Nedůvěra v samu sebe při hledání práce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
90
23.1.14 17:13
@Nicollette33 píše:
Díky všem za pozitivní příspěvky!:-)dnes jsem byla oběhnout tři CK.. připravila jsem si podklady podle standard a nechala si zavolat vedoucí.. vždy začnu ze začátku co nejvíc mluvit a dodám k tomu, že můj jazyk není úplně perfektní ale že se snažím a v jedné CK jsem možná vzbudila zájem, něco pán říkal o kratším prac. úvazku ale až nějak později.. no pro mě je úspěch, že jsem se k tomu konečně dokopala a teď v tom budu ve svým volnu mimo práci pokračovat:-)Cestovek je tady jak hub po dešti mi příjde..

Bezva, takže i to je ta pozitivní podpora, ne? A ta nejlepší, řekla bych :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.14 17:48
@Bubelin píše:
Bezva, takže i to je ta pozitivní podpora, ne? A ta nejlepší, řekla bych :palec:

jojo, musím říct, že mě tyhle mini krůčky psychicky posouvají dál..
a víš co je sranda? když jsem byla v ČR tak jsem se k většímu kroku nezburcovala ačkoli to tam bylo pro mě vzhledem k mateřštině nejjednodušší.. a tady teď vymýšlím tohle:-)je taky na čase, už chci dělat konečně něco „pořádnýho“ a né se tu plácat v práci, která mi nic moc nedává..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
23.1.14 18:01
@Nicollette33 píše:
jojo, musím říct, že mě tyhle mini krůčky psychicky posouvají dál..
a víš co je sranda? když jsem byla v ČR tak jsem se k většímu kroku nezburcovala ačkoli to tam bylo pro mě vzhledem k mateřštině nejjednodušší.. a tady teď vymýšlím tohle:-)je taky na čase, už chci dělat konečně něco „pořádnýho“ a né se tu plácat v práci, která mi nic moc nedává..

Ono to tak bývá, že doma tě to nevyburcuje tolik. Každopádně gratuluju k prvním úspěchům :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat