Nechce kaše, vadí to?

Anonymni
17.3.09 16:49

Nechce kaše, vadí to?

holky můžete mi poradit,dceři je 9.měsíců a nechce večerní kaše,vadí to?Co dáváte na večeři?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
17.3.09 16:54

Kdes vyčetla, že na večeři musí být kaše? Dcera kaši jedla asi 3× v životě, k večeři měla cokoliv jinýho - chleba, polívku nebo klidně i jen mlíko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
17.3.09 17:29

Mně kaše nejedla ani jedna dcera. Já bych v tom problém neviděla. Nemyslím si, že by kaše byly zas takový terno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
17.3.09 18:05

náš malej má kaše rád,ale střídám to,někdy dostane to co k obědu,někdy skleničku a někdy polévku,chleba,těstoviny atd..
kupuju jen ty drahé kaše,ale tet je už i kontroluju přez sítko.Před vánocemi se mi malej zakuckala a vykuckal kus plastového střepu který byl jako pří:,–(a navíc :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.3.09 19:17

Diskusi jsem přejmenovala.

A kaše nejsou povinné :) Naše holky je měly občas k obědu, k večeři nikdy.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
17.3.09 22:19

Asi třikrát jsem se pokusila dám Haničce kaši a vždycky mi ji odmítla. Vlastně nechápu, proč jsem ji kupovala. Taky si myslím, že kaše není nezbytná. Navíc se po ní tloustne :lol: A my, protože jsme buřtíci nelezoucí, rozhodně žádné kalorie navíc nepodporujem. Nám stačí maminčino mlíčko ( a mezi tím nějaká ta zeleninka, masíčko, chlebíček, ovoce…) ;) A máme v 9 měsících 9220g ;)
Vůbec bych to jako tragédii neviděla, když kaši odmítá. Asi ji nepotřebuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.3.09 09:31

Julinka kaše taky nebaští… Když jsem od ní ochutnala, ani se jí nedivím. Na večeři dávám zeleninku, někdy i jenom mlíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
22.3.09 20:01

Od té doby, kdy dcera poprvé ochutnala sladkou kaši - tak ji přímo milovala a z lahvičky vypila k večeři i 300 ml. Někdy ji ani nedopila a usnula mi spokojeně v náručí :wink:
Ovšem ze dne na den ji odmítla (asi po 5 měsících) a už ji prostě nechce.
Mě teda moc chutnají. Nakoupila jsem zásoby a teď je máme ve skříni :x
Dávám zeleninové kaše a příkrmy ze skleniček atd., ale nějak mi začíná docházet fantazie - co k večeři, tak poraďte - co dáváte vy???
Mlíčko by si k večeři dala, ale vždycky se po něm tak počůrá, že má mokré i pyžámko a peřinku :cry: A to používáme na noc Pampersky :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama