Negativní test, ale...?

4.6.17 20:12

Negativní test, ale .... ?

Ahoj,
mívám docela nepravidelnou MS, ale poslední jsem měla před 41 dny, což je i na mě docela dlouho (obvykle 26-32 dnů). Před týdnem a půl mě pobolíval podbřišek, jako by MS měla přijít, ale nepřišlo nic. V té době mě taky začaly pobolívat prsa, což se stupňovalo a poslední asi 3 dny bolí na dotek docela dost. Nejsou ale zarudlé a nic neteče. Navíc mám teď několik dnů spoustu velkých boláků, jakoby akné, hlavně na bradě a zádech. Včera jsem si dělala těhotenský test, na kterém byla jisto jistě jen 1 čárka… Chystám se na gyn., ale chci se zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost? Může jít o nějaký zdravotní problém? Nebo těhotenství i přesto, že byl test negativní? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.6.17 20:17

@cacorenka a ted jsi kolikaty den cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 20:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.6.17 20:21

Kamarádce se teď stalo, že měla testy negativní a na gynekologii zjistili, že je v 9 tt :mrgreen:

Může jít o nějakou hormonální nerovnováhu, cokoli, nehledala bych za tím nic vážného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
4.6.17 20:30

Ahojky, muj pripad - uz jsem mela vic jak tyden spozdeni, test negativni, tak jsem to prikladala stresu ze svatby. Pak me zacly brnet prsa a asi 10. den zpozdeni jsem si test udelala znova a ejhle, uz tam byla slaboulinka druha carka. Ale kdybych ten test nezkoumala u okna, tak bych to nevidela.
Takze mozne je uplne vsechno. Zajimave je, ze neslo ani o pozdni ovulaci - dcera mohla vzniknout pouze jedinou noc, to vim jiste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
5.6.17 10:57

Já jsem měla ještě 14.den zpoždění negativní test a to u obou těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 12:47

Zpožděná MS

Ahojky, jsem tu nová a hned mám dotaz. Na konci ledna jsem prodělala revizi po zamlklém těhu v 7tt. Po revizi trošku komplikace ohledně sražené krve v děloze. Dostávala jsem injekce na vypuzení. První MS po tomto přišla cca 15/3/2017. Druhá 11/4 a třetí 8/5. Teď to mělo přijít 4/6 a nic. Den meškám. Testy negativní. S přítelem jsme se teď nesnažili, ale ochrana nebyla žádná, jen přerušovaný styk. Ale vždy to prý vždy stihl v čas a je si tím jistý. Na testech ani žádný duch. Co myslíte? může to být těhu? tento měsíc jsme ještě nechtěli, neboť v červenci letíme na dovolenou. Snažit jsem se chtěla začít až na dovolené. Může to být ještě pozůstatek revize? Když půjdu zítra na krev zjistí se více?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama