Necítím ho v sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 10:14
Necítím ho v sobě

Ahoj, prosila bych o anonymitu. Půl roku mám novou známost. Vše klape, ať na postel. Upozorňuji měla jsem předním dva partnery a žádný neměl extra velké přirození. Jeden normální a druhý podprůměr.

Jenomže s tímto je to jiné. Hodně mě vzrušuje, prostě mi voní. Ale se. Je problém. Párkrát jsem ho v sobě cítila… Při misionáři. Ale jinak ne. Přijde mi i, že prostě není někdy na ???? tvrdý a v tom bude asi problém… I se stane, že mu během sexu selže. Proč???

Je fakt, že kouří, a že se třeba toto stane po 14 km procházce. Občas si da i víno… :roll: Prostě z toho nic nemám. Jinak jsem spíš úzká, hodně. Každý mi to říkal… Sportují. Tak že nějaký zvyky na pánevní dno nemají u mě smysl.

Reakce:
Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 22.04.19 10:21

Nedostatečná erekce

Tableta
Závislačka 4892 příspěvků 22.04.19 10:56

Takhle jsem to měla s bývalým. Pil, když jsme nebyli spolu. Denně si udržoval hladinku, ani to na něm nešlo moc poznat. Do toho ještě hulil. Sex s ním stál vždycky za ouno. Nevydrželo to ;)

malá_holka
Extra třída :D 11316 příspěvků 22.04.19 11:08

Koupit připínáka :nevim:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 22.04.19 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj, prosila bych o anonymitu. Půl roku mám novou známost. Vše klape, ať na postel. Upozorňuji měla jsem předním dva partnery a žádný neměl extra velké přirození. Jeden normální a druhý podprůměr.

Jenomže s tímto je to jiné. Hodně mě vzrušuje, prostě mi voní. Ale se. Je problém. Párkrát jsem ho v sobě cítila… Při misionáři. Ale jinak ne. Přijde mi i, že prostě není někdy na ???? tvrdý a v tom bude asi problém… I se stane, že mu během sexu selže. Proč???

Je fakt, že kouří, a že se třeba toto stane po 14 km procházce. Občas si da i víno… :roll: Prostě z toho nic nemám. Jinak jsem spíš úzká, hodně. Každý mi to říkal… Sportují. Tak že nějaký zvyky na pánevní dno nemají u mě smysl.

At to resi, nedostatecna erekce je na dve veci..

Váš příspěvek
Reklama