Nedoručený balik z PPL

Anonymní
5.12.19 11:37

Nedoručený balik z PPL

Ahoj. Dneska mi měl přijít balík z PPL, kurýr mi volal, ale bohužel jsem neslyšela telefon a zjistila jsem to asi až za hodinu, doma jsem byla celou dobu ale nikdo tady nebyl, podívala jsem se na stav zásilky a je tam napsáno, ze mi balíček nedorucili, protože mě nezastihli. Je to normální ze pokud nevezmu telefon tak kuryr automaticky nepřijede? Přitom kdyby prijel a zazvonil tak si balíček normálně prevezmu :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7949
5.12.19 11:44

Na to vam asi odpovi jen ten ridic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
5.12.19 11:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
5.12.19 11:47
@Cenarius píše:

Souhlasim, zeptej se řidiče a domluv se s ním, ale přijede bohužel dle mého až zítra, ale i dodávám, pokud čekáte balík, tak není problém mít tel. náležitým způsobem u sebe :nevim:? Každopádně zitra to zkusíš znovu a ono to vyjde, neboj 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18484
5.12.19 11:47

Tak vy neslyšíte mobil ani zvonek, nehledě na to, že dnes se automaticky posílají dopředu notifikace na sms i mail a nenormalni je tu řidič :potlesk: :mrgreen: zkusí vám ho dovézt zítra znova a poté ho uloží do blízkého parcel shopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
5.12.19 11:48

Ano. Je to normální. Nemají čas zkoušet všude zvonit, když někdo nebere telefon. Udělají zítra ještě jeden pokus o doručení a pak to pošlou zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
5.12.19 11:49

Zrovna tuhle jsem mluvila s „naším“ řidičem PPL a říkal, že když se nedovolá, tak tam ani nezajíždí. Mají toho teď tolik, že se to jinak řešit nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
5.12.19 11:50
@Alkata píše:
Ano. Je to normální. Nemají čas zkoušet všude zvonit, když někdo nebere telefon. Udělají zítra ještě jeden pokus o doručení a pak to pošlou zpět.

U nás tedy prý ukládá do nejbližšího parcel shopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21059
5.12.19 11:50

Jak kdo asi, já si před měsícem objednala ze zalanda, ale kurýr se mi nedovolal a další den už byl balík na cestě zpátky k odesílateli a musela sem to objednat znova :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
5.12.19 11:51

Před Vánoci mi to opravdu normální přijde, fakt na tohle nemají čas. Budeš to mít nejspíš v nejbližším parcel shopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18484
5.12.19 11:53
@ivašot. píše:
Zrovna tuhle jsem mluvila s „naším“ řidičem PPL a říkal, že když se nedovolá, tak tam ani nezajíždí. Mají toho teď tolik, že se to jinak řešit nedá.

Jo jo zná mě a říkal, že za minutu je u mě, ať koukám stát na ulici v pozoru :mrgreen: jindy přijde až k bytu, no jo vánoce :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18484
5.12.19 11:54
@Kriss Tina píše:
Jak kdo asi, já si před měsícem objednala ze zalanda, ale kurýr se mi nedovolal a další den už byl balík na cestě zpátky k odesílateli a musela sem to objednat znova :roll:

Možná záleží na odesílateli taky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6110
5.12.19 11:55

Ano, je to normální. Mě se stalo něco podobného, až na to, že řidič nevolal a najednou jsem dostala sms, že balík nebyl doručen z důvodu nezastižení. Doma jsem byla, ale na zahradě a telefon jsem měla u sebe a neustále kontrolovala. Pokud zvonil, je možné, že jsem ho neslyšela. Nicméně většinou zvonek slyšíme i venku. Netuším, co se stalo, ale balíček mi doručili druhý den. Je to jediný případ, jinak vždycky volají a vše je OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
5.12.19 11:55

Záleží na řidiči. U nnás jezdí dva. Jeden nevolá, ale hned zvoní, další jen volá. Nech si ho doručit znovu :nevim: Taky se mi to stalo a bez problém doručili ve mnou zvolený termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19744
5.12.19 11:58
@Bubla Bůčková píše:
Tak vy neslyšíte mobil ani zvonek, nehledě na to, že dnes se automaticky posílají dopředu notifikace na sms i mail a nenormalni je tu řidič :potlesk: :mrgreen: zkusí vám ho dovézt zítra znova a poté ho uloží do blízkého parcel shopu.

a to věštíš z které věštecké koule? :think: jj, ta sms "dovezeme vám balík mezi 8-16hod je fakt hodně nápomocná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat