Reklama

Nej diskuze na emiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 30.12.17 21:32
Nej diskuze na emiminu

Hezky zimni vecer vsem. Nejak jsem chtela relaxovat i emimina a pripada mi, ze uz se tu neobjevuju silna temata, ci co. Vzpominam na casy nedavne, kdy tu byvala sranda. A tak jsem se chtela zeptat vas ostatnich, jake diskuze vam zustaly v pameti, na co nebo na koho si k po case vzpomenete?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 30.12.17 21:35
@ngauruhoe píše:
Hezky zimni vecer vsem. Nejak jsem chtela relaxovat i emimina a pripada mi, ze uz se tu neobjevuju silna temata, ci co. Vzpominam na casy nedavne, kdy tu byvala sranda. A tak jsem se chtela zeptat vas ostatnich, jake diskuze vam zustaly v pameti, na co nebo na koho si k po case vzpomenete?

Nevím zda se jedná přímo o srandu.. :),ale myslím že co se týká relaxu, možná i přemýšlení :think:,oddechu jsou docela živá témata-asociace hra v diskuzi a slovní fotbálek! :palec: :)Bavím se ale o současnosti.. :)

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 21:37

Agresivní mimisek :srdce: :palec: :pankac:

murkyf
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 30.12.17 21:39
@Bong píše:
Agresivní mimisek :srdce: :palec: :pankac:

:lol: :lol: :lol: :lol: tak jako pobavil mě už jen název :lol: :lol: :lol:

Edit. Nemůžu to najít, existuje to? :lol:

Příspěvek upraven 30.12.17 v 21:43

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 30.12.17 21:42

@Bong Dá se to tady ještě najít? :lol: :lol: :lol:
Já mám nejradši naši uzamčenou skupinku TP zima 2017-2018 :srdce:

Yorkmut
Kecalka 325 příspěvků 30.12.17 21:44

Mne uvizly dve, ale zabavny nebyly. Prvni- ucitelka je krava, protoze nedovoluje dceri chodit ve skole v podpatcich. Druha - odjezd z dovolene, protozepubertalni dcera zapomnela umyt dva talire. Ta byla neco.

Příspěvek upraven 30.12.17 v 21:44

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10991 příspěvků 30.12.17 21:44

Mně jednoznačně utkvěla v paměti diskuze o manželovi, co byl přistižen ve sprše s milencem. A pak dcera a bývalý milenec matky.

Uživatel je onlineLychee13
Závislačka 3047 příspěvků 30.12.17 21:46
@Yorkmut píše:
Mne uvizly dve, ale zabavny nebyly. Prvni- ucitelka je krava, protoze nedovoluje dceri chodit ve skole v podpatcich. Druha - odjezd z dovolene, protozepubertalni dcera zapomnela umyt dva talire. Ta byla neco.Příspěvek upraven 30.12.17 v 21:44

Zrovna tyhle dvě si pamatuju, ty byly hodně výživný. :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 30.12.17 21:53

Nejlepší název diskuze je Mám doma debila, tu kdykoliv vidím, tak se musím smát

Malaga
Generální žvanilka 24600 příspěvků 30.12.17 21:53

Pamatuji si - Kdo jsou moji rodiče (nejlepší kamarádka byla sestra…) a pak Jak bývalý maminky spí s její 16 letou dcerou - nevím už název, ale taky tu někde je…

mag12
Kecalka 329 příspěvků 30.12.17 21:56
@murkyf píše: :lol: :lol: :lol: :lol: tak jako pobavil mě už jen název :lol: :lol: :lol:

Edit. Nemůžu to najít, existuje to? :lol:

Příspěvek upraven 30.12.17 v 21:43

Myslim, ze to byl trol.

Šarlota4
Echt Kelišová 9733 příspěvků 30.12.17 21:56
@terinka4444 píše:
Nejlepší název diskuze je Mám doma debila, tu kdykoliv vidím, tak se musím smát

Taktez me napadlo to same :pankac: :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10991 příspěvků 30.12.17 21:57
@Malaga píše:
Pamatuji si - Kdo jsou moji rodiče (nejlepší kamarádka byla sestra…) a pak Jak bývalý maminky spí s její 16 letou dcerou - nevím už název, ale taky tu někde je…

Dcera chodí s mým spolužákem?!

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 30.12.17 21:57

Ja si treba cas od casu vzpomenu na holcinu, co zacinala vlakno otazkou, jestli neni moc zarliva, kdyz ji vadi, ze muz jezdi kolegyni pomahat se drevem a koncilo to tim, ze muz se do kolegyne zamiloval, odstehoval se k ni a zakladatelku nechal se dvema malymi detmi a statkem samotnou. Na tu si vzpomenu a doufam, ze uz vse prebolo a je na ceste k leps budoucnosti.

A pak jedna mila, kde zakladatelce nechal dedecek po smrti poklad a pekne ho zasifroval.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33153 příspěvků 30.12.17 21:59

Nejlepší diskuze měla mišáček :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >