Nechci, aby mě k oltáři vedl otec

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2447
9.6.24 21:06

Nezvy ho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2447
9.6.24 21:08
@Petra820 píše: Více

No a co, tak se urazí :nevim: peníze ti nedává, vnoučata nehlídá, vztah máte špatný :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2212
9.6.24 21:27

Taky bych otce nezvala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
9.6.24 23:44
@andrasteia píše: Více

Já šla sama, bylo to pro mě symbolicky i docela důležité, a můžu doporučit :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1772
21.6.24 15:48

Otce jsem na svatbu nezvala, byl alkoholik, vztahy nebyly ideální. Usnadnilo mi to i to, že nám ani neřekl o své čtvrté svatbě (jsem z jeho třetího manželství).
K odávajícímu jsme šli společně s manželem a bylo to naprosto ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný