Odeslání balíku přes zásilkovnu

Anonymní
29.9.20 21:20

Odeslání balíku přes zásilkovnu

Nemáte zkušenost? Jak to funguje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3897
29.9.20 21:22

Jednoduché, stáhněte si aplikaci a vše vás navede

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
29.9.20 21:24

Uplně easy, stahneš si aplikaci, vyplníš co po tobě chce, zaplatíš 65 korun, dostaneš kod, přijdeš do zasilkovny, dáš balík, nadiktuješ kod a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
29.9.20 21:25

Od příjemce balíku potřebuješ jméno a příjmení, mobilní číslo, email a adresu zasilkovny, kde si to chce vyzvednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
29.9.20 21:51

Jen se připrav, že balík může jít i týden. Posílala jsem balík předminulý týden a šlo to přesně 5 dní. Přes poštu by to bylo za stejné peníze a rychleji. (pošta má teď něco podobného jako zasilkovna. online pošta, kde je posílání výrazně levnější)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
29.9.20 21:57

@janickaIII doporučeně za 57 korun (bez te jejich kartičky), max. výška 5 cm, ted nevím jestli to není omezeno i váhou. Mě chodí přes zásilkovnu max. 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
29.9.20 22:10

@debra.morgan už jsem si to našla, Balík do balíkovny do 5 kg 54,45 Kč, no ale já bych na té poště strávila půl hodiny, v zásilkovně jsem hotová do 5 minut ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
29.9.20 22:24

Přes zásilkovnu jsou balíky do 3 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
30.9.20 02:23
@janickaIII píše:
Jen se připrav, že balík může jít i týden. Posílala jsem balík předminulý týden a šlo to přesně 5 dní. Přes poštu by to bylo za stejné peníze a rychleji. (pošta má teď něco podobného jako zasilkovna. online pošta, kde je posílání výrazně levnější)

Co znamená výrazně levnější? A je to na jakoukoliv pobocku, nebo jen do balikovny?

@Anonymní píše:

Posílám velmi často, zkušenost mám výbornou. Nikdy mi balík nešel víc než 3 dny (v závislosti na tom, jestli jsem ho přinesla předtím, než byl na pobočce přepravce vyzvednout denní zásilky- to pak bylo doručeno do druhého dne, nebo až potom). V aplikaci mám údaje natukane a poštovné zaplaceno do minuty a co mi vyhovuje nejvíc, že nemusím na balík psát adresu a dodržovat ty blbe parametry balíku, jako má Česká pošta (v krabici, nesmí to být černé apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
30.9.20 02:27
@janickaIII píše:

Co znamená výrazně levnější? A je to na jakoukoliv pobocku, nebo jen do balikovny?

@Anonymní píše:
Posílám velmi často, zkušenost mám výbornou. Nikdy mi balík nešel víc než 3 dny (v závislosti na tom, jestli jsem ho přinesla předtím, než byl na pobočce přepravce vyzvednout denní zásilky- to pak bylo doručeno do druhého dne, nebo až potom). V aplikaci mám údaje natukane a poštovné zaplaceno do minuty a co mi vyhovuje nejvíc, že nemusím na balík psát adresu a dodržovat ty blbe parametry balíku, jako má Česká pošta (v krabici, nesmí to být černé apod.)
@welovefashion píše:
@debra.morgan už jsem si to našla, Balík do balíkovny do 5 kg 54,45 Kč, no ale já bych na té poště strávila půl hodiny, v zásilkovně jsem hotová do 5 minut ;)

Já to mám s balikovnou ještě lepší. Nejbližší balikovnou máme 15 min autem (a to bydlíme v širším centru velkého města, žádná dedina) s téměř nulovou možnosti zaparkovat. Fronta jako bonus samozřejmostí. Zasilkovnu mám 70m od baráku a jsem hotová během pár desítek vteřin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 05:57

Jak zjistím, kam balík odnést? Kde je zasilkovna?

• Citovat
  • Nahlásit
14011
30.9.20 06:13
@Anonymní píše:

Na Googlu? Zhruba stejně jak kdybys hledala novou prodejnu bot…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
30.9.20 06:16
@welovefashion píše:
@debra.morgan už jsem si to našla, Balík do balíkovny do 5 kg 54,45 Kč, no ale já bych na té poště strávila půl hodiny, v zásilkovně jsem hotová do 5 minut ;)

Poštu odmítám využívat pokud to jen trochu jde. Nenávidím tu instituci. Balukovnu tu nemame, zato zasilkovny 3 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
30.9.20 07:13
@debra.morgan píše:
Poštu odmítám využívat pokud to jen trochu jde. Nenávidím tu instituci. Balukovnu tu nemame, zato zasilkovny 3 ;)

Balikovna bývá z cca 80 % služba na poště ;) jenže u nás jsou vždycky takové fronty, že mi to za těch cca 10 korun fakt nestojí, i když teď jsem si něco nechala poslat, protože přes zasilkovnu neposilají, tak se nechám překvapit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
30.9.20 07:59
@Anonymní píše:

Na webu zasilkovny nebo v aplikaci, otevře ti to tam mapy a buď najdeš přesnou adresu nebo ti zobrazí pobočky v okolí, v daném městě atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama