Reklama

nechce v 10m UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulinka
Stálice 93 příspěvků 31.03.10 09:06
nechce v 10m UM

Ahoj holky malá najednou z ničeho nic odmítá UM používala jsem Babydream, zkusila jsem změnit na Sunar,ale je to stejné,flašku odstrkuje a nedostanu do ní vlastně nic, jinak papá normálně ovocné i masozeleninové příkrmy,trvá to asi tak tři dny, rostou jí zoubky,ale s tím to asi nebude souviset,budu ráda za každou radu,předem díky Rendulinka

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 31.03.10 09:18

Rendulko, já ti nevím. klárka třeba UM nikdy neměla. prostě jsem do roka kojila (před spaním a ráno) a jinak dostávala tvrdé sýry a jogurty. prostě si nevzala lahev a já to nehrotila. doktorce jsem teda tvrdila, že UM má, protože když jsem jí řekla pravdu, tak mě děsně vynadala. ale my to hodně nahrazovali jogurty (klárka i dnes je může snídat, svačit, obědvat i večeřet :-) takže nedostatkem vápníku určit netrpěla).možná bych zusila i nějaké další značky, případně se dělají ocucená UM. ale pokud jí rostou zuby, tak to s tím kldině může souviset. pokud ti pije klasicky vodu nebo čaj a jinak krásně jí, tak bych to nehrotila a nahradila UM kvalitními jogurty

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 31.03.10 09:42
nozu píše:
Rendulko, já ti nevím. klárka třeba UM nikdy neměla. prostě jsem do roka kojila (před spaním a ráno) a jinak dostávala tvrdé sýry a jogurty. prostě si nevzala lahev a já to nehrotila. doktorce jsem teda tvrdila, že UM má, protože když jsem jí řekla pravdu, tak mě děsně vynadala.

Nozu proc Ti lekarka vynadala?!Dle Svet.zdrav.or­ganizace se ma vylucne kojit do 6m a pak s prikrmy do 2let. Ja mam znamou, ktera kojila do 3let az se maly sam odstavil. Vzdyt MM je pro dite to nejlepsi :-D

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 31.03.10 10:10

Ahojky, malá mi dělala to samé před 14 dny, taky jí rostou zoubky, trvalo to týden, měli jsme Hami mléko, taky jsem myslela, že jí přestalo chutnat a uvažovala o změně - chtěla jen přesnídávky a jogurty, po týdnu se tím mlíkem začala tak neuvěřitelně cpát, tak to bylo asi jen něco momentálního.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 31.03.10 10:31

s tema zoubkama to prave souviset muze, kamosce takto mala odmitalka UM prave kkdyz ji rostly zoubky a nase mala ted tyden nechtela pit vodu z flasky, jen po lzickach (pritom UM z flasky pila) - a taky to bylo k zubum

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 31.03.10 10:38

ginche, no, oje doktorka měla pocit, že kromě příkrmů by měla klárka mít víc mléka a nedala si vysvětlit, že prostě UM nechce a já se s ní odmítala dohadovat. no, stejně už máme jinou doktorku…

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 31.03.10 10:39

Nozu nekteri pediatri jaksi jedou porad po staru :zed:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 31.03.10 11:34

Libča nikdy UM nepil. Do 10 měsíců jsem ho kojila, pak jen jogurty, sýry. Mlíčko jsem do něj nedostala. Nepije dodnes ani kravské, ani kakaa. :roll:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 31.03.10 12:58

taky si myslím, že to může být zoubkama, zkus studené většinou jim vadí teplé UM. Jinak mě teď malá vypije ráno max. 120 ml mlíka víc ani ťuk a pak se dojí chlebíkem s lučinou. Samotné mlíčko už pak přes den nemá, jen odpolko jogurt a večer kaši a dnes jsem to říkala dr. a ta byla naprosto v pohodě. :wink:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 31.03.10 13:02

Zkus týden vynechat, dávat jogurty a pak zase zkusit její původní UM.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >