Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ano, vyjde to skoro nastejne, jak nebrat vubec. Znam dve co tak otehotnely. Ale treba si nemela plodne dny.
Tak to bude překvápko za pár dní
já nevím zda ji teď tedy vzít nebo počkat a udělat test?
A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22
. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi ![]()
Minulý týden jsem měla mít klasickou čtyř denni pauzu a menstruace velice slabá.. Pak jsem si vzala prášky a pak výpadek úplnej…
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový dotaz. Je možné otěhotnět když jsem si zapomněla vzít několik prášku z plata? Jsou to čtyři prášky přesně.. Nechráněni sex včera několikrát…
4 prasky?! To uz snad ani neni zapomnetlivost. No by byla bomba, kdyby bylo i vic potencialnich tatinku.
@Anonymní píše:
A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi
Pokud bereš pravidelně, tak je to ok.. jinak k. praskum dávají takový papír, kterému se říká příbalový leták. ![]()
@Anonymní píše:
A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi
Mela by se brat pro co nejvyssi ucinost v urcitou hodinu. Ale myslim, ze rozmezi snad do 4 hodin nevadi. Sance neni otehotneni je malicka.
@P4ja Tak ty ze zásady nečtu
. Viděla jsi někdy pribalovy letak HA? Je tam tolik druhu rakoviny, ze by sis snad radši poridila dite. ![]()
@Blueberry28 píše:
Tak to bude překvápko za pár dníjá nevím zda ji teď tedy vzít nebo počkat a udělat test?
To by melo byt v letaku, zalezi kolikaty den cyklu to je.
Dobrý den, mám takový dotaz. Je možné otěhotnět když jsem si zapomněla vzít několik prášku z plata? Jsou to čtyři prášky přesně.. Nechráněni sex včera několikrát…