Outlet Hatě u Znojma - ceny

5446
8.5.20 15:20

Outlet Hatě u Znojma - ceny

Maminky, prosím, kdo znáte obchoďák na Hatích, jaké tam jsou ceny? 18.5. se tam má prý otevřít a prý budou zlevňovat určitě o 50%, možná i víc. Ale netuším z jakých cen se bude zlevňovat, tak jestli má pro mě význam tam jet. Předem díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.5.20 15:41

Pracovala jsem tam 4 roky. Ceny v našem obchodě vždy -30% z původní ceny = outletová cena. Pak jsme měli akce -50% z původní ceny a -70% z původní ceny. Nebo akce na pokladně odečteno 20% z outletové ceny.
Ostatní obchody (většina) to mají podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.20 15:43

Chce to číst. Každý obchod to má jinak ty akce. Takže někde natrefíte na slevněné zboží na 50% z původní a někde budete mít slevu z outletové 20%,30% atd.

• Nahlásit
  • Citovat
5446
8.5.20 16:42
@Anonymní píše:
Chce to číst. Každý obchod to má jinak ty akce. Takže někde natrefíte na slevněné zboží na 50% z původní a někde budete mít slevu z outletové 20%,30% atd.

A jaké tam jsou obvyklé ceny? Já abych tam zbytečně nejela a nezjistila, že 50% sleva ze svetru, znamená sleva z 10 tisíc na 5 tisíc. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 16:51

@Enmamma To hodně záleží do jakého obchodu zajdete. Jiná cena bude v Guess a jiná v S Oliver nebo Terranově.
www.freeport.cz

• Nahlásit
  • Citovat
5446
8.5.20 17:05
@Anonymní píše:
@Enmamma To hodně záleží do jakého obchodu zajdete. Jiná cena bude v Guess a jiná v S Oliver nebo Terranově.
www.freeport.cz

To je jasné, ale já nemám žádnou představu, tak se ptám, jak se ceny pohybují, od kolika do kolika průměrně při slevách 50%. Vím, co mě čeká v mém okolí za ceny, tam ale vůbec netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
8.5.20 17:25
@Enmamma píše:
A jaké tam jsou obvyklé ceny? Já abych tam zbytečně nejela a nezjistila, že 50% sleva ze svetru, znamená sleva z 10 tisíc na 5 tisíc. :mrgreen:

Takhle to v ČR dost často bývá, něco ve slevě znamená, že vedle to seženeš za normální cenu levněji. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 17:28

Je to jak píšete když zajdete do drahého obchodu kde stojí normálně kus 10tis tak v 50% z původní bude 5. Když bude 50% z outletové tak to bude míň protože outletová cena je nižší než původní cena. V tom obchodě co jsem pracovala tak původní cena odpovídala cenám v Olympii Brno. Každý obchod má svoje akce - slevy.

• Nahlásit
  • Citovat
5446
9.5.20 11:00

Zjistila jsem, že je zrušeno mnoho spojů. Dostanu se tam. Pokud však nechci mít na nákup jen chvíli, tak se už nedostanu domů. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama