Nechráněný sex + postinor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 31.07.19 11:36
Nechraneny sex +postinor

Ahojky snad někdo má obdobnou zkušenost. Prosím v neděli jsem měla nechraneny sex, kdy přítel na mě že je asi něco v mě. Když jsem se ho zeptala jestli si dela srandu a on že se nemám bát. A pokračovali jsme v sexu. Já měla blbý pocit a tak jsem to utnula. A jela sem domů. Tak mi pak napsal že si není jistý jestli něco není ve mě, že se trochu udělal ale že to snad stihnul.. druhý den ráno jsem jela do lékárny pro postinor. A užila ho dle pokynů. Zatím bez potíží, ale počítám že mi to rozhodi cyklus. Jenže mám obavy že budu těhotná, postinor jsem si vzala 11h od sexu, a ještě jsem dle menstruacniho kalendáře měla ovulaci. Teď se bojím že budu těhotná, jedno dítě mám a druhé neplánují, kvůli průběhu předešlého tehu a po průběhu po porodu. Myslíte že postinor zabere? Měla jsem ho poprvé.
Jinak používáme kondom ale zrovna ten den nebyl po ruce, navíc já antikoncepci brát nemůžu. Děkuji moc

Reakce:
Adulka24
Echt Kelišová 8479 příspěvků 31.07.19 11:45

@Taštička2 jsou výjimky, kdy postinor nezabral. Udelej za 12 dni tehotensky test.
Jo a nikdy bych nesvolila k sexu bez kondomu, pokud nechci dite :roll:

Panterkaaa
Kecalka 233 příspěvků 31.07.19 11:51

Předně jsem si říkala, když jsem to četla, že se jedná o nějakou pubertacku a ke konci napíšeš, že už máš dítě :think:Pokud jsi postupovala dle návodu, neměla bys mít obavy, ale příště nespoléhej na partnera, že si to ohlida a chraňte se pořádně, když další dítě nechceš :mavam:

Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 31.07.19 12:07

@Adulka24 no zkusím si udělat. Já jsem taky pro že bez ne, ale tentokrát fakt nechápu co mě to napadlo, taky mi to patří.. Pro příště ani ránu bez, protože toto je o nervy to čekání.. budu doufat že nebudu výjimka.. ale při mě smůle…

Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 31.07.19 12:10

@Panterkaaa nevím co mě to napadlo.. a dítě mám z prasklýho kondomu takže já si nevyberu, u toho prvního nam to bylo jedno ale teď máme oba strach.. co by kdyby..

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 31.07.19 12:36

No, co na to říct. Spolehlivost u Postinoru není nějak závratně vysoká - cca 85%. Pokud jste se trefili do ovulace, nezbývá než doufat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 13:05

Před třemi lety jsem takto otěhotněla, postinor 11 hodin po styku… Tak snad to nebude stejný případ.

semto1
Kecalka 109 příspěvků 31.07.19 18:26

Budeš v pohodě ;) Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko.

Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 31.07.19 20:05

@semto1
Já teda doufám, ale víte jak.. náhoda je blbec.. :-(

Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 10.08.19 07:32

@Adulka24 dneska 13 dní od nehody, a udělala jsem si test, a vyšel negativní, buď zítra či v pondělí bych měla mít menstruaci, jelikož jsem užila postinor počítám že se menstruace nedostaví v termínu, jinak si udělám ještě test ve stredu.. Tak snad test neukaze 2 carky

Taštička2
Povídálka 11 příspěvků 10.08.19 08:20
@Taštička2 píše:
Ahojky snad někdo má obdobnou zkušenost. Prosím v neděli jsem měla nechraneny sex, kdy přítel na mě že je asi něco v mě. Když jsem se ho zeptala jestli si dela srandu a on že se nemám bát. A pokračovali jsme v sexu. Já měla blbý pocit a tak jsem to utnula. A jela sem domů. Tak mi pak napsal že si není jistý jestli něco není ve mě, že se trochu udělal ale že to snad stihnul.. druhý den ráno jsem jela do lékárny pro postinor. A užila ho dle pokynů. Zatím bez potíží, ale počítám že mi to rozhodi cyklus. Jenže mám obavy že budu těhotná, postinor jsem si vzala 11h od sexu, a ještě jsem dle menstruacniho kalendáře měla ovulaci. Teď se bojím že budu těhotná, jedno dítě mám a druhé neplánují, kvůli průběhu předešlého tehu a po průběhu po porodu. Myslíte že postinor zabere? Měla jsem ho poprvé.
Jinak používáme kondom ale zrovna ten den nebyl po ruce, navíc já antikoncepci brát nemůžu. Děkuji moc

Tak hlásím, že dnešní test po 13 dnech negativní, a nyní následná menstruace se dostavila již hodinu po uděláni tehu testu.. takže jde vidět že postinor zabral ':heart: nyní si ještě pro kontrolu test udělám až za týden… :-) ženský já mám takovou radost že to není ani možný..

semto1
Kecalka 109 příspěvků 10.08.19 18:48

Všcihni jsme tam byli :D
Popřemýšlel bych do budoucna nad nějakým spermicidem. Nějaký ten pharmatex třeba - doporučuju určitě spíše mast ;)
Vidim, jak vám rupne kondom a jste v tom zase :D Ta chvilka přípravy před sexem v porovnání s těmi nervy co jsi měla… :D Samozřejmě stoprocentní je jenom celibát.

semto1
Kecalka 109 příspěvků 10.08.19 18:53

Hlavně postinor nepřerušuje těhotenství. POuze po užití zabraňuje splynutí vajíčka se spermií. Takže těch xx hodin bylo vajíčko volně přístupné a je jenom náhoda, že se nic nestalo. Podle mě postinor tak do hodiny, jinak strašně ztrácí smysl. Resp. bude „fungovat“, pokud by k těhotenství nedošlo i bez něj :D
V příbaláku myslím píšou do 72 hodin. No ano. Protože déle už ani ty spermie nežijou :D Kdyby ale byla náhoda a sešlo vajíčko zrovna v těch hodinách, tak už „smůla“.

semto1
Kecalka 109 příspěvků 10.08.19 18:55

Váš příspěvek
Reklama