Tuhý bobky měsíčního miminka

21.11.19 20:47

Tuhý bobky měsíčního miminka

Prosím jsem zoufalá…
Od narození máme problém s kakáním. V porodnici jsme už přikrmovali Hippem, a stále v tom pokračujeme. Nemám tolik mléka. Takže jí pokaždé nakojím a dokrmím. Ale proč píšu… dávám teplé obklady, baby calm, mažeme pupíka, aby se mi pořád nekroutila. Už používáme i rektální rourku a někdy se mi podaří, že stěží vytlačí bobky. Ale opravdu tvrdé. Po konzultaci s dr. podávám fenyklový čaj po krmení. Podávám asi 4dny a stále nevidím výsledek. Prý když nezabere čaj, změníme UM. Nejradši bych ho změnila hned.
Máte s tím některá zkušenost??? Moc mě to trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

721
21.11.19 20:56

Probiotika jsi zkoušela? Není to hned, ale můžou pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:00

@Sue2008 ne e, nevím o co jde. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2972
21.11.19 21:02

No lepší změnit um něco ji tam vadí. Probiotika například Biopron jsou výborné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:07

@mofiz asi ano. Přemýšlím nad Nutrilonem Profutura nebo Kendamil. Můžu přejít ze dne na den nebo postupně??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
21.11.19 21:08

@NicolletaV jedná se o živé mikroorganismy osídlujíci střeva. Pomáhají správnému trávení. Biopron, BioGaia…klidně i něco levnějšího, určitě neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
21.11.19 21:34

A co se zkusit poradit s laktacni poradkyní a rozkojit se plně? Třeba by pak šlo vše hladce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:34

Ahoj, taky doporučím BoGaia. Za nás super. Ale docela je to drahý ale vydrží to cca 3mesice. Ale fakt to za to stojí vyhodit ty peníze. Nám strašně pomáhal Espumisan před každým jídlem +1× denně Biogaia. Zkus změnit i to mléko určitě to může být i tím. Držím palce aby to conejdriv odeznelo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
21.11.19 21:40

@NicolletaV určitě nedávej 2 druhy mléka najednou. Rovnou přejdi na nové mléko. Zkusila bych ten Kendamil a k tomu Biogaia a Espumisan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:43

@Wendea71 o to se snažím celou dobu no. Odstříkávám si pořád, zkusila jsem homeopatika, piju dost, dokonce jsem slyšela i o Caru, tak druhý den piju. Laktační je poslední možnost asi mě to nemine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:48

@kavenka děkuji vyzkouším. Ale místo espumizanu bych nejradši dobrala ten babycalm. Mám pocit, že pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:50

@Melounek213 děkuji. :) Už aby byla v klidu chudinka, strašně to s ní prožívám. Ale to smad každá máma :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
21.11.19 21:53

Když ještě odstrikavas, tak mas zřejmě mléka dost. Zkoušela bych spíš co nejčastěji přikládat, aa to i v noci. Je to náročné, ale tomu kakani by to opravdu mohlo pomoci. Za me jsou dobra a cenové dostupná probiotika od Livsane Lactoactive baby, a místo Espumisanu Sab simplex, ale musíš to vyzkoušet, každému miminku vyhovuje něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:57

My jsme vyzkoušeli snad úplně všechno, z babycalmu jsme měli nehoraznou zácpu a kroutil se jak paragraf každý den. Tak to může být klidně i tím. Ale každý dítě je jiný ale ani to bych nevyloučila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
21.11.19 21:57

@NicolletaV tak to určitě nech ten babycalm když vám zabírá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu