Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Petra820 píše: Více
No a co, tak se urazí
peníze ti nedává, vnoučata nehlídá, vztah máte špatný ![]()
@andrasteia píše: Více
Já šla sama, bylo to pro mě symbolicky i docela důležité, a můžu doporučit ![]()
Otce jsem na svatbu nezvala, byl alkoholik, vztahy nebyly ideální. Usnadnilo mi to i to, že nám ani neřekl o své čtvrté svatbě (jsem z jeho třetího manželství).
K odávajícímu jsme šli společně s manželem a bylo to naprosto ok.