Je možné otěhotnět při nepravidelném užíváni HA???

Anonymní
30.7.19 13:06

Je možné otěhotnět při nepravidelnem užíváni HA???

Dobrý den, mám takový dotaz. Je možné otěhotnět když jsem si zapomněla vzít několik prášku z plata? Jsou to čtyři prášky přesně.. Nechráněni sex včera několikrát…

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
30.7.19 13:09

Ano, vyjde to skoro nastejne, jak nebrat vubec. Znam dve co tak otehotnely. Ale treba si nemela plodne dny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
884
30.7.19 13:10

Ano, úplně bez problémů :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
30.7.19 13:14

Ano ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 13:17

Tak to bude překvápko za pár dní :cert: já nevím zda ji teď tedy vzít nebo počkat a udělat test?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.19 13:18

A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22 :think:. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
30.7.19 13:20

Minulý týden jsem měla mít klasickou čtyř denni pauzu a menstruace velice slabá.. Pak jsem si vzala prášky a pak výpadek úplnej…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4596
30.7.19 13:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový dotaz. Je možné otěhotnět když jsem si zapomněla vzít několik prášku z plata? Jsou to čtyři prášky přesně.. Nechráněni sex včera několikrát…

4 prasky?! To uz snad ani neni zapomnetlivost. No by byla bomba, kdyby bylo i vic potencialnich tatinku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15954
30.7.19 13:26

Tohle snad nejsou ani lidé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
30.7.19 13:27
@Anonymní píše:
A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22 :think:. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi :mrgreen:

Pokud bereš pravidelně, tak je to ok.. jinak k. praskum dávají takový papír, kterému se říká příbalový leták. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6238
30.7.19 13:28

@Blueberry28 klasickou 4 denní pauzu? To znamená co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.7.19 13:29
@Anonymní píše:
A je mozne otehotnet, kdyz neberu prášky na hodinu presne? Proste je beru mezi 19-22 :think:. To by snad nemelo vadit, ne? Jestli Jo, tak jsem v pekny rejzi :mrgreen:

Mela by se brat pro co nejvyssi ucinost v urcitou hodinu. Ale myslim, ze rozmezi snad do 4 hodin nevadi. Sance neni otehotneni je malicka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.19 13:29

@P4ja Tak ty ze zásady nečtu :mrgreen:. Viděla jsi někdy pribalovy letak HA? Je tam tolik druhu rakoviny, ze by sis snad radši poridila dite. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
30
30.7.19 13:30
@Blueberry28 píše:
Tak to bude překvápko za pár dní :cert: já nevím zda ji teď tedy vzít nebo počkat a udělat test?

To by melo byt v letaku, zalezi kolikaty den cyklu to je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.19 13:30

@Atnea Diky za nekousavou odpověď. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty