Negativa dne

67183
21.4.17 21:48

Negativa dne

Ahoj, všimla jsem si, že už je tady téma Pozitiva dne, navazuji tedy: Dnes jsem měla docela smolný den, tak mne napadlo založit diskusi, kde by se vylilo srdce s tím co bylo špatně, nebo se nepovedlo, nebo jaký b. b nám zkřížil cestu, vozovku apod., prostě to, co můžeme málokomu říct a musíme to nosit v sobě.

Tak já teda začnu. Dnes jsem potkala svoji známou, která mne zná cca od kojence, začala hned mluvit o mé mámě, která je už dlouho mrtvá. Tak jsem jí odpověděla, že tam musíme všichni. Nato jsem šla se svým synem nakoupit, ještě se ptala jaktože tak velký hoch ještě nechodí do školy. Tak jsem řekla, že je mu teprve pět a stejně bude mít odklad. Po nákupu, jsem na ní natrefila u pokladny. Tak jsem ji před sebe pustila ze slušnosti a syn se podíval na knížky, co teď dávají v Penny, říkám mu, stůj za tou paní, už se tam začaly hrnout davy, předběhla nás paní s obrovským nákupem, i když jsme stály za tou paní, o které jsem mluvila. Upozornila jsem syna, že musí stát frontu. Nato ta paní, kterou jsem pustila, řekla že slovu fronta nerozumí a ta před námi, co nás předběhla, se začala chechtat a s ní se vybavovat. Místo aby třeba řekla, že jsme byli za ní, tak dělala, že mám nechápavého syna. Pak mne mrzelo, že jsem té předbíhající měla říct, že jsme stáli před ní, ale to už bylo stejně jedno…:-).

Odtud přísloví pro dobrotu na žebrotu…,i když ty starší lidi člověk automaticky pustí, ale tohle mne mrzelo.Ale jsou horší věci na světě. Takové situace člověk zažívá dnes a denně a musí se vůči takovým lidem obrnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1544
21.4.17 22:08

Chàpu, pustíš ji a ještě má nemístné poznámky k synovi.Taky by mě to zamrzelo, i když ta babka to nijak špatně nemusela ani myslet a ty sis to vzala k srdci, já to tak někdy mám, ale pak si řeknu, sama sobě že si nebudu některé věci tak brát ;) Zitea bude pozitivnější den uvidíš :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
21.4.17 22:10

@Andrejka81 jo, dnes byl den blbec na víc místech… mám podobný zážitek, taky baba spustila na prtě, když si holky hrály a naše sebou sekla a praštila se do hlavy a začala brečet, protože to fakt byla rána, tak se do ní pustila, že co brečí taková velká, že je to ostuda, že ta druhá maličká by brečet mohla, ta na to má věk, ale že ona veliká, že to je hanba… tak jsem se zmohla babě akorát říct, že jsou obě holky stejně staré, že ta naše má taky pět jako ta maličká (pravda je, že byla skoro o hlavu menší než naše prtě) a že kdyby se paní do té hlavy bouchla stejně, tak by nejspíš brečela taky stejně, i když jí už dávno není pět ani šest… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
21.4.17 22:17

@Regina Hero já bych se paní zeptala co jí je do toho? Neskutečné, že ti lidi jsou někteří tak ofrklí, říkat cizímu dítěti co je ostuda a co ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
21.4.17 22:19

Přidám své negativum dne :mrgreen: hrozně moc jsem toho dnes sežrala a teď mě to pěkně štve :roll: zitra dieta :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 22:22

Ja se taky pridam. Uz u nas zase byla prudit sousedka, ze v byte dupeme. Bohuzel jsme se jeste nenaucili vznaset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
21.4.17 22:41

Kocour má srdeční vadu, dnes potvrzeno :( Jsou mu tři roky, je to nejlepší kočka na světě, mazlivá, klidná, miluje děti, každý večer jim jde olizat hlavy před spaním a teď tohle. Zbytnovani srdečního svalstva směrem dovnitř, jde to zbrzdit léky, ale vyléčit to nejde. Tak mám 10 let psa epileptika a teď k tomu kocoura kardiaka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
21.4.17 22:56

Prihodim…moje mesicni prte neskutecne olezlo na papulce a ja premyslim, co jsem sezrala. Premyslim uz 3 dny :? Jsem dneska nervni a vyhnala jsem starsiho z pokoje, ze kojim malou a on jen, ze ji slysel plakat, tak donesl dudlik a zmoulal ho v te svoji rucce :srdce: Ja bych si pleskla, bylo mi ho moc lito. Mlati se mnou asi kojici hormony :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
21.4.17 23:06
@svycarka píše:

ještě je čas to napravit, navedeš na to zítra řeč a pochválíš ho, jak se o sestičku chtěl postarat. Bude zase dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
21.4.17 23:08

@dedrichov diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
21.4.17 23:28

Syn se nechce nechat ostříhat. Má dva roky. Doma na něj nesmím sahnout, tak jsem ho vzala ke kadeřnici, na doporučení. Paní byla strašně hodná, s dětmi to umí. No stejně jsme odešli neostrihani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67183
22.4.17 07:42

@Regina Hero
No to si paní mohla odpustit, kritizovat dítě, které není její. Kdyby se to stalo jí tak by určitě taky minimálně nadávala. Já jsem se nedávno hlavou bouchla do bojleru a tak jsem v tu chvíli syčela bolestí, protože v tu chvíli je to opravdu bolest a ty děti to vnímají ještě víc než dospělí. Měla jsi jí říct, ať se stará sama o sebe a že kdyby se to stalo jí, tak by řvala též.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67183
22.4.17 07:45

@niki V
Já jsem na tom podobně, nacpala jsem se včera, a dneska dietka pěkně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67183
22.4.17 07:47

@niki V
Děkuji moc, v tu chvíli to člověk vnímá těžce, ale už jsem to vypustila z hlavy, jsou lidi i tací, bohužel :-o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67183
22.4.17 07:48

@svycarka
Máš moc hodného syna, když se tak stará o malou sestřičku. To je jen dobře :kytka: :andel: :hug:.To se někdy stane, že člověk vyjede, aniž by chtěl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama