Kde najít přátelé jako dospělý?

Anonymní
7.5.20 21:56

Kde najít přátelé jako dospělý?

Je mi 28 - dítko ještě nemám.
Ze střední jsem občas v kontaktu s pár spolužáky, ale už si nemáme moc co říct.

V práci to nějak nepůjde (pracuji v trafice) :think:
Ve fitness jsou samé mlaďošky a když ne, tak fakt nevím jak začít, ať zase nejsem za lesbu :palec:
No a sousedky mám i kolem té 40citky, ale ty jaksi moc nejeví zájem, asi jsem pro ně zase moc mladá, prohodíme pár slov ale pak si jdou svou cestou.
Tak poraďte :palec: zkoušela jsem i Badoo, ale nějak vždy selhalo, bydlím i na městečku do 30tis. obyvatel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23011
7.5.20 21:59

Co nějakej místní bar, až se to otevře, samozřejmě? Já takhle párkrát zašla sama a našla sem nejen dobrou partu, ale i lásku :grin: kdo se boji, nesmí do lesa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 22:02

@Mar__tanka1983 wow :D sama bych si asi netroufla.. V jiném městě, to joo ale tady..:D Klobouk dolů za odvahu! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
23011
7.5.20 22:09

Hele já si to říkala taky :mrgreen: :mrgreen: jenže vis jak, po dvaceti letech se stejným chlapem už je parta kamarádů tak nějak poskládaná. A když sem se chtěla rozhlidnout (po nějakém rozptýlení - chlapovi), tak v tom mým rybníčku nebylo kde brát. Všechno dlouholetí partneři kámošek, případně exovi kámoši. Kdybych takhle přemýšlela, zůstanu naocet :lol: :lol: takže sem si řekla, že je prostě čas opustit ty sice příjemné, ale stojaté vody, a prostě vyrážela do města. Někdy s kamarádkama, jindy sama, nebo sem se v průběhu večera trhla od party a někam odešla. Jdi tomu štěstí trochu naproti, vyplatí se to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23011
7.5.20 22:19

Jestli se stydíš jít sama, tak se prostě tvař, že na někoho čekáš :mrgreen: dyt tam nemusíš sedět celej večer jak oukropecek. Dej si dvě vína, rozhlidni se a klidně jdi dom. Vrat se tam za tyden. Prohod pár slov s barmanem. Tvar se, že na někoho čekáš, jestli máš pocit, že je trapný tam být sama.
já to vlastně takhle udelala (i když sem to teda tak neplánovala, ale jako návod to není špatný:grin:). Jinak třeba taneční párty sem si překvapivě taky nejvíc užila, když sem s sebou neměla partu kámošek… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6486
7.5.20 22:44

V dospělém věku se kamarádi hledají přes zájmy a koníčky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
7.5.20 22:59
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 wow :D sama bych si asi netroufla.. V jiném městě, to joo ale tady..:D Klobouk dolů za odvahu! :palec:

Nesmíš se bát. Já kam vlezu, tam se zakecám. Kdybych chtěla, tak mám hafo kamarádek, jenže vím, že mám doma dvě děti, které mě potřebují na plný úvazek a nezvládla bych věnovat čas přátelství, tak se vždy jen zase hezky rozloučím. Mám tedy jen kamarádky, které snesou mé občasné přátelství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13348
7.5.20 23:07

No potřebuješ nějakou činnost, která se dělá společně - což fitko úplně není. pokud jsi sportovně založené, tak najdi nějaký sportovní klub či oddíl v okolí, volnočasový, bez ambicí na velké soutěže a přidej se k nim.

Nebo začni dobrovolničit a aktivně se zkamaraď s dalšími dobrovolníky v dané organizaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama