Já znala před lety i jí a přišla mi jako hodná holka, žádná mrcha, dneska už má taky dva malé kluky, tak si říkám, je to v pohodě, brácha se snad do ničeho neřítí, v partnerství vypadá v pohodě. :nevim: Ale pamatuji si přesně, jak byl do té bývalé tehdy zblbnutý, byla to vlastně jeho první láska, dokáže chlap pak brát takovou holku jen jako kamarádku? :nevim: Přijde mi to nebezpečné. Paradoxně jí nechal po 3 letech chození on sám kvůli současné, takže ironie. :) Vždycky jsem si myslela, že takhle blbě to mají jen ženský, že chlapi v tom mají jasno. :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:21

Myslím si, ze v tom skutečně nemusí nic být, jen mu na své bývalé stále záleží. Sama jsem šťastně vdana, manžela miluji, mame spolu dvě děti, ale je v mem životě ještě jeden muž, na kterém mi velmi záleží. Jako mladí jsme se bláznivě milovali, zažili spoustu věcí a i teď, když už je to takových 10 let zpátky co všechno skončilo si sem tam napíšeme, parkrat jsme se viděli v kruhu přátel, přejeme si k narozeninam atd… občas mi ho připomene místo, písnička nebo situace, stále je mezi námi cosi zvláštního, jsme jako dva magnety. Proste ten čas, kdy jsmě byli spolu se nám natolik vryl pod kůži, ze nikdy nemůžeme jeden na druhého zapomenout. Oba už mame vlastní životy, ale přesto mame jeden pro druhého v srdcích své místo. Anonym prosím nechat, díky :)

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 32 inzerátů 24.04.18 12:25

To mas za to, ze ctes cizi „postu“ :jazyk:. Hlavne o tom nikomu nerikej, at se to nedonese k jeho soucasne partnerce, nadelala bys zbytecne peklo. A jinak? Byli spolu 3 roky, meli se radi. Ja tu jeho „slabost“ celkem chapu. Taky se rada potkam s byvalymi partnery-jsou fajn, mame si co rict, ale vsechno v kamaradske rovine, vubec me nenapadne to presouvat do nejake sexualni roviny a je taky ne /myslim/. Navic po tolika letech mas tendenci si byvale lasky idealizovat-proste s nima nezijes, neresis kazdodenni problemy…mozna jsi pomohla v tom, ze si buds davat na svoji postu vetsi pozor. Nebo to rekne manzelce-na tom nic neni, lepsi, nez aby na to prisla nahodou a premyslela proc ji to taji.

Příspěvek upraven 24.04.18 v 12:27

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 24.04.18 12:26

Ja myslim, ze jsou oba dospeli ;) Zabranit bys stejne nicemu nedokazala. To, ze spolu neumeli chodit a zit, neznamena, ze jako pratele si nemuzou byt blizci. Taky mam ex se kterym si volame a kdyz jsem v CR se vidame. Jako partner byl cira katastrofa, jako kamarad je neocenitelny. Takze asi tak…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:49

Já na to právě až tak úplně volný názor nemám, ale možná je to tím, že jsem poznamenaná rozvodem svých vlastních rodičů, prostě se mi zdá že je to pořád v pohodě, v pohodě a pak najednou je z toho úlet ve stylu, opil jsem se, vypnul rozum a nemohl jsem si pomoct. :( To mi totiž trochu připomíná tu větu, že mám pro někoho slabost. :nevim:
Já vím, že tomu i kdyby nezabráním, ale fakt nechci aby si nabil hubu. Ale jo, každý to máme v sobě asi jinak. :)

Zaklad.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 24.04.18 12:58

Heleď, pokud to má brácha v hlavě srovnaný, tak žádnou blbost neudělá. Ví, proč ji tenkrát opustil, a myslím si, že pokud má s danou slečnou rodinu, tak to nebylo jen zblbnutím z hormonů, ale bylo v tom něco víc. Po pár letech ve vztazích přichází krize, tak ji třeba jen nezvládli, protože každej byli jinak nastavený a neuměli to vyřešit. A pokud spolu byli tři roky, tak je jasný, že to nebylo jen špatný a hodně spolu zažili… proto tam je pořád jakýsi pouto.

mrav
Extra třída :D 13970 příspěvků 24.04.18 13:01

Ludvik van Beethoven :lol: :mavam:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 24.04.18 13:03

Zakladatelko, jsou dospělí oba a sama bys stejně nic nezmohla. Znám páry, kde se jeden rozešel a i po letech pak hořce litoval, protože jinde to nejenže nebylo lepší, ale ani stejné. Takže možné to podle mě je :nevim: Ona má dva syny a předpokládám, že si asi nebude chtít rozbít rodinu. A kdyby snad ano, tak tomu nezabráníš, i kdybys dělala nevím co. Prostě to nech být a zkus na to zapomenout. Třeba vážně o nic nešlo.

Theli
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 24.04.18 15:52

Je mi trochu líto jeho partnerky. :( Pokud si spolu takhle intenzivně dopisují a padla tam i z jeho strany věta „Mám pro ni slabost“, tak už je to podle mě přes čáru. Taky jsem v kontaktu s exem a dokonce se nemám problém s ním i sejít, záleží mi na něm jako na člověku, ale rozhodně bych se o něm nevyjádřila v tom smyslu, že mám pro něj slabost :roll: Vzhledem k situaci si myslím, že z toho vyloženě fyzická nevěra nebude, ale i tak je to hodně nefér vůči té jeho současné. Myslím si, že takové neupřímnosti jsou ve vztahu velmi časté, jen se o tom málokdy dozvíme. Asi nemá cenu, aby ses v tom vrtala, je to jejich věc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 09:24

@Theli
Souhlasím s tebou. Budu doufat, že až třeba přijde krize, nebude hledat útěchu právě třeba u ní. :think:

Theli
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 25.04.18 09:47
@Anonymní píše:
@Theli
Souhlasím s tebou. Budu doufat, že až třeba přijde krize, nebude hledat útěchu právě třeba u ní. :think:

Je dost pravděpodobné, že útěchu u ní hledat bude, otázka je, jestli se ta jeho bývalka „chytne“, nebo ho odpálkuje. :nevim: Ty každopádně nesvedeš nic, pokud jeho žena vypadá šťastně a tvůj bratr bude zvládat se přetvařovat i nadále, tak pravděpodobně nic nezjistí. A ptala ses bráchy, jestli svoji ženu miluje, nebo s ní je „jen“ kvůli dětem?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama