Nehezká pleť

Anonymní
3.9.21 21:12

Nehezka pleť

Dobrý večer, prosím o radu jak se starat o pleť, aby byla hezčí. Nejlépe sdělit i název výrobku a co s ním. Vůbec tomu nerozumim a je na čase s tím něco udelat. Přikládám dvě fota - datail obličeje. Všude jsou dírky, černý tečky a menší bílé akné i větší červené. Zkoušela jsem biodermu a nic. Na obličej nic nepoužívám. Jen čistící pěnu od alverde. Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2624
3.9.21 21:24

Tak hlavně strava, hodně vody. Mě pomáhá přípravky od Clinique. A to konkrétně tato sada, zlepšení je u ne okamžitě a do týdne mám hezkou pleť. Je trošku dražší, nevím jaké máš finanční možnosti, ale minimálně to mýdlo za mě je top. Voda mi vydržela rok, zbylé dvě věci stále mám, takže počítám, tak rok a půl, že vydrží. Ale záleží jakou máš pleť, to co sedí jedné, nemusí sedět druhé. Koukni na fb do skupiny SKIN CARE (https://m.facebook.com/…159144527402?…). Samozřejmě nejlépe by poradila odbornice, ale otázka jestli se ti k nějaké chce. Já na to nikdy moc nebyla.

*Hydratační gel Dramatically Different Moisturizing Gel
*Mýdlo (DOPORUČUJI) CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Cleansing Bar
*Voda CLINIQUE 3-STEP SKIN CARE 3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17306
3.9.21 21:29

Nastuduj si v te fb skupině od kačky její posty, má tam vše hezky vysvětleno. odkaz ti dala alena výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 22:12

Moc děkuji za příspěvky. No… Vodu nepiji.

• Citovat
  • Nahlásit
34625
3.9.21 22:23
@Anonymní píše:

Tak začni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
3.9.21 22:33
@Anonymní píše:
  1. no zakladni problem u dost holek… proste malo pit, hlavne kafe a sladky veci… takze pokud chces vubec s tou pleti neco udelat tak zaklad je pitnej rezim. Voda, caj idealne zeleny a ne moc silny - pusobi jako antioxidant. Celkem alespon 2,5l -3l vody nebo redenyho caje denne. Vynecaht slazeny napoje a dzusy. Kafe max jedno denne.
  1. Pak vyzivu zevnitr nejaky ty vitaminy zkus si nastudovat tady co Ti chybi a doplnuj potrebnyma doplnkama, a docela se hodi i neco s kolagenem na podporu obnovy pleti.

https://www.nafigatecosmetics.cz/…i-vasi-pleti

1. dukladny cisteni pleti, pokud pouzivas makeup tak idealne nejdriv neco s olejem a pak docistit jeste myci penou. Dvoufazovy cisteni se to jmenuje.
  1. hydratace - i pres mastnou plet to chce hydratovat, tj nejaky toner, serum a krem - toner muze byt obyc ruzova voda od alverde, na to serum s kyselinou hyaluronovou, pripadne s niacinamidem a pak nejaky ne moc mastny krem.
  1. peeling - at uz mechanicky a stridat na stridacku s nejakym enzimatickym nebo s kyselinama https://www.youtube.com/watch?…

je toho fakt hodne a jestli jsi mlada tak tu plet muzes behem roku dvou v pohode dostat do hodne dobry kondice, ale chce to se o ni starat, poradne pit spravne jist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 04:39

@Leenvecka moc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 13:26

Mladá už nejsem. A chození někam na kosmetiku nebo dermatologie, má smysl?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat