Milovat až moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 17:31
Milovat až moc

Omlouvám se, že dávám příspěvek anonymně, ale po reakci některých zdejších dam se raději nebudu ukazovat.
Miluji ho tolik, že bych sama pro něj zemřela, on mě miluje snad ještě víc. A možná to je ten kámen úrazu. Žárlivost a hádky, bolest při každé krivde. Placu si do polštáře, už jsem byla i tak vysilena, že jsem se pokusila spáchat sebevraždu. Nevím co dělat, spolu žít je Itálie a bez sebe by nám puklo srdce. Nevím jak situaci zvládnout a řešit, jak krotit emoce. Díky za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46133 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 17:32

To není milovat, to je závislost.

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 23.04.18 17:33
@Anonymní píše:
Omlouvám se, že dávám příspěvek anonymně, ale po reakci některých zdejších dam se raději nebudu ukazovat.
Miluji ho tolik, že bych sama pro něj zemřela, on mě miluje snad ještě víc. A možná to je ten kámen úrazu. Žárlivost a hádky, bolest při každé krivde. Placu si do polštáře, už jsem byla i tak vysilena, že jsem se pokusila spáchat sebevraždu. Nevím co dělat, spolu žít je Itálie a bez sebe by nám puklo srdce. Nevím jak situaci zvládnout a řešit, jak krotit emoce. Díky za rady

Hlavně jít k psychiatrovi. Oba. Co nejdřív.

KalamityJohn
Kelišová 5224 příspěvků 23.04.18 17:36

Dospět?

Doe_Jane
Kelišová 5605 příspěvků 23.04.18 17:39

:mrgreen: tohle fakt není láska

sakulek
Kecalka 196 příspěvků 23.04.18 17:39

Tohle není láska… tohle je „chtít vlastnit“. Když se dva milují, je to o vzájemné důvěře a respektu. A tohle z toho opravdu necítím.

pikola
Neúnavná pisatelka 18113 příspěvků 23.04.18 17:39

Když se tak milujete, tak nechápu, proč si ubližujete. Oba dva máte sami se sebou problém.

ivašot.
Kelišová 5739 příspěvků 23.04.18 17:40

Léčit se, než to dopadne špatně

AnastazieB
Echt Kelišová 8102 příspěvků 23.04.18 17:41

Psychologická poradna.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 18:13

Emoční závislost. Až to bude láska, tak to poznáš ;-)

Paola21
Závislačka 3217 příspěvků 23.04.18 18:25

No to není láska, co mezi sebou máte, možná posedlost, závislost, ale láska určitě ne.

Dojcanis
Závislačka 2529 příspěvků 23.04.18 18:26

https://m.youtube.com/watch?…
Pust si to a zamysli se :kytka:

mrav
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 23.04.18 18:32

Jste na sobě závislí. Rychle vyhledejte oba psychologa. ŽIVOT NENÍ JEN ON, JSI TO I TY - TVOJE POTŘEBY A KONÍČKY. Tak žij, prosím, svůj život a ne život někoho jiného…

vjerunqa
Závislačka 2670 příspěvků 23.04.18 18:37

Žárlivost, hádky, bolest, křivdy a pokus o sebevraždu nemají s láskou nic společného. Kolik Vám je a jak dlouho jste spolu?

nostress
Extra třída :D 12180 příspěvků 23.04.18 19:11
@Anonymní píše:
Miluji ho tolik, že bych sama pro něj zemřela, on mě miluje snad ještě víc. A možná to je ten kámen úrazu. Žárlivost a hádky, bolest při každé krivde. Placu si do polštáře, už jsem byla i tak vysilena, že jsem se pokusila spáchat sebevraždu. Nevím co dělat, spolu žít je Itálie a bez sebe by nám puklo srdce. Nevím jak situaci zvládnout a řešit, jak krotit emoce. Díky za rady

V kvalitním vztahu nemá co dělat křik, žárlivost, majetnické chování, a pokusy o sebevraždu. V kavlitním vztahu je vzájemná důvěra, ůcta a respekt. Nikdo není náš majetek. Jste snad spolu proto, že chcete, ne? Pokud vám bude spolu dobře, tak není problém. Až se samou „láskou“ udusíte, tak to nikomu neprospěje. Láska nemá pálit, ale hřát.

Příspěvek upraven 24.04.18 v 11:45

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama