Reklama

Nechci kojit, co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 18:26
Nechci kojit co mám dělat?

Chci se zeptat, jestli je tady někdo kdo ma stejný problém. Jsem v 34 tt a čím víc se blíží porod tím víc jsem psychicky na dně. Dneska jsem byla na kontrole a moje doktorka ví, že mám problémy s bradavky. Měla jsem tam nějakou vyrazku dávala mi x mastí a vodicek, aby se mi to zlepšilo. Me přijde žé je to furt to sami ani se mi na ne nepodiva kdyz jdu na kontrolu. Ja sama si na bradavky nedokážu šáhnout a kdyby mi někdo na ně šáhl tak ho asi zabijí. Mám k tomu úplně odpor. A myslela jsem že mi doktorka napíše nějaký papír, aby me nenutili do kojení to totiž psychicky nezvladnu ???????? a doktorka se jen na mě podívala a řekla mi at si poradím sama. Že ona mi nic psát nebude a ze kojit musím min.6 týdnů. Ale pro me už je nereálný jen si přiložit dítě k prsu natož kojit 6 týdnů. Ja se na malýho hrozně těším, ale pokud me budou nutit do kojení, tak vím ze naše pouto nebude dobré. Ja budu psychicky na dně a on bude nespokojený protože to že mě bude cítit. A tomu se chci vyvarovat. Jsem z Třebíče a chtěla bych tady i rodit ale vím že v porodnici jsou tvrdě pro kojení. Poradite mi prosím jak to vyřešit. Hlavně prosím nepište abych to překonala a kojila to vím ze nedám. Děkuji za pochopení.

Přečtěte si článek: Jak přestat kojit: Odstavujte pozvolna

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.04.18 18:30

Kojit nemusíš a nepotřebuješ na to papír. V porodnici byla holka, co to řekla hned po porodu, tak malýho od začátku ládovali nějakým umělým mlékem a nějak extra to neřešili. Nebo na vedlejším pokoji byly dvě Vietnamky a ty to vyřešily tak, že jedna kojila obě dvě děti, z toho teda bylo trochu haló :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 12.04.18 18:32

Kojit je to nejlepsi pro dite takze to prekonej a nehledej vymluvy ;)

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 12.04.18 18:32

Nejdřív to vyzkoušej, pak si požádej třeba o papír. Zatím kojení, není zákonem nařízené, nestahuj kalhoty, když brod je daleko.

Příspěvek upraven 12.04.18 v 18:32

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 12.04.18 18:32

Bohužel všude v porodnicích u nás nutěj do kojení, tak 5 dní v porodnici překonáš a doma už budeš dávat UM. Akorát by to chtělo asi něco na zastavení laktace, v lékárně ti jistě poradí

warita
Kelišová 7415 příspěvků 12.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, jestli je tady někdo kdo ma stejný problém. Jsem v 34 tt a čím víc se blíží porod tím víc jsem psychicky na dně. Dneska jsem byla na kontrole a moje doktorka ví, že mám problémy s bradavky. Měla jsem tam nějakou vyrazku dávala mi x mastí a vodicek, aby se mi to zlepšilo. Me přijde žé je to furt to sami ani se mi na ne nepodiva kdyz jdu na kontrolu. Ja sama si na bradavky nedokážu šáhnout a kdyby mi někdo na ně šáhl tak ho asi zabijí. Mám k tomu úplně odpor. A myslela jsem že mi doktorka napíše nějaký papír, aby me nenutili do kojení to totiž psychicky nezvladnu ???????? a doktorka se jen na mě podívala a řekla mi at si poradím sama. Že ona mi nic psát nebude a ze kojit musím min.6 týdnů. Ale pro me už je nereálný jen si přiložit dítě k prsu natož kojit 6 týdnů. Ja se na malýho hrozně těším, ale pokud me budou nutit do kojení, tak vím ze naše pouto nebude dobré. Ja budu psychicky na dně a on bude nespokojený protože to že mě bude cítit. A tomu se chci vyvarovat. Jsem z Třebíče a chtěla bych tady i rodit ale vím že v porodnici jsou tvrdě pro kojení. Poradite mi prosím jak to vyřešit. Hlavně prosím nepište abych to překonala a kojila to vím ze nedám. Děkuji za pochopení.

normalne bych nekojila, po porodu si zazadala o tabletku na ukonceni laktace a hotovo.

Nechapu, co resis.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 12.04.18 18:33

A svéprávná jsi? Svepravny člověk totiž o sobě může rozhodovat. Dokonce i o svém dítěti, jehož se staneš zákonným zástupcem.
Tak se přestaň hroutit, nakup si flašky, po porodu odmitni přiložit, požádej o léky na zastavení laktace a je.

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 12.04.18 18:33

Prostě u porodu řekni, že kojit nebudeš. Asi si něco poslechneš, ale nikdo tě nutit do toho nemůže, není to žádná povinnost.

zudina
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 12.04.18 18:34

Jinak znama co nechtela kojit jim to v porodnici rekla a oni ji museli dat tabletky na zastaveni laktace, ale chovali se k ni hrozne

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 12.04.18 18:34
@eileithia píše:
Bohužel všude v porodnicích u nás nutěj do kojení, tak 5 dní v porodnici překonáš a doma už budeš dávat UM. Akorát by to chtělo asi něco na zastavení laktace, v lékárně ti jistě poradí

když řekne, že nechce, nemusí..sama toto neznám, není to moje parketa, kamarádka taky nechtěla, tak hlavu jí neutrhli, dítko vyrostlo na UM a je v cajku

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 12.04.18 18:36

Kdyz nechces kojit nekoj. Neni to povinnost :kytka: stuj si za svym

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 12.04.18 18:36

Hlavně bych změnila doktorku :mrgreen: její přístup je otřes. a víc bych se zajímala jak se zbavit té vyrážky, určitě existuje řešení, a pak můžeš kojit bez problémů a užívat si to. no a když se ti to nepodaří, svět se nezboří, nebudeš prví, kdo bude krmit UM. v porodnici mohou být pro kojení, to jsou snad všude, ale nutit tě nemohou. rozhodnutí je na tobě

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 12.04.18 18:36
@zudina píše:
Jinak znama co nechtela kojit jim to v porodnici rekla a oni ji museli dat tabletky na zastaveni laktace, ale chovali se k ni hrozne

teď to píšu :) ale zatne zuby, po porodu zvládne i pár kyselých ksichtů od vrchní

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 12.04.18 18:38

Kojit do 6tydnu fakt nemusis, doktorka te tlaci do neceho co je sice dobre, ale ne povinne ani nutne. Uz v porodnicich jsou nektere deti na Um. Si neco vymysli, treba ze se po sestinedeli vracis do prace a kojit tedy nezacnes bla bla.

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 12.04.18 18:39
@zudina píše:
Kojit je to nejlepsi pro dite takze to prekonej a nehledej vymluvy ;)
:zed:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama