Nechutná nevěra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 13:01

Nechutna nevěra

Ahoj, je mi 20 let, pracuji od 18 co jsem vyšla školu, mám dvě práce, dělám od půl 3 ráno do půl 10 a pak od 2 do 8h, našla jsem si přítele když mi bylo 15 jemu bylo 18, jsme spolu do teď, nedávno jsme se přestěhovali do vlastního, máme malý byteček, zatím nám to stačí, přítel dělá jen raní, rozumíme si, nehádáme se, vše bez problému, když někomu něco vadí, hned to spolu probereme. Ovšem přišla velká rána, jednoho dne, co jsem přišla ráno domu, tak přítel byl doma, prý měl dovolenou, nic zvláštního až teda na použity kondom Boženy v kosi.. Přítel to vysvětlil tak, že se uspokojoval a použil při tom par věci a blabla… o par dnů se mi udělalo v práci špatně bylo kolem 6h ráno, tak jsem šla domu, odemcu si a všimla jsem si za dveřmi dvou bot, pritelovi a nějaké cizi dámské a šlo slyšet hrozné hekani z ložnice, tak jsem tam vtrhla a na pritelovi seděla jeho Kolegine z práce, viděli jsme se jen parkrat, už tenkar mi nebyla vůbec simpaticka, ovšem co mi totálně vyrazilo dech bylo to, ze se sice oba lekli a vyleteli z postele, tak bylo to, ze mě nahý přítel vyhodil bezeslova za dveře ložnice, zamknul a pokračoval sní dal… okamžitě sem se zbalila věci a odešla, úplně jsem s nim skončila, on se mi ještě ten večer omluvil, ale proboha!!! Problém zůstává byt, mám všem spoustu věci co jsem koupila já, včetně televize a on mi to odmítá vrátit nebo zaplatit a já nemám nikoho kdo by se mě v tomhle zastal, mi rodiče bydlí hodně daleko a nechci je do toho zatahovat a jeho rodičům to říct nemůžu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
874
30.10.21 13:11

Jestli jsi to platila ty tak bych se domluvila s kamarádkou aspoň a ty věci bych si vzala až bude třeba v práci :? Jinak je to pěkný ha*zl Teda! Ještě blbku z tebe dělal ale to asi všichni chlapi že..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12022
30.10.21 13:12

Sepis s právníkem predzalobni výzvu na vydání věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
30.10.21 13:23

Podle me troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
30.10.21 13:26
@kalie píše:
Podle me troll

Ale taky mě to napadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
30.10.21 13:29

Troll a jeste totalne hloupy. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
30.10.21 13:34

X hrubek, tak nevím, co si myslet..
pokud bych přijala dotaz jako pravý, tak lze prostě uplatnit nárok na své věci právně/přes soud.. na rovinu (bohužel i z praxe) bývá rychlejší, levnější a výstižnější si pozvat tři silné kámoše a prostě si tam zajít… (jako bych nic neřekla.. 8) ),
byt si vyřešte a prostě tam přijeďte s autem a vozíkem /dodávkou (záleží čí byt je a co tam máš za věci) a nenech se okrást…
i tak tomu celému těžko uvěřit.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 13:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.10.21 13:38

@kalie to mě docela pobavilo, nevím co by na tom měl být trol, jestli to, že ve svých 20 letech normálně pracuji a nenatacim vlogy na YouTube, nebo to, že mě přítel podvedl a nemůžu si vzít své věci co jsem nám do bytu koupila, tohle mě teda docela fascinuje… a s tím právníkem, nevím jestli na to budu mít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
30.10.21 13:42
@Káťa147 píše:
@kalie to mě docela pobavilo, nevím co by na tom měl být trol, jestli to, že ve svých 20 letech normálně pracuji a nenatacim vlogy na YouTube, nebo to, že mě přítel podvedl a nemůžu si vzít své věci co jsem nám do bytu koupila, tohle mě teda docela fascinuje… a s tím právníkem, nevím jestli na to budu mít

Jdi do toho bytu a věci si vem, co ti brání? Můžeš tam jít v době kdy je přítel v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 13:47

Kterýmu chlapovi zůstane stát, když mu do zad s milenkou vpadne teď už ex?? Že tě vyhodil z ložnice a vesele šous*al dál?
Podle mě trolling

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
30.10.21 14:08

Ale jdi ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
30.10.21 14:11
@mandle-v-cokolade píše:
Kterýmu chlapovi zůstane stát, když mu do zad s milenkou vpadne teď už ex?? Že tě vyhodil z ložnice a vesele šous*al dál?
Podle mě trolling

Ale to zase jo, tím úlekem se mu zvedne hladina testosreronu 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
30.10.21 14:31
@mandle-v-cokolade píše:
Podle mě trolling

To jo já bych je z bytu vykopala oba nahý, ať si to dodelaji na chodbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
30.10.21 14:42

Proč to nemůžeš říct jeho rodičům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765