Reklama

nechce rybí maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magi
Kecalka 421 příspěvků 10.03.09 12:14
nechce rybí maso

Zkusila jsem malýmu po roce dát rybu a bez úspěchu. Jí až na malý vrtochy celkem pěkně, ale jak dostane rybu ať už vařenou doma, nebo ve skleničce, tak po druhé lžičce se mu začne navalovat, začne si rukama šermovat před obličejem, křičí nenene a je po krmení… No já mu to nenutím, taky ryby nemusím, jím jen z konzervy v pomazánce.
Takže to rozhodně nehrotím, jen jsem četla, že po roce by měly děcka jíst ryby kvůli jódu. Je jód ještě v jiné potravině? Díky.

Reklama

Reakce:

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 10.03.09 12:24

prostě mu je nedávej. Určitě se mu nic nestane. Na ryby má stejně ještě čas. Já zatím ryby malé nedávám vůbec.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.09 12:26

Magi - buď v klidu, náš Kubík taky nejí ryby!!!
Nesní ani tuňáka, ani filetu, ani lososa - prostě nic! Joooo, jediné co sní filetu tak je, když ji obalím a on si myslí, že je to řízek, ale moc toho taky nesní - taky pozná, že to není maso :roll: :roll: :roll:

Hlevně mu to nenuť ať mu to ještě víc nezprotivíš! Třeba tě jednou překvapí a spapá ji celou :wink: :wink: :wink:
Dítkám chutná v každém věku něco jiného - co nejí jeden den tak druhý den by ti urvaly ruce!!!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.09 12:41

Pry by melo stacit pouzivani jodovane soli :)

Peggi
Kecalka 414 příspěvků 10.03.09 12:43

A co zkusit Pangase? Ten není vůbec rybinou cítit a chutná skvěle..... Třeba ho zkus podusit se zeleninou, nemusíš ho ani nijak speciálně kořenit, stačí trošku osolit…Peggi

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 10.03.09 12:45

Ahoj, tak se přidávám do klubu, protože do Davči rybu (pangase) taky nedostanu, jedině když udělám rybí rizoto, ale jinak ani omylem… Zato makrelu by snedl klidně celou :lol: . Takže dávám občas, protože, co si budeme nalhávat, nejzdravější to taky není :roll: Násilím do něj rybu cpát nebudu, třeba si to časem rozmyslí. M.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 10.03.09 14:02

Já ho samozřejmě nenutím, to je jasný. jen to zkouším. Nechce, tak nechce. Zkusím ještě toho pangansia a občas mu trochu přisolím :D

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 10.03.09 14:56
Ryba

Přidávám se k Vám. Kačka taky rybu nepozře a to jsou jí tři roky. Ale nijak to moc neřeším. Ona se k ní projí a když ne, tak se snad tak moc nestane. Jód je v soli a abych jí ty ryby zošklivila a pak je nejedla vůbec - to mi za to nestojí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >