Nechal mě s dítětem

Anonymní
2.9.21 19:04

Nechal mě s dítětem

Ahoj holky, chci se zeptat, jak to zvládnout… přítel teď ex… nastoupil do práce pár dní na to se tam seznámil s kolegyní a teď už spolu jakoby mají vztah… hledají si společně bydlení, ale zatím pořád bydlí, respektive přespává v našem bytě… trvá to už měsíc… jsem psychicky i fyzicky na dně… zhubla jsem 6kilo jen stresem… malá teď nastoupila do školky, špatně to snáší… a ještě zůstanu na byt a všechno sama… Nevím jak to sama poplatit… nevíte náhodou o nějaké brigádě z domova? Hlavně aby to nebyl nějaký podvod… :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2607
2.9.21 19:06

Já vím, ale musela by si tomu dát hrozně moc času, ideál celou dobu co bude dcerka ve školce a je to spíš přivýdělek. Ale proč jen tak mimochodem z domova, když je dítě ve školce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 19:10

Do školky ji zatím berou jen na 2h… špatně to zvládá, hodně pláče… prý na ni musíme pomalu…

• Citovat
  • Nahlásit
3512
2.9.21 19:15

Ja pracuji full time z domova. Spousta firem teď po covidu nejela na systém home office, šance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
2.9.21 19:24

Co zkusit zažádat o příspěvek na bydlení? Nevím, jaký tam jsou podmínky, ale snad to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33750
2.9.21 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jak to zvládnout… přítel teď ex… nastoupil do práce pár dní na to se tam seznámil s kolegyní a teď už spolu jakoby mají vztah… hledají si společně bydlení, ale zatím pořád bydlí, respektive přespává v našem bytě… trvá to už měsíc… jsem psychicky i fyzicky na dně… zhubla jsem 6kilo jen stresem… malá teď nastoupila do školky, špatně to snáší… a ještě zůstanu na byt a všechno sama… Nevím jak to sama poplatit… nevíte náhodou o nějaké brigádě z domova? Hlavně aby to nebyl nějaký podvod… :( :(

Jsi v nájmu nebo je byt Tvůj? Finančně Tě snad mohou podpořit rodiče, alespoň trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
2.9.21 19:27

Dítě nebude ve školce 2 hodiny pořád, Takže hned jak to půjde tak normálně nastoupíš do práce. Najít „jenom“ tak práci z domu je skoro nemožné. Raději se zaměř na hledání normální práce. Většina dětí to špatně snáší ale rodiče pracovat musí aby bylo co jíst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
2.9.21 19:28

Začni alimentama. Ve školce to nebude trvat dlouho. Příští týden a pak to prodluž do oběda. A to už bys něco mohla najít. Nevím jak to máte s bydlením možná by šel příspěvek na bydlení. Zkus třeba nabídnout hlídání dítěte nebo uklid domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33750
2.9.21 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jak to zvládnout… přítel teď ex… nastoupil do práce pár dní na to se tam seznámil s kolegyní a teď už spolu jakoby mají vztah… hledají si společně bydlení, ale zatím pořád bydlí, respektive přespává v našem bytě… trvá to už měsíc… jsem psychicky i fyzicky na dně… zhubla jsem 6kilo jen stresem… malá teď nastoupila do školky, špatně to snáší… a ještě zůstanu na byt a všechno sama… Nevím jak to sama poplatit… nevíte náhodou o nějaké brigádě z domova? Hlavně aby to nebyl nějaký podvod… :( :(

co umíš, jaké máš vzdělání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14161
2.9.21 19:31

Najdi si normalni praci - nez projdes vyberkem, nez nastoupis, mala si zvykne..
Jinak prace z domova je, ale je to narocne a myslim, ze 3-lete dite nemusi pochopit, ze maminka pracuje :hug:
Bude to dobry, uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
2.9.21 20:49

Z domu je toho dost. Záleží, co umíš.
Ale začni alimentama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
3.9.21 13:33

Ve školce to zvládá špatně, dnes mi řekli, že na ní musíme pomalu a že ji to ještě musíme zkrátit. Bude chodit 4dny v týdnu jen na 2h.. V prosinci ji budou 3.
Jsem v nájmu, příspěvek na bydlení nemohu, nemám tu trvale bydliště, ale majitel a jeho syn tu jsou přihlášení.
Jak se řeší alimenty?
Mám jen základní školu, kvůli zdravotním problémům jsem školu ukončila ve tretaku, pak jsem se tam už nevrátila, nastoupila jsem rovnou do práce. Časově už se tam vrátit nemohu směny jsou dlouhé a práce i s cestou mi zabere 13h denně..
Rodina mi snad pomůže, mám jen mamku a jeho mamku se ségrou na své straně, ale taky ro nebude nic moc… jeho mamka teď měla velké zdravotní potíže a je na tom špatně…
Všechno se to sesypalo najednou… :? :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
3.9.21 17:56
@Annysek234 píše:
Ve školce to zvládá špatně, dnes mi řekli, že na ní musíme pomalu a že ji to ještě musíme zkrátit. Bude chodit 4dny v týdnu jen na 2h.. V prosinci ji budou 3.
Jsem v nájmu, příspěvek na bydlení nemohu, nemám tu trvale bydliště, ale majitel a jeho syn tu jsou přihlášení.
Jak se řeší alimenty?
Mám jen základní školu, kvůli zdravotním problémům jsem školu ukončila ve tretaku, pak jsem se tam už nevrátila, nastoupila jsem rovnou do práce. Časově už se tam vrátit nemohu směny jsou dlouhé a práce i s cestou mi zabere 13h denně..
Rodina mi snad pomůže, mám jen mamku a jeho mamku se ségrou na své straně, ale taky ro nebude nic moc… jeho mamka teď měla velké zdravotní potíže a je na tom špatně…
Všechno se to sesypalo najednou… :? :,( :,(

Tak zase tak velké zdravotní problémy jsi asi neměla, když jsi pracovala na směny a ještě jsi zabřezla s nespolehlivým přítelem. Proč sis nedodělala školu v době, kdy už jsi na tom byla zdravotně lépe???
Bez vlastního bydlení, spoléháš jen na stát a mamka ať pomůže…ach jo. Chudák dítě. Hlavně prosím neotěhotni, s jinak se z toho nevyhrabeš. Se základním vzděláním si práci vybírat nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
3.9.21 18:01

Takže ještě pobíráš rodičák do toho prosince? Má tedy čas si zvyknout a ty hledat práci kam naspoupíš po rodičáku. Alimenty no buď se domluvíte nebo přes soud. Taky by jste se mohli domluvit kdy bude mít dítě on. Protože i brigáda ob týden o víkendu se dá sehnat. Nevím kde bydlíš tady v obchoďácích na víkendy hledají pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.9.21 18:25
@truelly píše:
Tak zase tak velké zdravotní problémy jsi asi neměla, když jsi pracovala na směny a ještě jsi zabřezla s nespolehlivým přítelem. Proč sis nedodělala školu v době, kdy už jsi na tom byla zdravotně lépe???
Bez vlastního bydlení, spoléháš jen na stát a mamka ať pomůže…ach jo. Chudák dítě. Hlavně prosím neotěhotni, s jinak se z toho nevyhrabeš. Se základním vzděláním si práci vybírat nemůžeš.

Nevim proč do ní tak reješ… nespolehlivý přítel? Do nové kolegyně se může zakoukat každej chlap, ikdyž předtím byl spolehlivost sama. Neudělala si dítě s alkoholikem, s chlapem co by jí psychicky nebo fyzicky týral. Nejspíš je to normální chlap, kterej se holt zakoukal do kolegyně. To nemohla vědět, že se něco takového stane zrovna jí. Může se to stát i tobě nebo mě, to prostě dopředu nevíš. Neříkám kdyby si udělala dítě s chlapem co je od začátku neschopnej, tak by si zasloužila nějaký rejpanec ale teď je to docela mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat