Nechce svatbu, je sobec?

Anonymní
10.8.15 13:30

Nechce svatbu,je sobec?

Ahoj holky i kluci :mrgreen:
Za chvíli budu s partnerem 4 roky(26,28let)Milujeme se, ale vztah je občas itálie.
Včera mu teta(věřící)řekla, že když se nechce ženit, tak je sobec a tahá mě za nos..On ji vysvětloval, že mě miluje, ale každej se rozvádí a na to jednoduše nedozrál a že neví jestli si mě chce vzít a důležitý to pro něho není..
Co si o tom myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13178
10.8.15 13:32

Tak snad je důležité, co si o tom myslíš ty, ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 13:33

Osobně to cítím jako teta. Rozum mi říká, že svatba není důležitá, ale srdce to vnímá jinak. Vždycky jsem měla srovnané, že bez svatby děti nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.15 13:33
@neila píše:

Tak já si myslím, že kdyby jsme se opravdu milovali, tak ta touha po svatbě tam je..

• Nahlásit
  • Citovat
2874
10.8.15 13:34

ale každej se rozvádí a na to jednoduše nedozrál a že neví jestli si mě chce vzít
Pokud neví, je jasné, že si tě nechce vzít. Pokud by tě opravdu miloval, neřešil by rozvody :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky i kluci :mrgreen:
Za chvíli budu s partnerem 4 roky(26,28let)Milujeme se, ale vztah je občas itálie.
Včera mu teta(věřící)řekla, že když se nechce ženit, tak je sobec a tahá mě za nos..On ji vysvětloval, že mě miluje, ale každej se rozvádí a na to jednoduše nedozrál a že neví jestli si mě chce vzít a důležitý to pro něho není..
Co si o tom myslíte vy?

Nechce manželství teď nebo nechce manželství vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
10.8.15 13:35

Já se taky nechci vdávat a pokuď jsem sobec ak ať nebudu dělat něco co nechci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 13:35

Čoveče já bych svatbě nepřisuzovala takový význam…tvého partnera chápu…Taky pro mě neznamená až tak moc…A to jsem vdaná, u nás pro změnu chtěl partner se ženit, já bych klidně svatbu oželela…Myslím si, že tě má rád a nemusí se kvůli tomu ženit. Znám spoustu takových párů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.15 13:36
@Františka85 píše:
Osobně to cítím jako teta. Rozum mi říká, že svatba není důležitá, ale srdce to vnímá jinak. Vždycky jsem měla srovnané, že bez svatby děti nebudou.

Tak to každopádně, do dítěte bez svatby bych nešla

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
10.8.15 13:36

Nemyslím si, že každý, kdo se nechce ženit, tak je sobec.

Ale ty další argumenty, které Ti řekl, spíše dokazují, že s Tebou do budoucna nepočítá.

• Nahlásit
  • Citovat
5827
10.8.15 13:37

Záleží na tom, co chceš ty. Ale opravdu ;) Takový ty kecy holek, co tvrdí, že se vdávat nechtějí, ale pravdou je, že kdyby je chlap požádal o ruku, vdávají se okamžitě, protože si prostě nedokáží přiznat, že by se vdávaly, ale chlap nechce, jsou k ničemu. Takže pokud se vdávat nechceš, tak at si tetička říká co chce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7092
10.8.15 13:37
@neila píše:

Asi tak nějak. Já se taky nechci vdávat. Teda takhle: kdyby se přítel ženit chtěl a požádal mě, tak si ho vezmu, ale nemám důvod vyvíjet osobně iniciativu, svatba mi ke štěstí nechybí. Jsme s partnerem skoro 11 let, za chvíli se nám narodí druhé dítě, fungujeme jako úplně normální rodina, milujeme se, respektujeme se, rádi spolu trávíme maximum času. Jsem sobec a tahám ho za nos?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.15 13:38
@Blekota píše:
ale každej se rozvádí a na to jednoduše nedozrál a že neví jestli si mě chce vzít
Pokud neví, je jasné, že si tě nechce vzít. Pokud by tě opravdu miloval, neřešil by rozvody :zed:

Na to mi řekl, že kdyby věděl že si mě nevezme, tak mi to řekne a pokračovat ve vztahu by nemělo smysl

• Nahlásit
  • Citovat
69307
10.8.15 13:38
@Anonymní píše:
Tak já si myslím, že kdyby jsme se opravdu milovali, tak ta touha po svatbě tam je..

ele, nikdo nemůže nikoho nutit do svatby, nechce si tě vzít, nechce, jeho rozhodnutí a má na něj plné právo. Otázkou je, co ty na to, jestli chceš dál roky tvořit pár s někým, kdo si tě nechce vzít. O tom to je, na to chtít se vzít, ale i nechtít se vzít, na to musí být dva. V dospělém životě, při plánování dětí, bych já osobně netvořila vztah s někým, kdo si mě nechce po čtyřech letech vít. Úsměvné je, jak se pak ti tatínci ještě jako lvi bijí za to, aby se případný potomek hlavně jmenoval po nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
10.8.15 13:39

@krtek7489 Já se vdávat fakt nechci o ruku mě požádal a já jsem mu řekla, že se vdávat prostě nechci a nikdy jsem nechtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama