Adventní kalendář - kosmetika

6971
29.9.20 21:50

Adventní kalendář - kosmetika

Adventní kalendáře u nás jsou, dostane i manžel.
Pro dceru (9let) plánuju kosmetický kalendář, jen si nejsem úplně jistá jak s tou pleťovou kosmetikou.

V jednom je toto: Rozjasňující peeling (30ml), Čistící maska (30ml), Půlnoční plody balzám na rty (4,8g), Micelární voda pro citlivou pleť (50ml), Zelený korekční krém pro citlivou pleť (7ml), Čistící gel Hydra Vegetal (30ml), Hydratační gel Hydra Vegetal (7ml)

Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23945
29.9.20 21:54

Co je to z značku. Asi bych radši udělala kalendář vlastní a dala jí tam ty mini věci z DM, tam máš velký výběr značek a můžeš vymyslet co ji tam dáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
29.9.20 22:05

To je yves rocher, ze jo? Zrovna jsem na nej dneska koukala ze ho koupim mámě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
29.9.20 22:07

Jinak ten zeleny korekcni krem, micelarku a peeling, to asi moc nevyuzije. Zbytečný na peknou mladou plet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
29.9.20 22:08
@Anna85 píše:
To je yves rocher, ze jo? Zrovna jsem na nej dneska koukala ze ho koupim mámě.

jj, to je jeden z mnoha, který jsem našla

@Aspera píše:
Co je to z značku. Asi bych radši udělala kalendář vlastní a dala jí tam ty mini věci z DM, tam máš velký výběr značek a můžeš vymyslet co ji tam dáš.

to mě nenapadlo, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
29.9.20 22:09
@Anna85 píše:
Jinak ten zeleny korekcni krem, micelarku a peeling, to asi moc nevyuzije. Zbytečný na peknou mladou plet.

na starou škaredou jo? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10388
29.9.20 22:09

Devítileté holce? 8o Já žiju v domnění, že devítiletá holka si dá max. opalovací krém, krém proti mrazu v zimě a jelenní lůj (možná lesk při holčičím blbnutí). Dávat jí peelingy a korekční krémy mi přijde šíleně brzy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
29.9.20 22:12
@zrcadlo píše:
Devítileté holce? 8o Já žiju v domnění, že devítiletá holka si dá max. opalovací krém, krém proti mrazu v zimě a jelenní lůj (možná lesk při holčičím blbnutí). Dávat jí peelingy a korekční krémy mi přijde šíleně brzy :nevim:

proto se na to ptám, asi to vyřeším tím vlastním jak radí @Aspera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10388
29.9.20 22:20
@bublinek píše:
proto se na to ptám, asi to vyřeším tím vlastním jak radí @Aspera

Dala bych tam nějaké holčičí vychytávky - třeba nálepky na nehty - z těch měla devítiletá neteř radost v zimě. Je to ptákovina, ale relativně neškodná, pleť bych fakt nezatěžovala. Spíš slupovací lak na nehty, nálepky, něco do vlasů, pak nějaký růžový jelenní lůj apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
29.9.20 22:20

Pro 9 dceru mi to přijde úplně zbytečný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
29.9.20 22:28
@zrcadlo píše:
Dala bych tam nějaké holčičí vychytávky - třeba nálepky na nehty - z těch měla devítiletá neteř radost v zimě. Je to ptákovina, ale relativně neškodná, pleť bych fakt nezatěžovala. Spíš slupovací lak na nehty, nálepky, něco do vlasů, pak nějaký růžový jelenní lůj apod.

se slupovacím mě pošle do pryč, lakuje normálním, dělá si puntíky na nehty

nejvíc by ocenila laky a udělátka na nehty, já mám nehty krátké a nelakované, tak u mě toho moc nepochytí

asi vytvořím domácí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7730
29.9.20 22:38
@zrcadlo píše:
Devítileté holce? 8o Já žiju v domnění, že devítiletá holka si dá max. opalovací krém, krém proti mrazu v zimě a jelenní lůj (možná lesk při holčičím blbnutí). Dávat jí peelingy a korekční krémy mi přijde šíleně brzy :nevim:

Stejný názor mám i já, své desetileté bych nic z toho nedala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
30.9.20 08:13

@bublinek
Na agatinsvet.cz jsem videla prazdny kartonovy k dotvoreni. Nebo jestli budes vytvaret treba pytlicky k zaveseni :). Ale je to hezky napad. Me by to v jejim veku mooc potesilo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
30.9.20 08:52

Mě na to přijde taky hrozně mladá. V 15 letech už ano, ale ta 9 leta (alespoň soudě dle mých dětí) ještě ocení více klasický čokoládový. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
30.9.20 13:30
@modravlocka píše:
Mě na to přijde taky hrozně mladá. V 15 letech už ano, ale ta 9 leta (alespoň soudě dle mých dětí) ještě ocení více klasický čokoládový. 🙂

pokud by to byla hořká čokoláda nemám problém, ale ty hnusy co se prodávají nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama