Kolik vám přispívá manžel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarysa1988
Nováček 1 příspěvek 24.04.18 11:25
Kolik vám přizpívá manžel?

Vím, že podobných otázek je tu spousty, ale doba jde dál a platy se zvyšují a názory se rozcházejí…A ani nevím do jaké kategorie to zařadit :think:
Finance jsem tolik neřešila dokud jsem neotěhotněla.
Manžel platí nájem 2.000 kč, energie a benzín. Mě měsíčně přispívá 1.000 kč co jsem otěhotněla, tak +500 k (tedy 1.500 kč).
Já kupuji týdně jídlo - zatím pro dva, jednou za měsíc nějakou drogerií/hygienu, občas léky a oblečení - jak pro sebe, tak i pro manžela, jinak by v tom svém chodil do roztrhání…
Jinak věci do domácnosti (nejsou časté, tak za 1 až dva roky obnovíme, jen když je potřeba opotřebení či po rozbití) - skleničky, hrníčky, pánvičku, povlečení, atd. Jdeme spolu na PŮL a to manžel vydělává víc jak já. (A když se mu to nezdá, tak to stejně dokupuji, pak za své já).
A dovolené u moře či jinde též platíme na půl. Jen benzín a poplatky dálnicím platí manžel.

Tak já vám nevím…zda je to férově rozdělené či nikoliv. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 90 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 24.04.18 11:26

Dej přečíst manželovi, co je společné jmění manželů a jak funguje :kytka:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8695 příspěvků 24.04.18 11:27

Holt jste takovi dva spolubydlici, kteri shodou okolnosti cekaji decko.

arinecka
Závislačka 4399 příspěvků 24.04.18 11:27

@Klarysa1988 To jako vážně? Proč by ti měl přispívat, nejste rodina?

jkra
Generální žvanilka 23623 příspěvků 24.04.18 11:28

Tak mu dej cenik:).
mesic tehotenstvi, 10 k.
Ted vazne, nechaopu to. Snad mame vse spolecne, ne? Tak jak Ti prispiva, kdyz to mate spolecne.

neila
Echt Kelišová 9895 příspěvků 24.04.18 11:28

@Klarysa1988 to snad nemyslíš vážně toto :lol:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 24.04.18 11:29

Zpívá často ale moc se to nedá poslouchat

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 24.04.18 11:29
@Doe_Jane píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

neila
Echt Kelišová 9895 příspěvků 24.04.18 11:29
@Doe_Jane píše:
:mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11260 příspěvků 24.04.18 11:30

Tohle neni manzelstvi, ale spolubydleni. co na to rict jineho. me manzel neprispiva nic. vydelane penize obou po spolecne dohode spolecne utracime. jsou nase.

lolink
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 24.04.18 11:30

Husty. 8o Mam zlateho muze, fakt. Jsem na materske, dostavam k materske mesicne 10 tisic na chod domacnosti. Ostatni jde z jeho kapsy. Kazdy mesic se snazim vyjit, nekdy jsou vydaje jako plavani a tak, takze muzu kdykoliv prijit, ze potrebuji a neni problem.

michee
Závislačka 3584 příspěvků 3 inzeráty 24.04.18 11:30

Všechno tomu svýmu chlapovi seberu a on nemá nic a já všechno!!!

Tak jako jsme manželé, tak se podle toho taky chováme, máme společný peníze a máme společný výdaje. Jeho by nikdy nenapadlo, že by se něco platilo napůl. A to ani v době, kdy jsme spolu začali chodit a posléze žít.

Popokatepetla
Závislačka 2846 příspěvků 24.04.18 11:31

S manželem máme společné finance, od toho jsme přeci manželé ne? Nebo jako ano, máme každý svůj učet a na něm výplatu, ale nikdo nikomu nic nepřisívá. Vše je otázka diskuse. Manžel také vydělává víc, takže platí výdaje za bydlení, dovolené atd. Já zase nákupy, oblečení, většinu potřeb pro děti. Když potřebuji koupit něco většího, domluvím se s manželem, ať to zaplatí ze svého učtu. Když jdeme na večeři/výlet, jednou platí manžel, jindy já. Ale fakt to nemáme nijak obecně, že by mi každý měsíc dával x tisíc :mrgreen:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 24.04.18 11:31
@nozu píše:
Tohle neni manzelstvi, ale spolubydleni. co na to rict jineho. me manzel neprispiva nic. vydelane penize obou po spolecne dohode spolecne utracime. jsou nase.

přesně tak, rozhodně mi manžel nedává nějaké peníze nebo co, jako kapesné :mrgreen: vše máme společně

pikola
Neúnavná pisatelka 18524 příspěvků 24.04.18 11:31

Dává mi kolik potřebuju. Respektive máme jeden účet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 90 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama