Nechci žít - jsem chlap

Anonymní
30.9.20 18:07

Nechci žít - jsem chlap

Zdravím vás, nemyslím si sice, že dané téma se bude hodit na stránky, které jsou určeny maminkám a dětem. Ale obrátit se nyní právě na vás, na ženy mi přijde jako částečný únik. Nehadejte můj věk, vzdělání ani společenský status, či cokoliv dalšího, nemám momentálně sílu se ani svěřit vám všem. Pokud některý/á z vás projeví zájem, neváhejte mě oslovit. Můžete být mým posledním článkem před… nechtějte vědět

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
30.9.20 18:09

Volej linku centra krizové itervence hned 284 016 666.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
30.9.20 18:15

Urcite zavolej na tu krizovou linku a mysli na lidi, kteri kdyz si neco udelas, budou naprosto zničení a jejich život uz nikdy nebude jako dřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
30.9.20 18:15

Určitě se za dané situace nestyďte/ nebojte vyhledat odbornou pomoc! Nezávislému laikovi bse sice můžete vypovídat, ale on na rozdíl od odborníka vám nechtíc může i ublížit.
Jinak vám přeji hodně síly překonat to nejhorší a ať se vám situace zlepší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
30.9.20 18:17

Ať se děje cokoliv, nikdy to není tak zlé, že by se to nedalo řešit! Život je dar, který se jen tak nezahazuje. Potřebuješ-li vyslechnout, jsem tady. Jen nedělej nic, co už nejde vrátit. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13872
30.9.20 18:20

Vždycky je možné vyjít ze své zkušenosti a v budoucnu pomáhat jiným. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15828
30.9.20 18:23

A může tě oslovit i chlap, případně transka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18689
30.9.20 18:42

Oslovit te nejde, jsi anonym. Nicméně vyzkouej chvili myslet i na okoli, nejen na sebe. Jak bude rodicum, detem, sourozencum a dalsim pribuznym? Znicis jim život. Nikdy, NIKDY, nemuze byt tak zle, aby to nemelo zadne reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
30.9.20 18:45

Napište mi soukromou zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6422
30.9.20 18:45

Co tě potkalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
30.9.20 18:47

Vyhrožování sebevraždou se tady hlásí adminovi:…
https://www.emimino.cz/…rich-406332/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.9.20 20:07
@Pajik 76 píše:
Vyhrožování sebevraždou se tady hlásí adminovi:…
https://www.emimino.cz/…rich-406332/

No a?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
30.9.20 20:32

Zavolej si na specializovanou linku, tam ti pomuzou lepe nez anonymni kecalky na foru.
Verim, ze se ti podari najit reseni tve zivotni situace a casem ti bude lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
1.10.20 05:52
@Anonymní píše:
Zdravím vás, nemyslím si sice, že dané téma se bude hodit na stránky, které jsou určeny maminkám a dětem. Ale obrátit se nyní právě na vás, na ženy mi přijde jako částečný únik. Nehadejte můj věk, vzdělání ani společenský status, či cokoliv dalšího, nemám momentálně sílu se ani svěřit vám všem. Pokud některý/á z vás projeví zájem, neváhejte mě oslovit. Můžete být mým posledním článkem před… nechtějte vědět

Buď rád, že jsi chlap, ženské to mají těžší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 07:17

Autor: Děkuju vám všem za podporu, zařídím se veškerými radami, které jste mi poskytly. Jen prosím neuzavírejte tuto diskuzi, rád bych byl v kontaktu do té doby, než se mi dostane odborné pomoci.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama