nechce v 10m UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rendulinka
Stálice 93 příspěvků 31.03.10 09:06
nechce v 10m UM

Ahoj holky malá najednou z ničeho nic odmítá UM používala jsem Babydream, zkusila jsem změnit na Sunar,ale je to stejné,flašku odstrkuje a nedostanu do ní vlastně nic, jinak papá normálně ovocné i masozeleninové příkrmy,trvá to asi tak tři dny, rostou jí zoubky,ale s tím to asi nebude souviset,budu ráda za každou radu,předem díky Rendulinka

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 31.03.10 09:18

Rendulko, já ti nevím. klárka třeba UM nikdy neměla. prostě jsem do roka kojila (před spaním a ráno) a jinak dostávala tvrdé sýry a jogurty. prostě si nevzala lahev a já to nehrotila. doktorce jsem teda tvrdila, že UM má, protože když jsem jí řekla pravdu, tak mě děsně vynadala. ale my to hodně nahrazovali jogurty (klárka i dnes je může snídat, svačit, obědvat i večeřet :-) takže nedostatkem vápníku určit netrpěla).možná bych zusila i nějaké další značky, případně se dělají ocucená UM. ale pokud jí rostou zuby, tak to s tím kldině může souviset. pokud ti pije klasicky vodu nebo čaj a jinak krásně jí, tak bych to nehrotila a nahradila UM kvalitními jogurty

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 31.03.10 09:42
nozu píše:
Rendulko, já ti nevím. klárka třeba UM nikdy neměla. prostě jsem do roka kojila (před spaním a ráno) a jinak dostávala tvrdé sýry a jogurty. prostě si nevzala lahev a já to nehrotila. doktorce jsem teda tvrdila, že UM má, protože když jsem jí řekla pravdu, tak mě děsně vynadala.

Nozu proc Ti lekarka vynadala?!Dle Svet.zdrav.or­ganizace se ma vylucne kojit do 6m a pak s prikrmy do 2let. Ja mam znamou, ktera kojila do 3let az se maly sam odstavil. Vzdyt MM je pro dite to nejlepsi :-D

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 31.03.10 10:10

Ahojky, malá mi dělala to samé před 14 dny, taky jí rostou zoubky, trvalo to týden, měli jsme Hami mléko, taky jsem myslela, že jí přestalo chutnat a uvažovala o změně - chtěla jen přesnídávky a jogurty, po týdnu se tím mlíkem začala tak neuvěřitelně cpát, tak to bylo asi jen něco momentálního.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 31.03.10 10:31

s tema zoubkama to prave souviset muze, kamosce takto mala odmitalka UM prave kkdyz ji rostly zoubky a nase mala ted tyden nechtela pit vodu z flasky, jen po lzickach (pritom UM z flasky pila) - a taky to bylo k zubum

nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 31.03.10 10:38

ginche, no, oje doktorka měla pocit, že kromě příkrmů by měla klárka mít víc mléka a nedala si vysvětlit, že prostě UM nechce a já se s ní odmítala dohadovat. no, stejně už máme jinou doktorku…

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 31.03.10 10:39

Nozu nekteri pediatri jaksi jedou porad po staru :zed:

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 31.03.10 11:34

Libča nikdy UM nepil. Do 10 měsíců jsem ho kojila, pak jen jogurty, sýry. Mlíčko jsem do něj nedostala. Nepije dodnes ani kravské, ani kakaa. :roll:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 31.03.10 12:58

taky si myslím, že to může být zoubkama, zkus studené většinou jim vadí teplé UM. Jinak mě teď malá vypije ráno max. 120 ml mlíka víc ani ťuk a pak se dojí chlebíkem s lučinou. Samotné mlíčko už pak přes den nemá, jen odpolko jogurt a večer kaši a dnes jsem to říkala dr. a ta byla naprosto v pohodě. :wink:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 31.03.10 13:02

Zkus týden vynechat, dávat jogurty a pak zase zkusit její původní UM.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >