Reklama

Muž štír - námluvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 08:35
Muž štír - námluvy

Ahoj dámy. Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že stirum dlouho trvá, než vás sbali. Jednoho jsem poznala a sbližování bere pozvolna, nikam nespěchá a na mou netrpelivou povahu, to je teda něco :D jaké máte zkušenosti? Díky a přeju krásný den ;)

Reklama

Reakce:

Venetia
Hvězda diskuse 35093 příspěvků 24.04.18 08:43
@Anonymní píše:
Ahoj dámy. Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že stirum dlouho trvá, než vás sbali. Jednoho jsem poznala a sbližování bere pozvolna, nikam nespěchá a na mou netrpelivou povahu, to je teda něco :D jaké máte zkušenosti? Díky a přeju krásný den ;)

nastesti zadnou…stir byl muj otec a to mi uplne stacilo :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33014 příspěvků 10 inzerátů 24.04.18 09:06

:mrgreen: Štíři jsou gonochoristé, při páření mají komplikované rituály, kdy nejdříve dochází k rituálnímu tanci a následně, pokud sameček samičce vyhovuje, sameček vypustí spermie na zem a samičku na buňky natlačí - tím dojde k oplození samičky.

tolik o živočišném druhu. Pokud máš na mysli znamení HORORskopu, tak je to jedno. Znám štíra, který měl při balení docela dobrý tah na branku. ;)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 24.04.18 09:22

Tak sbal ty jeho ne :-D jinak z mé zkušenosti šel na to hned :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 09:43

Jsem Štír(ka) a myslím, že o znamení to vůbec není, ale pokud tomu věříš, proč ne.
Za sebe musím říct, že si jen tak někoho do postele nepustím a jsem hodně vybíravá a náročná. Raději sama než brát „cokoliv“. Taky se mi to vyplatilo. Mám opravdu báječnýho manžela. Ale jsem přesvědčená, že tyhle věci jsou spíš dány temperamentem, charakterem - povahou a výchovou. Katka
Anonym - nechci spojovat nick s osobními údaji o sobě, byť jen zvěrokruhem.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 24.04.18 10:49
@Anonymní píše:
Jsem Štír(ka) a myslím, že o znamení to vůbec není, ale pokud tomu věříš, proč ne.
Za sebe musím říct, že si jen tak někoho do postele nepustím a jsem hodně vybíravá a náročná. Raději sama než brát „cokoliv“. Taky se mi to vyplatilo. Mám opravdu báječnýho manžela. Ale jsem přesvědčená, že tyhle věci jsou spíš dány temperamentem, charakterem - povahou a výchovou. Katka
Anonym - nechci spojovat nick s osobními údaji o sobě, byť jen zvěrokruhem.

budeš se divit, ale ono to dost souvisí a nejen se znamením těch faktorů je víc ;-)

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 24.04.18 11:15

Já na to nemám povahu, sbalit chlapa. Jistě, nadhodim udicku a pak vyckavam, uda se chytí, ale být iniciativní moc neumím..
:think:

mrav
Extra třída :D 14503 příspěvků 24.04.18 12:58

Já jsem lev. A mám dneska svátek. :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 35093 příspěvků 24.04.18 13:12
@mrav píše:

Tak všechno nejlepší Jiri :kytka:

KalamityJohn
Kelišová 6095 příspěvků 24.04.18 13:15
@Tiger-lily píše: :mrgreen: Štíři jsou gonochoristé, při páření mají komplikované rituály, kdy nejdříve dochází k rituálnímu tanci a následně, pokud sameček samičce vyhovuje, sameček vypustí spermie na zem a samičku na buňky natlačí - tím dojde k oplození samičky.tolik o živočišném druhu. Pokud máš na mysli znamení HORORskopu, tak je to jedno. Znám štíra, který měl při balení docela dobrý tah na branku. ;)
:palec:

Uživatel je onlinePidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 24.04.18 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj dámy. Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že stirum dlouho trvá, než vás sbali. Jednoho jsem poznala a sbližování bere pozvolna, nikam nespěchá a na mou netrpelivou povahu, to je teda něco :D jaké máte zkušenosti? Díky a přeju krásný den ;)

No že pokud hodnotíte a chováte se k člověku, dle postavení hvězd v době jeho narození, tak bych, být Vámi, raději věštil z vnitřností zvířete, které rituálně usmrtíte v pentagramu.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 24.04.18 16:06
@mrav píše:

hmm jak muj exmanzel :P.. tak vsechno nejlepsi  :kytka:

anahita
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 25.04.18 08:09
@Pidlák Povidlový píše:
No že pokud hodnotíte a chováte se k člověku, dle postavení hvězd v době jeho narození, tak bych, být Vámi, raději věštil z vnitřností zvířete, které rituálně usmrtíte v pentagramu.
:-D :-D :-D :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama