Těhotná samoživitelka, jakou můžu dítěti nabídnout budoucnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:32
těhotná samoživitelka

Dobrý den, jsem 35. letá matka samoživitelka muž nás dvakrát opustil a zůstala jsem na malou sama, má přítelkyni a malou si bere co druhý víkend. Malá má 6, žijeme v malé vesničce kde jsem se narodila nedaleko mích rodičů v tom období jsem si za pomocí matky udělala pedagogické minimum a tatérský kurz, ale není mi to nic platné protože že žijeme na severu, kde není práce a na tatérské vybavení abych mohla sama začít nemám. měla jsem dva vztahy přes internet jinak bych nikoho asi nenašla ale bohužel ti lidé na seznamkách jsou nezodpovědní sociálové první byl pedant se kterým se žit nedalo a druhý se vybarvil jako flákač a alkoholik po rozchodu jsem zjistila, že jsem s ním těhotná, sliboval hory doly že přestane a nepřestal ještě mě vynadal do ku***.Skončila jsem to s nim v hlavě definitivně. Jsem zničená a jsem v 11 týdnu a zítra mám říct doktorovi rozhodnutí. Vždycky jsem miminko druhé chtěla, ale ted jsem v situaci která je naprosto šílená. Jít na potrat nebo né. Potrat je pro mě hrozně osobní protože nemohu ukončit život človíčka. Pokud to udělám budu jistě na dně a možná bych pak další nikdy neměla. A už bych určitě nechtěla zažít to znova strach a už bych na to byla stará i tak se tak už cítím že to je poslední šance. Pokud si dítě nechám určitě bych nechtěla aby se s dítětem stýkal takový otec. takže bych musela dát otec neznámí což bych od něj neměla alimenty a jakž takž nějakou malou finanční jistotu. Prý se líp hledá partner s jedním dítětem, ale citím že zůstanu sama jelikož jsem stárnoucí a né nějaká barbí prostě utahaná zničená ženská s problémem. Když dítě mít nebudu, Budem se s malou muset odstěhovat za prací a to bude akorát na nájemakdo mě v cizím městě bude pomáhats hlídáním? Jaké by to bylo s dvěma dětmi nouze střídá tajný pláč matky. Možná taky ne možná bych se uplatnila někde v tatérským saloně, nebo jako grafička někde nebo zkusila zahájit výtvarný kurzy.Tak i tak jsem na všecko sama a žiju noční můru, pač sem si nedokázala představit že mě první nechá a že dalšího najdu takového k**téna. Takže bud zůstanu sama s dvěma na dně nebo s jedním s naději na uživení. Malá miminko chce už dlouho. Perou se ve mě myšlenky bud zodpovědná vůči malé co máš a ušetři nás finančních problému. Myslím že že jíst a chodit v čem máme občas si nějaký tisíc přivydělám grafikou když někdo chce nějaké logo nebo obraz. Bez toho bych byla asi nahraná ale to je jen výjimečně. Nějaký potenciál že se situace zlepší asi mám. Nejvíc mě trápí, když si miminko nechám vzít situace se zlepší a že si to budu celý život vyčítat. A bojím se hlavně toho, že když se se mnou něco stane kdo se postará o mimi? Malá by šla k otci ale mimi beztáty? Matka chce ať jdu na potrat že se mnou končí když nepůjdu a bracha se mnou skončil, psal matce má mě za socku. Nevím co mám dělat když nemám podporu a komu se vybrečet. Minulé těhotenství bylo nejnádhernější s chlapem a společnýma starostma a toto je hrozně těžký bez naděje na rodinu když bych neměla nikoho porod je noční murou. Ale krasný prťavý mimnko je to nej. Jakou budoucnost mu připravím bez otce a s ufnukanou matkou? Prosím holky jak vidíte můj problém? Děkuju tlačí mě čas do zítra.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Charlie1302
Kecalka 239 příspěvků 23.01.19 10:39

Ahojky, jsi ve velmi těžké situaci…opravdu těžko „poradit“. Ale ze zkušenosti, že jsem byla s mámou sama (a ta se sakra otáčela, aby mě uživila a dopřála mi pěkné dětství s výlety a tak), tak bych si, být v tvé situaci ,to druhý opravdu nenechala…ale rozhodnout se musíš sama…

terien
Echt Kelišová 9625 příspěvků 23.01.19 10:42

Já bych volila potrat. Nechápu teda jak můžeš být takhle nezodpovědná, upíchnout si dítě s prvním kre.tenem který projde okolo, navíc v tvé situaci, ale to už teď nezměnis. Postoji tvé mámy se nedivím, být to moje dcera tak ji snad přerazím.

karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:42

Dekuju moc Charlie, ujistuje me to o tom co musim udelat.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 23.01.19 10:43

Na tuto palčivou otázku nedostaneš adekvátní odpověď, protože je to tak šílený příběh, že 90% uživatelek e-mimina bude považovat za fake. 2krát otěhotnět s různými kretény? :zed:

Charlie1302
Kecalka 239 příspěvků 23.01.19 10:44

@karolinavit myslím, že jsi se rozhodla správně. Jen se s tím sama musíš vnitřně vyrovnat, aby ses netrápila. Ale věř mi, že pokud se s tím dokážeš srovnat než pojedeš do nemocnice tak to bude ok. Věř mi (jsem po UPT taky - byla jsem mladounka a studovala jsem)

suwari
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 23.01.19 10:45

Ahoj, miminko bych si být tebou nechala. Pár let se ještě s dcerou uskromníte,ale teď žijete asi také skromně,tak už to takový rozdíl nebude.
Rozhodně bych na potrat nešla. Máš poslední šanci mít miminko. Za pár let oceníš, že máš dvě děti. Nech si ho :srdce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 10:45

:hug: :hug: Moc mě to mrzí, že jsi v tak špatné situaci. A je potřeba oddělit to, co jsou emoce a obavy od reality. Napiš si své reálné možnosti. Třeba to, že můžeš si přivydělávat tetováním, domluvit se s nějakým tatérem, který vybavení a salon má (obor neznám, takže konkrétně neporadím). Že jsi ze severu, je úplně jedno, nesváděj zase problémy na světovou stranu, ta je v tom fakt nevinně. Co ta máma? Jak s ní jinak vycházíš? Její pomoc by se s dětmi určitě hodila, není její momentální tvrzení jen jakési rozhořčení z tvého neutěšeného života a nepřejde ji to? Ty ji znáš nejlíp. Za další je fakt, že pokud si dítě přeješ, tak ve tvém věku, kdybys šla na potrat, než si najdeš nějakého nového partnera a pak se budete pokoušet o další dítě, tak už se to ani nemusí podařit. No a v neposlední řadě bych asi omrkla možnosti sociálního bydlení ve vaší lokalitě a možná si i popovídala s nějakým psychologem, ufňukaná nebuď, problémy jsou od toho, aby se řešily, ne aby se nad nimi fňukalo. No a nakonec nějaké povzbuzení - zůstala jsem sama, když jsem měla tříleté a roční dítě a třetí jsem čekala. :andel:

Sasanka jarní
Kecalka 137 příspěvků 23.01.19 10:46

Můžu se zeptat, jak dlouho si byla s tím alkacem a už ses nechranila? Tohle já prostě nechapu, když nechci dítě, tak se chránim :nevim:

karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:46

terien dekuju, myslela jsem ze budem erodina s tim druhym a decko chteli i on rok spolecnyho spani anic az po rozchode tehotenstvi, vybarvil se az ke konci rocniho vztahu kdy jen sliboval, dobreme tak. Dekuju

karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:48

Charlie dekuju moc za podporu, jak se s tim jen vyrovnat ,vim ze jsem krava najivni a zabiji zivot.

terien
Echt Kelišová 9625 příspěvků 23.01.19 10:48
@suwari píše:
Ahoj, miminko bych si být tebou nechala. Pár let se ještě s dcerou uskromníte,ale teď žijete asi také skromně,tak už to takový rozdíl nebude.
Rozhodně bych na potrat nešla. Máš poslední šanci mít miminko. Za pár let oceníš, že máš dvě děti. Nech si ho :srdce:

A můžu vědět, z čeho bys ty děti živila? Pár let se uskromni, a jak když nemá práci a přibude další dítě? A to se vůbec nebavím o tom, že dítě nemusí být zdravé, stačí hloupá bezlepkova dieta a bude v prd.eli.

karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:49

suwari, tady neni smajlik pro pláččččč :srdce:

karolinavit
Povídálka 32 příspěvků 23.01.19 10:52
@Sasanka jarní píše:
Můžu se zeptat, jak dlouho si byla s tím alkacem a už ses nechranila? Tohle já prostě nechapu, když nechci dítě, tak se chránim :nevim:

rok jsme spolu byli planovali rodinu, jezdil za náma, po pulr oce jsem to zjistila ze pije a to uzsemmelaskoncit ,ale ja byla krava blba najivni dobre me tak

terien
Echt Kelišová 9625 příspěvků 23.01.19 10:52
@karolinavit píše:
terien dekuju, myslela jsem ze budem erodina s tim druhym a decko chteli i on rok spolecnyho spani anic az po rozchode tehotenstvi, vybarvil se az ke konci rocniho vztahu kdy jen sliboval, dobreme tak. Dekuju

Njn, dopadlo to jak to dopadlo, teď to musíš nějak vyřešit. K rodičům jít bydlet nemůžeš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >