Dvoutýdenní miminko nechce přes den spát!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 10.02.10 15:50
nechce přes den spát!!

Ahoj,
mám dvoutýdenní miminko, které prostě přes den nechce spát 8-o Přes noc se vzbudí tak dvakrát, napije se a spí, ale jakmile se kolem osmé rána probere, tak už nespí ani za nic!! Maximálně podřimuje, ale to je tak vše…Je to normální?? Miminka by přece měly spát mnohem více, než jen v noci a max 2hodinky přes den ne?? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26407 příspěvků 10.02.10 15:52

Adámek byl taky nespavé miminko..Měl období,kdy spával třeba jen 2 mikrospánky při kojení..Nic víc.A v noci se taky budil.Emička naopak byla Šípková Růženka.

Myslím,že je to normální a za pár týdnů to bude zase jinak :wink:

zdenka_v 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.10 16:06

naše Anička přes den řvala kvůli prdíkům… tak jsme chodili pořád ven a v kočárku spala.
Pak jsme koupili ještě jeden kočárek za pár kaček domů, a uhoupávali jsme jí v něm. Pak spala.
Kamarádka má 5ti měsíčního kluka a ten taky přes den vůbec nechtěl spát (už od začátku). A taky na něj zabíral jen kočárek, jinak byl nevrlý.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 10.02.10 16:06

Já myslím, že to už je dané i naturelem, některé děti spí hodně, některé málo, stejně jako někdo dospělý by se válel v posteli furt a někdo se ráno vzbudí a už neusne, ani kdyby stokrát chtěl.

Pokud celý den nevřeští a nevypadá, že by ten spánek nějak chyběl, tak je to podle mě v pořádku.

Jirina7
Nováček 10 příspěvků 10.02.10 16:32

Můj první syn Jiřík spal skoro pořád do 6 měsíců, pak začal chodit spát pouze po obědě a spal třeba i 4 hodiny a zůstalo mu to do dneska. Druhý syn Honzík skoro taky vůbec nespí uz od narození. Doma ho musím uspávat v kočárku a spí 30 minut a je vyspalý. :-)

voltera
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 10.02.10 16:38

U nás to bylo ještě horší, přes den si dal Prokop maximálně 2 pětiminutovky u prsa, navíc nechtěl vůbec spát v kočárku, takže jsem šátkovali. U nás se to zlomilo po 3. měsíci a teď spáváme asi hodinku dopoledne a po obědě tak dvě hoďky. Takže jediná rada je vydržet a buď ráda, že spí alespoň v noci :lol:

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 10.02.10 16:58

Ahoj,
naše Anička je taky nespáč.Holky obě byly spavé přes den i v noci.Udělala jsem spoustu práce…ale teď je to fakt vzácnost že usne nejdéle na hodinu za den.Dává jen dvacetiminutovky :andel: .V noci spí dobře.Takže je to asi normální.

BohunkaP
Extra třída :D 14950 příspěvků 10.02.10 17:59

Helenka, když byla malinká, taky pár týdnů jenom takhle podřimovala, pak se to upravilo, jak byla starší… Jestli je spokojený (-á), neřeš to, hlavně že spinká v noci :-)

kubina01
Závislačka 3226 příspěvků 10.02.10 18:48

naše Andrejka taky nespí přes den tak 20minut už od narození.byla sem štastná že aspon v noci jakš takš.ted je jí 9 měs a přestala spát i v noci tak :nevim: co bude následovat.ale každopádně je to normální.člověk si jen řiká proč zrovna já mám mimi které nespí… :mrgreen: hold vydržet,ale je to někdy peklo :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 10.02.10 22:14

Buď ráda, že ti spí aspoň v noci! Naše slečna ve dne spala jen v kočárku, a to se muselo jezdit, takže jsem nedělala nic jiného, než jezdila a jezdila… V zimě, v létě, v horku, v dešti… Teď už to nejde, protože mám problémy se zády, takže přestala spát přes den úúúplně. Doufám, že druhé mimi bude spáč!!!

hfx9
Povídálka 28 příspěvků 16.02.10 10:51

Nas prcek (10 tydnu) taky pres den toho moc nenaspi, ikdyz se mu porad otvira pusenka zivanim. Kdyz si ho vezmem a chcem ho teda nejak zabavit hrou aby se vycerpal a usnul, tak zacne byt mrzuty a zacne kricet ze se mu to nelibi.

Na druhou stranu je 100% kocarek a autosedacka, tam usne hned, takze se s manzelkou priklanime k tomu ze budeme mit doma cestovatele.

Poradite neco na to spinkani pres den (bez pouziti kocarku nebo auto-sedacky) ?

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 17.02.10 15:33
hfx9 píše:

Na druhou stranu je 100% kocarek a autosedacka, tam usne hned, takze se s manzelkou priklanime k tomu ze budeme mit doma cestovatele.

Poradite neco na to spinkani pres den (bez pouziti kocarku nebo auto-sedacky) ?

Taky říkáme, že naše baby bude cestovatelka :)

K tomu spinkání bez kočárku či sedačky - většinou mi radili nechat v postýlce vyřvat - prý si zvykne. Na to já ale fakt nemám :roll:

sajinna
Povídálka 35 příspěvků 04.09.15 17:33

Ahoj ja mam taky s malinkou problem pres den mi spi tak od 11 do tri a pak uz nespi jsou ji 5 tydnu usne mi akorat na ruce a pak kdyz jibpolozim do postylky tak zacne brecet prosim poradte mi diky

blumen
Hvězda diskuse 41371 příspěvků 04.09.15 17:37

A kdyz nespi, tak dela co?

sajinna
Povídálka 35 příspěvků 04.09.15 17:39

Breci

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >