Nečekaná menstruace a rande s přítelem

Anonymní
9.5.20 15:19

Nečekaná MS a rande s přítelem

Ahoj holky, předem říkám ze můj dotaz bude asi hloupý, ale dneska se mám po dvou měsících vidět s přítelem, bohužel jsem ale dostala nečekaně MS, mám to teda slabé beru vždy ascorutin a citron s vodou, s přítelem jsme spolu nikdy v těchto dnech nespali, takže ani nevím zda by mu to vadilo či ne, ale mě by spis zajímalo jak to mate vy spite spolu norlmalne a nebo čekáte až skončí MS? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19810
9.5.20 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem říkám ze můj dotaz bude asi hloupý, ale dneska se mám po dvou měsících vidět s přítelem, bohužel jsem ale dostala nečekaně MS, mám to teda slabé beru vždy ascorutin a citron s vodou, s přítelem jsme spolu nikdy v těchto dnech nespali, takže ani nevím zda by mu to vadilo či ne, ale mě by spis zajímalo jak to mate vy spite spolu norlmalne a nebo čekáte až skončí MS? :think:
čekáme ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
9.5.20 15:29

Ahoj, my to máme tak že záleží hlavně na mě, když mám MS první dva dny tak ji mám dost silnou a dost mě bolí břicho, takže na sex nemám ani pomyšlení ale třetí nebo čtvrtý den když oba chceme máme sex. Můj chlap vždycky říkal, správný rytíř se zakrváceného meče nebojí, nebo nějak tak to bylo :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11108
9.5.20 15:48

Nečekáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
9.5.20 15:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem říkám ze můj dotaz bude asi hloupý, ale dneska se mám po dvou měsících vidět s přítelem, bohužel jsem ale dostala nečekaně MS, mám to teda slabé beru vždy ascorutin a citron s vodou, s přítelem jsme spolu nikdy v těchto dnech nespali, takže ani nevím zda by mu to vadilo či ne, ale mě by spis zajímalo jak to mate vy spite spolu norlmalne a nebo čekáte až skončí MS? :think:

Děláme vše normálně bez omezení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 16:01
@Anonymní píše:

Jo to znam..ja pritele udelam jinak..dyz uz to jede na cervenou…mam ms dost bolest. a nepoznala jsem chlapa, ktery by tp pri ms chtel, a hlavne je to blbe kvuli zaneseni infekce me rikal gynekol.

• Citovat
  • Nahlásit
768
9.5.20 16:02

Jestli to nevadí tobě, tak myslím, že příteli po dvou měsících určitě ne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
9.5.20 16:35

Tak mu normálně oznam že máš svoje dny…Pokud to tobě není proti srrsti a jemu taky ne tak není problém..jinak to snad pochopí ne? A navíc existují snad i jiné techniky když je chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
9.5.20 17:03

Čekáme. Přijde mi to hnus dělat to a všude krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
9.5.20 19:54

Čekáme. Přijde mi to nechutný, jak masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
9.5.20 20:00

Přítel by s tím problém neměl, ale já ano, tudíž čekáme…partnera uspokojím jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
10.5.20 01:51

Necekame. Davame si pod sebe rucnik. Ale kdybychom kondom uz nepouzivali, trvala bych na nem z duvodu rizika zaneseni infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 02:00

Normálně bych napsala, že já počkám po MS a o něj se postarám…ale aktuálně jsem měla špinění cca 15 dní a nakonec to šlo i tak :-) - z mé iniciativy, muž neprotestoval ;)

• Citovat
  • Nahlásit
412
10.5.20 19:06

No, my čekáme, ale jednou se mi stalo, že už jsem nekrvácela a myslela jsem si, že už je konec a tak jsme na to s přítelem vlítli. Nevím přesně, co se stalo, ale najednou jsem zvedla ruku a celá od krve. Pak jsem se zvedla a krev všude pode mnou, přítele to nerozhodilo, ale pro mě to byl teda šok :D :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 19:55

My teda spolu spíme i při tom. Nemám to tak silné, takže se nikdy nestalo, že by krev byla tam, kde být nemá :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat