Reklama

Dovnitř či ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Myší ocásek
Povídálka 14 příspěvků 10.12.17 17:36
Dovnitř či ven?

Dobrý večer dámy.
Tato otázka je směřována právě Vám, protože právě Vy mi můžete odpovědět. Moje otázka zní zda preferujete při ejakulaci svého partnera „dovnitř či ven“. Pokud by šlo o snahy o početí, tak je odpověď jasná. Mě by ale zajímalo, jestli vůbec a popřípadě co „máte“ z toho, když se do Vás partner udělá. Děkuji za jakoukoli odpověď

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 17:42

Teď se snažíme o mimi, takže jednoznačně dovnitř :lol: ale jinak ven, jinak si musím brát do práce náhradní prádlo, neboť to ze mě,,hrkne“ během následujícího dne a ten pocit mokra je pro mě příšerny, navic je to lepkave, cítit je to…prostě to nemám ráda…ze sebe to smyju hned a jsem ok…teď teda náhradní pradlo a měním no..

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 10.12.17 17:47

Lepkavý pocit :D za mne je nej kondom

Markéta80
Hvězda diskuse 39681 příspěvků 10.12.17 17:55

Jedině do vnitř, jinak je to nedodělaná a na nic :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 17:59

Víc se mi to líbí dovnitř :oops: Což teď mi to vyhovuje, když se zase snažíme o mimco :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 18:13

Jedine kondom, nesnasim ten pocit mokra

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6419 příspěvků 10.12.17 18:25

Jednoznačně dovnitř, bez toho to není ono

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 10.12.17 18:34

Nej je kondom :mrgreen:, když jsme souložili bez (při „výrobě“ děti), tak jsem z toho vytékání ven nebyla nadšená.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.12.17 19:24
@Anonymní píše:
ale jinak ven, jinak si musím brát do práce náhradní prádlo, neboť to ze mě,,hrkne“ během následujícího dne a ten pocit mokra je pro mě příšerny, navic je to lepkave, cítit je to…

A o ničem typu sprcha jsi nikdy neslyšela? 8o :poblion: :poblion: :poblion:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35886 příspěvků 10.12.17 19:29
@Myší ocásek píše:
Dobrý večer dámy.
Tato otázka je směřována právě Vám, protože právě Vy mi můžete odpovědět. Moje otázka zní zda preferujete při ejakulaci svého partnera „dovnitř či ven“. Pokud by šlo o snahy o početí, tak je odpověď jasná. Mě by ale zajímalo, jestli vůbec a popřípadě co „máte“ z toho, když se do Vás partner udělá. Děkuji za jakoukoli odpověď

Rozhodně dovnitř…mám z toho to, že to nekončí jeho orgasmem, kdy by to musel násilně ukončit, můžeme zůstat v oběti, jak chceme dlouho a je to určitě i cistejsi než někde na tele, pak to utírat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:29

Mám ráda dovnitř, klidně i s kondomem. I přes tenký kondom cítím, jak při orgasmu pulsuje a tu energii a to je hrozně rajcovní :)
Jinak když bez kondomu, tak sperma mi nevadí, otřu se, pak zajdu do sprchy a hotovo, nikdy jsem s tím neměla problém, že by pak vytékalo atd.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35886 příspěvků 10.12.17 19:31
@Tichošlápek píše:
Lepkavý pocit :D za mne je nej kondom
Tak to uz nechápu vůbec
@Markéta80 píše:
Jedině do vnitř, jinak je to nedodělaná a na nic :mrgreen:
:palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:41

Jednoznacne dovnitr, kondom bereme oba jako nutne zlo, ac jsme ho pouzivali mnoho let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:42

Pro me je nejhorsi prerusovana souloz, jakozto antikoncepce na nic a jeste stresujici a neuplny sex. Anonym 19.41

AndyzOpavy
Stálice 58 příspěvků 10.12.17 20:30

Za mě určitě dovnitř! Jak už tu někdo zmínil, tak pak můžeme zůstat ještě v objetí jak dlouho chcem, chlap nemusi o nicem premyslet a proste si to uzije. A ja pak jdu na zachod, trosku zatlacim a vsechno je venku. Nikdy jsem s vytikanim nemela problem, vlastne ani kdyz nebyla po ruce sprcha..To nedelate? Vy si to tam nechate a nechate to vytikat do kalhotek? To by mi taky bylo neprijemny..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >