Líbím se mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 21:03
Líbím se mu?

Předem se omlouvám, že s takovým dotazem otravuju zrovna tady, kde se ve většině případů řeší opravdu důležité věci. Ale já už jsem z toho na prášky a vím, že většina z vás má už nějaký ten vztah za sebou
Jde o to, že ve škole je jeden kluk. Mluvili jsme spolu jednou v životě, jednou mi opětoval úsměv delší dobu než je běžné a teď se na mě třeba jen občas podívá
Jak poznám jestli jsem klukovi ukradená a nebo se mu líbím?
Většinou to poznám sama, ale u něj nevím. Jak mám vědět jestli si hraje na pana nedostupného a nic nedělá schválně, přestože se mu líbím a nebo ho nezajímám?
Vůbec do něj nevidím a ano ta nedostupnost mě vytáčí a chci ho poznat.
Co si o tom myslíte? Je mi 17 let.:)

Reklama

Reakce:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 23.04.18 21:11

Tak to taky nevim, jestli se mu líbíš. Ale když mi das jeho enail nebo Facebook, tak se ho na to zeptám a pak ti to řeknu.

Nebo se na nej zkys usmivat ještě víc, nebi se ho zeptej, jestli neví, jaký byl úkol z matematiky. Pak případně, jestli by ti neco nevysvetlil, že neco nechápeš… Pak mu můžeš za pomoc něco koupit, pozvat ho do McDonalda atd.

Taky může být, se se mu suce líbíš, ale už někoho má…

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 23.04.18 21:12

Mluvili jste spolu jednou, občas se na sebe podíváte a ty si myslíš že má zájem? Tak, z mojí zkušenosti fakt nemá. To by si poznala.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 23.04.18 21:16
@lachtanice86 píše:
Mluvili jste spolu jednou, občas se na sebe podíváte a ty si myslíš že má zájem? Tak, z mojí zkušenosti fakt nemá. To by si poznala.

Může být velmi nesmělý. Když já si vzpomenu na svou první lásku v 14… Hrozně jsem ji miloval, několik let… ake nikdy jsem nenašel odvahu jí to říct.

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 23.04.18 21:31

@Milan42 může, ale co já si vzpomínám na kluky v mých 17 tak k nesmelosti měli hodně daleko

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 23.04.18 21:43
@lachtanice86 píše:
@Milan42 může, ale co já si vzpomínám na kluky v mých 17 tak k nesmelosti měli hodně daleko

Holt každý je nějaký. A nesmělých je dost.

Detsa
Kelišová 6994 příspěvků 23.04.18 23:51
@lachtanice86 píše:
@Milan42 může, ale co já si vzpomínám na kluky v mých 17 tak k nesmelosti měli hodně daleko

To já byl ešte víc vic nez jsem ted v tomhle věku. Pokud narazila na někoho takovýho, může to tak klidně být :)

emo.law
Kecalka 167 příspěvků 24.04.18 16:26

To Bravíčko těm dětem prostě chybí!

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 24.04.18 16:32
@emo.law píše:
To Bravíčko těm dětem prostě chybí!

Ale nechybí. Místo něj mají internet: ona.idnes.cz, jsmekocky.cz, emimino.cz …

Každá generace tyhle problémy měla a řešila, hen způsob získávání informací se mění s dobou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama