Nespavost u 2měsíčního miminka

141
22.11.19 05:26

Neepavost u mimca

Ahoj, prosím poraďte malý je 2mesice a už tak cca týden prostě nespí v noci sem už vycerpana a unavená, zkouším své možný je kojena vždy usinala u prsa teď prostě brečí a brečí a když nebreci tak kouká prostě čila :( kafe ani nic v cem je kofein nepiju, jen čistou vodu! ani nic nejim! přes den spí pak v7h večer po koupání se napapa usne max do 9h zase se trošku napije a než usne ji zas trvá třeba do pul11h usne a kolem 2-3h ráno až třeba do 5-6h!!! Naka ráda nebo něco co zabere ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3120
22.11.19 07:31

Kolik toho naspí přes den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
22.11.19 07:46

U nás to bylo taky tak cca 14denni období… Dala jsem ji do košíku, vozidla nohou a podrimovala v posteli. NEBO jsme se s manželem střídali… Scénář úplně jak u vás… Jak to přišlo tak to odeslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
22.11.19 09:25

@kavulenka taky se střídame hrůza nevyspali sme unavený hrůza! A ona si pak dospava2az do 10h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
22.11.19 09:27

@Veru1987 ráno vztane podle toho v kolik dnes třeba vztavala až pul10h to prevlikam otiram nakrmim a hned do půlhodiny jde spát je zvykla svázána a v kocar z povozim a spinká, vztava kolem 12-13h naji se prebalime a do hodný usi a znova to jdem třeba ven takže ty 2hodky spí a znova vztane naji pak usne kolem 5h a spí do koupání v 7h koupem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
22.11.19 09:30
@Miskaa91 píše:
@Veru1987 ráno vztane podle toho v kolik dnes třeba vztavala až pul10h to prevlikam otiram nakrmim a hned do půlhodiny jde spát je zvykla svázána a v kocar z povozim a spinká, vztava kolem 12-13h naji se prebalime a do hodný usi a znova to jdem třeba ven takže ty 2hodky spí a znova vztane naji pak usne kolem 5h a spí do koupání v 7h koupem

Tak ona prospí celý den víceméně mi to tak příjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
22.11.19 09:50

@Veru1987 jeden čas to bylo opak přes den nemohla zabrat a v noci spala..Teď se jinto obratilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
22.11.19 09:57

Přežít a dávat ji hlídat někomu a v mezi čase se alespoň trošku vyspat.

A kup si b-komplex, hořčík a rybí olej a užívej je. Tvoje tělo bude spánkovu deprivaci o fous lépe, mléko to jen obohatí a budeš mít pocit, že děláš alepsoň něco, aby se to přežilo.

Není to ničí vína, občas to tak prostě vyjde.

Případně projdi tenhle web https://www.prosimspinkej.cz/

Ale hlavní je přežít s co nejmenšímu škodami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
22.11.19 10:03
@Miskaa91 píše:
@Veru1987 jeden čas to bylo opak přes den nemohla zabrat a v noci spala..Teď se jinto obratilo

Budete to muset přehodit. Přes den to nějak zvládneš když nebude spát. Mi dcera přes den spala po půl hodinách několikrát denně až do cca 7-8m. Já bych ji zkusila ráno vzbudit dříve, chápu že je to miminko. Ale musí se ji to obrátit zase zpět. Ona spí více přes den než pak v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
22.11.19 10:24

@Veru1987 přesně tak dneska.to nak změníme tak uvidíme, v noci to je sila a ještě nejhorší dcera 7let se vůbec nevyspi do skoly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
22.11.19 10:29
@Miskaa91 píše:
@Veru1987 přesně tak dneska.to nak změníme tak uvidíme, v noci to je sila a ještě nejhorší dcera 7let se vůbec nevyspi do skoly

Hodně štěstí, asi bude uplakaná prví dny. Pak napiš za tři čtyři dny jak vám to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3273
22.11.19 10:32

Má obracenej rezim, musíte ji to obrátit zpátky. Řešila jsem to před mesicem a neco. Dělala jsem to tak, že přes den jsem se po každém jídle snažila ji udrzet co nejdyl vzhuru. Vydržela v té době hodinu, hodinu a půl. Pak spánek, po něm jídlo a pak zase udržet vzhuru. Po pár dnech se sice pěkně naučila být po jídle vzhůru, ale dělala mi to pak i v noci, takže jsme asi týden měli celý den i noc režim tak, že hodinu byla vzhůru a hodinu spala a tak pořád dokola. To bylo dost vyčerpávající, ale pak nějak pochopila rozdíl mezi dnem a nocí a začalo se to lepsit. Teď má 3 měsíce a je to mnohem lepší. Ale zase si najela na režim a je dost těžký ho skloubit se dvěma staršími sourozenci. Ono každý období má něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
22.11.19 11:15

A já bych se na to vyprdla ve finále to bude boj pro všechny… Počkala bych 14 dní a uvidíte… Holt si převratné režim i vy… Když spinka pres den vyspete se taky…a nepřijde mi že spí moc přes den.. 2m miminko prakticky prospi celý den… Aspoň holky obě to tak měly… U 1.dcery jsem vše řešila.. U 2.jsem se víc přizpůsobil já mimcu.. Věděla jsem že většinou tyhle spací trable trvají nějakou dobu… A víte co 2.miminko jsem si vyloženě užila… Daleko víc v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
24.11.19 17:03

Takže bojujem už týden…týden už nespime :? Mala se vzbudí v 1h ráno a a zabere až kolem 7h ráno to není normální??? U měsíčního mimca?? Už sem v koncích…dnes chci udělat trochu kminoveho čaje.. prý je dobrý i na spánek pro mimco je to pravda? Vím jen ze na prdiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
24.11.19 18:19

@Miskaa91 klidně bych zkusila… Pak na spánek je levandule.. My ještě pouštěli digestoř v kuchyni(vysavač nešlo bydlíme v bytovém domě) monotónní zvuk uspava… Nebo zkuste dát mimčo k sobě do postele… Holky vždycky Špály tvrdeji s nama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama