Nechat to vyhnít?

888
30.6.20 00:30

Nechat to vyhnít?

Dobrý večer,

asi řeším dost banální problémy, ale vzhledem k tomu, že mám sto chutí na dotyčného, kterého se můj příspěvek týká, vychrlit všechny emoce, což by asi nebylo správné, volím cestu se takto raději vypsat.

Já tu tak nějak kontinuálně řeším různé vztahové problémy, ale co koronavirus nechtěl. Seznámila jsem se s jedním fajn mužem. Je to asi tři měsíce zpět. Nejprve jsme si měsíc jen intenzivně psali, bylo to velmi příjemné, měla jsem pocit, že jsme si povahově a myšlením velmi blízcí.

Po měsíci psaní došlo na první rande - z mojí strany trochu rozpačité pocity, protože vzhledově vypadal o hodně jinak, ale rozhodla jsem se tomu dát šanci. On hned inicioval další schůzky, měla jsem z něj pocit dost velkého zájmu podle toho, co mi psal. Neustále se chtěl vídat, psal mi romantické vzkazy. Další velmi příjemný aspekt - skvělý sex :oops:

Řekněme, že jsme se takhle potkali třeba dvacetkrát, mluvil už o mně jako o své přítelkyni.

Předminulý pátek jsme spolu zase strávili krásný den, nic nenasvědčovalo nejmenším problémům. V sobotu a neděli jsem ale schůzky iniciovala já, protože se mi z ničeho nic sám od sebe neozval, jak bylo předtím jeho zvykem. To pro mě bylo zcela jako blesk z čistého nebe. Vymlouval se na únavu mj. spojenou s jeho psychickými problémy (v minulosti syndrom vyhoření). Snažila jsem se to chápat, na druhou stranu nemůžu popřít velké zklamání, protože jsem ten víkend něco slavila a čekala jsem od něj nějaké třeba milé překvapení - snad ani ne v podobě dárku, ale třeba nějakého programu podle mého gusta.

Vzhledem k tomu, že přetvařování se opravdu není moje silná stránka, na mně poznal, že se cítím nějak přešle. V minulosti, v předešlých vztazích, jsem se snažila problémy dost zastírat, tak jsem si řekla, že upřímností nic nezkazím a řekla jsem mu, že mám pocit, že se z čista jasna jeho chování trochu změnilo a že z toho nemám dobrý pocit. On se prostě vymluvil na únavu.

Od té doby jsme se bohužel neviděli, protože byl mimo město, ale psal každý den, ale velmi neutrálně, když to srovnám s romanťárnami na začátku. Dneska mi oznámil, že příští týden jede sám na dovolenou, takže pro mě další ťafka. Chce se potkat, ale stejně z něj cítím určitý chlad. Dříve vždy chtěl, abychom se potkávali co nejdříve, chodil kvůli tomu i dříve z práce, teď už takováhle drobná milá gesta nedělá.

Přijde mi, že ho to na můj vkus opustilo nějak moc brzy. A teď babo raď. Zamilovala jsem se do něj, z něj bohužel žádné city momentálně necítím, takže strašně trpím a nejsem schopná to nějak nechat plynout. On mě pravděpodobně vyloženě neodmítne, už kvůli pravidelnému sexu, ale bude si mě takhle vodit na provázku. Nevím, jestli jít nějak rovnou od toho, případně jak to vyřešit nějak s grácií, abych na něj nevyvíjela tlak.

Nikoho jiného nemá, ale je relativně brzo po rozchodu s předchozí přítelkyní - cca půl roku, byli spolu asi přes rok. Další minusy - nejraději tráví čas doma v posteli, a tím nemyslím sex, ale jen se tak válet a třeba si povídat. I přes svoji nesmírnou inteligenci dost málo vydělává, což je asi důvodem, proč se mu nechce moc hýřit. Bohužel jsme v tomto dost rozdílní. Je tam ale více styčných bodů plus podle mě silná chemie - kolena se mi podlamovala už z prvního polibku, a to se mi ten člověk v podstatě na první schůzce vůbec nelíbil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5336
30.6.20 00:37

@Plavuše zařídila bych si léto podle svého. Jela bych na dovolenou sama nebo s kamarády apod. On se může v případě zájmu přidat. Nebo aspoň uvidí, že na něm nevisis. Mohl se zaleknout citů nebo prostě je jen unavený z práce a nebo také vidí ty rozdíly co ty a jsou pro něj neprůchozí. To zjistíš, jen když si s ním narovinu promluvis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10029
30.6.20 01:19

Tak tomu dej ještě čas, třeba se vzchopí, možná ho něco trápí o čem nechce mluvit…muže se to týkat tebe a taky nemusí…mám podobnou zkušenost, romantik, co mi vypisoval sladké a toužebné zprávy, se najednou nějak divně stáhnul a psal tak nějak s odstupem bez emocí…na muj dotaz, co se děje, prý nic a vše je ok :roll:…těžko říct, co se dělo, ale nechala jsem to být a taky se stáhla a on se po pár dnech vzpamatoval a je to zase ok, ale je to těžký, když ti chlapi nechtějí říct, co je trápí no..tak holt nezbývá, než doufat, že to odejde, stejně jako to přišlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6366
30.6.20 01:22

@Plavuše Mam s temi psavci romantaren blbou zkusenost. Vyrovnavaji tim absenci cinu. Myslim, ze normalni chlap to v sms moc neprehani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10029
30.6.20 01:23
@Lucie_Sx píše:
@Plavuše Mam s temi psavci romantaren blbou zkusenost. Vyrovnavaji tim absenci cinu. Myslim, ze normalni chlap to v sms moc neprehani.

A sakra :mrgreen: Na tom možná něco bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25685
30.6.20 05:38

Mně by odrazovalo to, že mladý chlap se chce leda povalovat a nic nedělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8362
30.6.20 07:19

To je těžký. Můj manžel byl na začátku taky takový, samá romantika, zamilovaná smska. A jakmile to bylo vážné a byli jsme oficiálně spolu, tak to taky utnul. Asi bych mu dala ještě čas, sama píšeš, že míval psychické problémy, třeba znovu něco udeřilo :nevim: samozřejmě další varianta je, že jsi byla jen převoznice :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17101
30.6.20 08:01

Klasika, už o tebe nestojí, ale za prvé nemá koule ti to říct a za druhé sex dobry, tak co by řešil. Jenom čeká, až potká někoho jiného a pak papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7418
30.6.20 09:44

Mě teda napadlo, jestli nemá nějaké větší psychické problémy, než jaké přiznává. Tj nejdřív by se přetrhl, pak je najednou unavený, pak sám na dovolenou… Ale ať už to tak je nebo ne, u mě by mínusy - nestálost, pecivál, nic moc zájmů, málo peněz, nevyzpytatelnost - převážily jeho jediný plus v podobě dobrého sexu. Jestli to chápu dobře, ani fotku nedal upřímnou a odpovídající realitě. Psychické potíže jen třešnička na dortu. Zařídila bych si vlastní plány a až by se jednou zase ozval, neměla bych čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
30.6.20 09:56

Tak nějak intuitivně se mi zdá, že už tě až tak moc nežere. Jak tady někdo psal, zařiď si léto po svém a na něj už moc nespoléhej, už mnohokrát se mi osvědčila jedna věc. Když žena utne kontakt tak sama hned pozná, za týden, dva (někdy asi i déle) jak dotyčnému na ní sejde. Buď se ozve sám anebo ne, a tam je to pak dle mého jasné a není dobré si zachovávat nějakou naději či dotyčného nějakým způsobem omlouvat (měl hodně práce, je unavený bla bla bla). Prostě na šu* mu budeš vždycky dobrá, ale když JEMU se chce, což pro člověka tvého typu bude dlouhodobě zdrcující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
30.6.20 10:06

@Plavuše myslím, že potkal jinou, dost možná jedena dovolenou s ní. Pravidelný sex je ok, proč by se ho měl vzdát? Proto píše, že vše je ok, jen je unavený.
My s partnerem ze začátku spolu byli rádi, právě i unavení. Mohli jsme vedle sebe aspoň mlčky sedět nebo ležet. A děláme to tak dodneška. Muž mi dá hlavu do klina spí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
30.6.20 10:22

V první řadě:Kup si knížku Proč muži milují potvory. Jinak píšeš dost zoufale. Zoufalé ženy tyhle magory přitahují. Kámoška takovýhle, co ty popusuješ, doslova sbírá jak na běžícím páse. Po tomhle bych ho poslala do míst kam. slunce nesvítí. Mít psychické problémy..o.ka…ale chovat se slušně a narovinu je snad základ!!! A né, že se budou hledat omluvy za jeho chování za něj!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 19:01

Pokud je krátce po rozchodu, může tam doznívat ještě nějaká emoce z minulého vztahu, kdy by sice chtěl rychle vztah, ale ještě se v tom plácá. Dala bych mu nyní asi trochu prostor, zařídila se podle sebe a pokud bude mít zájem a bude tě chtít, ještě se rád vrátí. Pokud ne, bohužel není o co stát a šla bych o dům dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
30.6.20 19:14

Zrejme nepísal romanťárny len tebe a chytila sa nejaká zaujímavejšia ryba. Sám na dovolenku, no to určite :mrgreen: Len aby si po návrate nenašla na fejsbuku plno jeho fotiek z dovolenky s nejakou Janičkou, ktorá je SAMOZREJME len kamarátka. Nebuď labuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
1.7.20 00:47

@Plavuše
Romantici jsou všichni stejní, lžou :jazyk:
Prostě si teď dopisuje s jinou, chystá se na dovolenou, po prázdninách zase jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama