Skleněné mističky/kelímky na příkrmy do mrazáku

381
8.5.20 11:10

Skleněné mističky/kelímky na příkrmy do mrazáku

Ahoj holky, už se mi nechce pořád kupovat příkrmy pro mimčo, takže si je začínám dělat sama. Dělala bych toho vždycky víc a dala zamrazit, ale chci si na to koupit nějaké skleněné dózičky nebo kelímky, nechci žádný sebelepší plasty… nemáte někdo nějaký typ? Hledám na netu a nic moc jsem zatím tedy nenašla. Jedině nějaký velký, ale to taky nechci, chci tak okolo 150 ml… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16017
8.5.20 11:21

Ja davala zmrznout prikrmy v tech sklenickach po kupovanych a presnidavkach. Ono se rychle hromadí, mi stačilo měsíc kupovat a uz sem ty sklenicky neměla kam davat a kupovat ještě nějaké extra by se mi teda nechtelo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
8.5.20 11:24

@Kriss Tina To je dobrý nápad, jen nevíš, jestli skleničky od příkrmů Hipp v mrazáku nerupnou?… se mi to jaksi nechce zkoušet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3057
8.5.20 11:25

Sklo se dá dát do mrazáku? Vždyť to praskne ne? Já jsem teda prikrmy zavarovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16017
8.5.20 11:28

@SALVIE36 nesmis je davat uplne plny, ja jich mam v mrazaku dost a zadna nerupla. Naopak mi vybouchly když sem je zavarila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
8.5.20 11:35

Ja teda taky uz zavaruju :think: me prijde, ze z toho mrazaku to proste uz tak dobre nechutna, bez ohledu na to, jestli to je v plastu nebo ve skle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
8.5.20 11:45

@Melodie91 Takže zavařit je lepší než jen dát do mrazáku? Já se v uchovávání potravin a jídel moc nevyznam :-( Do čeho je prosím zavařuješ? děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
8.5.20 11:47

Fyzika zš.. voda při mrznutí nabývá na objemu. Pokud je sklenice plná, voda (led) ji praskne jak se rozpíná. Pokud se nechá rezerva, nepraskne nic. To si pořád někdo myslí, že sklo praská jen tak zimou? Že vám v zimě nepopraská autosklo, skleník..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
8.5.20 12:15

Nám skleněné neruply. A ještě jsme mrazili Avent kelímky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24711
8.5.20 13:04
@SALVIE36 píše:
Ahoj holky, už se mi nechce pořád kupovat příkrmy pro mimčo, takže si je začínám dělat sama. Dělala bych toho vždycky víc a dala zamrazit, ale chci si na to koupit nějaké skleněné dózičky nebo kelímky, nechci žádný sebelepší plasty… nemáte někdo nějaký typ? Hledám na netu a nic moc jsem zatím tedy nenašla. Jedině nějaký velký, ale to taky nechci, chci tak okolo 150 ml… děkuji

Sklo bych do mrazáku nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
8.5.20 15:28

Ja jsem zamrazovala ve skle od opocenskych jogurtu MM. Ty jsou tak 150 ml odhadem. Nikdy nic neprasklo. Prikrmy mrazim obcas ve sklenickach od kupovanych prikrmu, kdyz jsem sklenicku naplnila moc, tak nepraskla, ale zvedla (otevrela) vicko. Ale spis mrazim miniporce ve formickach na led a pak jeuchovavam v uzaviratelnych sackach. Zabere to min mista a pak zkombinuju nekolik kostek, trochu podliju vodou a ohreju. A pokazde je jiny obed. Mrazim takhle i brambory (uvarene propasirovane smichane s vodou jako kasi) nebo maso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama