Nečekané první těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 21:00
Nečekané první těhotenství

Ahoj chtela bych se vypovidat mozna nejakou radu sama nevim sem ted trochu zoufala.. myslela sem ze tehotna byt nemuzu protoze sest let se nic nedelo pro info je mi 22 celou dobu jsem mela pofiderni partnery a ted sem rok s pritelem ktery je moje zlaticko noo pred par dnema sem zjistila ze jsem tehotna jelikoz sem myslela ze teda nemohu mit miminko byla sem prekvapena a mela radost zaroven i starost kdyz jsem to rekla pritelovy tak byl vykolejeny miminko planoval az za dva roky jelikoz ma ted rozjetou karieru ktera muze mit pro nas lepsi budoucnost a zabezpecenost on sam je proti potratu pri chirurgickym zakroku ale je tady moznost te potratove pilulky o te sem ani nevedela to mi rekl az pritel bouzel ted nevim co delat bydlime v pronajmu ja mam exekuce a sem bez prace a pritel se boji ze kdyz bude miminko ted ze bude vsechmo jinak a ze ho nebudem moc zabezpecit dokud neudela tu karieru chce aby jsme meli baracek az bude mimco a ja sem zoufala a nevim jak dal jestli potrat nebo miminko ja sama bych miminko chtela i nechtela skoro nic jsem neprozila ve svem zivote a myslim ze mam jeste cas na mimco ale na druhou stranu ho chci ale nechci pak mit pocit ze jsem to chtela jen ja :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
TopSecret
Závislačka 3893 příspěvků 31.03.19 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych se vypovidat mozna nejakou radu sama nevim sem ted trochu zoufala.. myslela sem ze tehotna byt nemuzu protoze sest let se nic nedelo pro info je mi 22 celou dobu jsem mela pofiderni partnery a ted sem rok s pritelem ktery je moje zlaticko noo pred par dnema sem zjistila ze jsem tehotna jelikoz sem myslela ze teda nemohu mit miminko byla sem prekvapena a mela radost zaroven i starost kdyz jsem to rekla pritelovy tak byl vykolejeny miminko planoval az za dva roky jelikoz ma ted rozjetou karieru ktera muze mit pro nas lepsi budoucnost a zabezpecenost on sam je proti potratu pri chirurgickym zakroku ale je tady moznost te potratove pilulky o te sem ani nevedela to mi rekl az pritel bouzel ted nevim co delat bydlime v pronajmu ja mam exekuce a sem bez prace a pritel se boji ze kdyz bude miminko ted ze bude vsechmo jinak a ze ho nebudem moc zabezpecit dokud neudela tu karieru chce aby jsme meli baracek az bude mimco a ja sem zoufala a nevim jak dal jestli potrat nebo miminko ja sama bych miminko chtela i nechtela skoro nic jsem neprozila ve svem zivote a myslim ze mam jeste cas na mimco ale na druhou stranu ho chci ale nechci pak mit pocit ze jsem to chtela jen ja :,(

Ty jooo takovou dlouhou vetu bez carek sem jeste nikdy necetla ale asi sem cetla spatnou literaturu tato je dobra pro dobrou funkci mozku a vetsiho usili v mysleni 8) :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 31.03.19 21:08

Holka jak jsi proboha přišla na to, že miminko nemůžeš mít?? Jestli stě se nijak nechranili je to chyba vas obou. To že se s byvalymi nikdy nic nestalo neznamená že jsi neplodna. No je to blbá situace, kdybys měla aspon praci a neměla dluhy je to snadné. Takhle bys byla úplně zavysla na příteli… Já jsem teda proti potratum, ale přijdeš mi že na to nejsi ještě zralá. Měla bys aspoň podporu rodiny kdyby sis ho nechala??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 21:08

Řešili jsme s přítelem něco podobného. Od dítě chtěl, ale když to přišlo nebyl si jistý jestli to zvládne. Je mi 21 a taky jsem skoro nic nezažila.. ale my jsme o tom aspoň dopředu mluvili že když se to stane nic se neděje.. já jsem od 2 měsíce doma tudíž chlap táhne vše sám. mám dluhy kvůli podnájmu a dlouho jsme se báli jak to zvládneme. Sice mu nabídli lepší práci ale je hloupost abych já s malým byla v ČR a on v Německu. Tudíž zůstal tady za menší plat ale je rozhodnutý se postarat ať to bude stát cokoli. Zkuste si o tom ještě pořádně promluvit. Sice nejsem zastáncem potratů ale pokud opravdu dojdete k závěru že jiná možnost není a pro vaše dítě chcete lepší budoucnost možná by to bylo lepší. Nebo existuje adopce, ale zase žít s pocitem že někde běhá vaše miminko a vy nevíte kde taky není nic hezkého. Pořádně si o tom popovidejte :)

lljubanka
Kecalka 111 příspěvků 31.03.19 21:09

Ještě jednou bych s partnerem rozumně promluvila. Je to velké rozhodování a mohla bys třeba litovat. Můj názor je, že vždy se to dá nějak udělat. Práci nemáš ale můžeš během těhotenství chodit třeba na brigádu. A přítel snad může dělat kariéru dál ne? Rodit a kojit budeš ty :D Ne všechno si člověk může v životě naplánovat. Pokud se nic nedělo tolik let a najednou jsi v tom ,je to asi znamení, že právě s tímhle zlatíčkem jak píšeš, to mělo být :andel: . Držím palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 21:09

@Kriss Tina prave ze moje rodina je na tom jeste hur nez ja :(

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15804 příspěvků 31.03.19 21:15
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych se vypovidat mozna nejakou radu sama nevim sem ted trochu zoufala.. myslela sem ze tehotna byt nemuzu protoze sest let se nic nedelo pro info je mi 22 celou dobu jsem mela pofiderni partnery a ted sem rok s pritelem ktery je moje zlaticko noo pred par dnema sem zjistila ze jsem tehotna jelikoz sem myslela ze teda nemohu mit miminko byla sem prekvapena a mela radost zaroven i starost kdyz jsem to rekla pritelovy tak byl vykolejeny miminko planoval az za dva roky jelikoz ma ted rozjetou karieru ktera muze mit pro nas lepsi budoucnost a zabezpecenost on sam je proti potratu pri chirurgickym zakroku ale je tady moznost te potratove pilulky o te sem ani nevedela to mi rekl az pritel bouzel ted nevim co delat bydlime v pronajmu ja mam exekuce a sem bez prace a pritel se boji ze kdyz bude miminko ted ze bude vsechmo jinak a ze ho nebudem moc zabezpecit dokud neudela tu karieru chce aby jsme meli baracek az bude mimco a ja sem zoufala a nevim jak dal jestli potrat nebo miminko ja sama bych miminko chtela i nechtela skoro nic jsem neprozila ve svem zivote a myslim ze mam jeste cas na mimco ale na druhou stranu ho chci ale nechci pak mit pocit ze jsem to chtela jen ja :,(

Z čeho máš exekuci?! Miminkem tvůj život nekončí, dostane nový rozměr. Ale jestli jste na tom tak zle, pilulka by řešením byla. Pak spolehlivá antikoncepce, než si oba uspořádáte život a myšlenky.

iila
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 9 inzerátů 31.03.19 21:28
@Anonymní píše: …Nebo existuje adopce, ale zase žít s pocitem že někde běhá vaše miminko a vy nevíte kde taky není nic hezkého. Pořádně si o tom popovidejte :)

Píšeš to, jako kdyby adopce byla horší než potrat… doufám, žes to tak nemyslela. 8o

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 31.03.19 21:28

kolik máš dluhů ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 21:31

@ka2ka asi 160 tisic

ocean.mama
Kecalka 193 příspěvků 31.03.19 21:37
@Anonymní píše:
@ka2ka asi 160 tisic
Jak jsi ve svych 22 prisla k takovym dluhum? A proc nemas praci, co mas za skolu?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 21:38

@ocean.mama nechci tady psat proc nemam praci a proc mam dluhy protoze by jste me hned odsoudily

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 31.03.19 21:39
@Anonymní píše:
@ka2ka asi 160 tisic

tak to je slušná částka, těžko radit :think:

kristyn.g
Závislačka 3075 příspěvků 31.03.19 21:42

ty budeš pěkný číslo… no těžko radit… jak si přišla na to že nemůžeš mít děti? Argument s karierou nechapu, přece po něm nechceš aby šel na mateřskou… muže karieru dělat dál.. ono miminko taky není na zavolání… můžete plánovat a pak prostě nemusí přijít…

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 31.03.19 21:47
@Anonymní píše:
@ocean.mama nechci tady psat proc nemam praci a proc mam dluhy protoze by jste me hned odsoudily

Myslim že odsouzena tu budeš tak jako tak. V tvému věku, nepracujici, zadlužena, a ještě tak hloupá že se ani nechráníš, to se jen tak nevidí. Tady těžko radit, když už jste plánovali rodinu za 2 roky měla sis praci najít tak jako tak, za 2 roky bys splatila dluhy a měla nárok na mateřskou. Teď už je pozdě buď si mimčo necháš, ale budete žít z ruky do huby a budeš totálně zavysla na příteli a nebo si ho nenecháš, ale později toho můžeš hodně litovat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama