Nechce nic jist!

36
31.1.07 19:40

Nechce nic jist!

Ahoj maminy, měla bych na vás dostaz a žádost o radu.
Malému je skoro 7 měsíců, do 6-ti měsíců plně kojen, teď dáváme příkrmy, váží 7 kg, zatím nemáme žádný zub, jinak je čilý, usměvavý, dnes pravda trošku protvivný, ukňouraný a nevyspalý (dnes nechce spát, i když si mne oči a mžourá). Celý dnešní den nechce jíst, nechce ani mě, ani příkrm, kaši, ovocnou přesnídávku - nic. Od každého si vezme max. pár lžiček. Říkala jsem si - nebudu ho nutit, prso si vezme vždycky, ale on nechce právě ani to prso. Neumím si vysvětlit čím by to mohlo být - snad jen zuby, ale když mu sahám na dásně, tak nic necítím, žádný hrbolek, bulka nic. Klindě si na ně nechá sáhnout, nebrečí, nijak zvlášť neslintá. Poslední týden i celkem hodně kaká, tak 5× za den, stoličku má ale hodně zelenou a s hlenem. :( Jsem z toho dost vylekaná. Nevíte, čím by mohlo být způsobeno to jeho nechutenství? Nerada bych něco podcenila, ráda bych mu pomohla.
Díky za rady.
Lucis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

189
1.2.07 11:18

Já bych šla k doktorovi, jestli ti už týden takhle kaká a dnes nechce jíst, může mít něco špatného ve střívkách. My taky nemáme zrovna chuť k jídlu, když je nám špatně… Moje malá taky jednu dobu kakala hlen, ale stoličku měla pěkně hnědou, takže to doktorka neřešila, ale říkala mi právě, že je dobré, že není zelená. Každopádně by tam neměl být ani ten hlen, ale ukazovala jsem jí plínku a říkala, že ji jenom bolí bříško, jak to miminkům dělává.
Zelená stolice se nám pak objevila i v době zavádění příkrmů, ale v tomto případě nesmí připomínat špenát. A taky jsem na malé nepozorovala žádnou změnu nálady a chuti k jídlu…
Nicméně to můžou být i ty zoubky. Věk na to má. To může být protivný a mít zelenou stoličku. Ale od toho tu jsou doktoři. Já bych aspoň doktorovi zavolala, ať máš klid, že to není nějaký katar…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
1.2.07 11:19

chybička se vloudila, odeslala jsem to 2×…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama