Nechráněný pohlavní styk

Anonymní
20.10.19 20:33

Nechráněný pohlavní styk

Ahoj, dnes ráno jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk. Přítel říká že se udělal mimo, ale i tak se bojím z toho úplného začátku ejakulace, protože pak ze mě něco vyteklo (mohl to být poševní sekret).
Mohu být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
185
20.10.19 20:39

Když tak si zajdi do lékárny pro nouzovou antikoncepci která zbraní početí pokud se stala nehoda. mě to zabralo když nám praskl kondom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
20.10.19 20:39

Logicky, při každém nechráněném nebo přerušovaném pohlavním styku můžeš být těhotná. To by jsi měla vědět ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
20.10.19 20:40

Pokud jsi měla nechráněný pohlavní styk, tak ano, můžeš z něj otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
20.10.19 20:41

Neboj :) hlavne do sebe necpi zbytečný hormony jako je pilulka po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
20.10.19 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes ráno jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk. Přítel říká že se udělal mimo, ale i tak se bojím z toho úplného začátku ejakulace, protože pak ze mě něco vyteklo (mohl to být poševní sekret).
Mohu být těhotná?

Ne teď těhotná být nemůžeš. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 20:53

@Venesí proč ne? aspoň by neměla takovy strach ze je těhotná

• Citovat
  • Nahlásit
4
20.10.19 21:00
@Jessica4 píše:
Ne teď těhotná být nemůžeš. :zed:

No myslela jsem do budoucna, ale i tak děkuju za vtipný komentář, i když ten mi moc nepomůže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 21:02
@Anonymní píše:
@Venesí proč ne? aspoň by neměla takovy strach ze je těhotná

Ano, jednou už jsem ho měla a rozházel mi cyklus.
Zajímalo by mě, jestli tu má někdo podobné zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5239
20.10.19 21:04

Hele jak je možný, že nevíš jestli se vážně udělal jinam. To jsi byla v tranzu? I z přerušované soulože můžeš otěhotnět. Pokud nechceš dítě mazej pro pilulku PO. Taky záleží kdy máš mít menstruaci jestli za 2 dny tak pro pilulku nechoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 21:06

@Hututu Mě to taky rozhazelo cyklus, kvůli tomu že to posunulo ovulaci… ale za měsíc to bylo zas v normálu.

• Citovat
  • Nahlásit
3950
20.10.19 21:08

Pokud nechceš být těhotná chraň se nějakou antikoncepční metodou, prerusovany styk není moc spolehlivý. Nehledě na pohlavni choroby. Samozřejmě k otěhotněni může dojít. Ano pilulka po cyklus může rozhodit není to nic nenormálního, nicméně nemusíš své tělo tímto trápit, když si dáš pozor už na začátku. Neuraz se, ale tahle lhostejnost co se týče ochrany před početím mne nepřestává udivovat ve zdejších diskuzích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 21:11
@Náměsíčná píše:
Hele jak je možný, že nevíš jestli se vážně udělal jinam. To jsi byla v tranzu? I z přerušované soulože můžeš otěhotnět. Pokud nechceš dítě mazej pro pilulku PO. Taky záleží kdy máš mít menstruaci jestli za 2 dny tak pro pilulku nechoď.

Ehm.. poloha zezadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
20.10.19 21:19
@Náměsíčná píše:

I tak může otěhotnět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 21:26

Pilulku si vezmu a všem moc děkuju :srdce:
Jste skvělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek