Nechtěné otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:04
Nechtěné otěhotnění (prstění)

Zdravím, napřed povím že je mi 18 a přítelkyni 17 let, přikládám jeden z těch debilních dotazů, ale nikde nemohu najít nějaké slušné vysvětlení mého problémů, takže prosím o radu. Věc se má takhle, s přítelkyní spíme pouze s ochranou, avšak posledně jsem se udělal již při masturbaci, utřel to levou rukou do kapesníku a pravou vzal a položil ho na stoleček, pravačku jsem otřel do povlečení a ještě si ji naslinil a následně přítelkyni prstil, takže se ptám, je možné takovým způsobem otěhotnět? Má nepravidelnou menstruaci a takhle to moc nepoznáme, pro test jdeme za týden a půl, dřív nemůžeme, prosím o odpověď děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 23.01.19 15:13

@Ap96 Ja myslim, ze spis vyhrajete eurojackpot, nez aby otehotnela timto zpusobem :think: spermie na vzduchu velmi rychle umiraji, navic sance ze by ti po dvou utrenich zustaly nejake oplodneni-schopne spermie na prstech je v podstate nulova. Test samozrejme udelat muzete, ale na 99,9% bude negativni ;) nebojte, neni duvod k panice :kytka:

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 23.01.19 15:14

Mile bravicko,je tu 18 let a vazne se na to ptas??ne

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 23.01.19 15:15

Myslím, že je to dost nepravděpodobné ;)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 23.01.19 15:18

Uci se ve skole jeste biologie? :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 23.01.19 15:21

Tak prvně přestaň otírat sperma do povlečení :poblion: , za druhé by mě vážně zajímalo, kde bydlíte, že týden a půl neprojdete kolem drogerie, a za třetí ne, z toho neotěhotní.

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:22

@Kočičí duše Děkuji za radu, nikdy nevíš a jistota je jistota, díky :palec:

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:23
@Kočičí duše Děkuji za radu, nikdy nevíš a jistota je jistota, díky :palec:
@Kaci89 píše:
Mile bravicko,je tu 18 let a vazne se na to ptas??ne

Ptám :)

Nerine
Kelišová 5321 příspěvků 23.01.19 15:24

Ne, takto opravdu nelze otěhotnět, neboj ;)

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:24

@Čičorečka bydlíme od sebe 100km :) díky

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:24
@Nerine píše:
Ne, takto opravdu nelze otěhotnět, neboj ;)

Díky

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 23.01.19 15:26
@Ap96 píše:

Test si samozřejmě udělá jen ona, ty nemusíš. :lol: Vzdálenost mezi vámi nehraje roli.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 23.01.19 15:29
@Ap96 píše:

Ty budes taky curat na papirek??:scream:

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:30
@hapolda píše:
Ty budes taky curat na papirek??:scream:

Nebudu, akorát ona je vystresovaná z toho kupovat si test, cize bych ho kupoval já až budeme spolu, tohle není podstatou diskuse, ptal jsem se na něco jiného ;)

Ap96
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 15:35
@Kočičí duše píše:
@Ap96 Ja myslim, ze spis vyhrajete eurojackpot, nez aby otehotnela timto zpusobem :think: spermie na vzduchu velmi rychle umiraji, navic sance ze by ti po dvou utrenich zustaly nejake oplodneni-schopne spermie na prstech je v podstate nulova. Test samozrejme udelat muzete, ale na 99,9% bude negativni ;) nebojte, neni duvod k panice :kytka:

Navíc jsem někde četl, že to, že spermie na vzduchu rychle umírají jen mýtus a tak jsem si nebyl jistý

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >