Deprese ze vzhledu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 30.12.17 09:43
Deprese ze vzhledu

Ahoj holky, uz fakt nevim co dal, mate taky nekdy pocit, ze jste fakt osklive jako ho mam ja? Ja bohuzel porad..uz asi od 13 trpim na akne..dnes je mi 20 a porad se ho nemuzu zbavit, u dermatolozky uz jsem zkousela fakt vsechno, anrikoncepci brat nemuzu, roacuttane chci zkusit, ale myslim, ze dopadnu stejne blbe protoze mam proste rozhozeny hormony a jeste mam problem s jatrama takze cokoliv si zobnu, zvysi mi to jaterni testy :( Mam uz nekolik jizvicek, kterych se dle dermatolozky uz nikdy nezbavim :( Fakt mam depky s kymkoliv navazovat vztah, mozna taky proto jsem s nikym jeste ve vztahu nebyla..sebevedomi na bode nula :( Uz jsem byla i u psychologa, uvazuji o psychoterapii a chytaji me takove deprese, ze kazdy den brecim a uz opravdu nevim, co dal..vim, ze by se clovek nemel litovat a hledat nejaka reseni a proste se s tim smirit, ale ja fakt nevim jak dal…jsem proste hrozne smutna, merim 167 a mam 70 kilo, furt do sebe neco cpu, abych zazehnala depresi…pote drzim hladovky..fakt uz nechci ani vychazet z bytu a nemuzu normalne fungovat, lidi okolo me rikaji, ze jsem hezka, ale ja mam v hlave nejakou opici, ktera mi rika, ze proste nemam sanci, myslim, ze to rikaji ze soucitu..hlavne uz me fakt stve to akne…protoze uz se ho asi nikdy nezbavim a vim jak to umi rozhazet psychiku…stala jsem se kvuli tomu mistrini v makeupu, ale ty bolaky proste zakryt nelze :( Proste se v zrcadle vidim jako uplna zrudicka :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 30.12.17 09:52

Zkousela jsi vysadit cukry, mlecne a bilou mouku? Cokolada pro plet je nejvetsi zlo. Tak tu obzvlast.
Na jizvy funguje laser. Chodila jsem s jizvenyma zadama a mam je cisty. Dulezita je neagresivni prirodni kosmetika, bez silikonu a parabenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 09:54

Jdi do raocutanu, mě pomohl hrozně, zachránil. Ale jizvičky mám už taky, šla jsem do něj pozdě. A já mám docela zkušenost, že chlapům to nějak nevadí. Koukaji na me i tak ;) a tva váha a výška je úplně ok :) Mě hodně pomohlo na sebevědomí až když jsem si našla manžela.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 30.12.17 09:56

Jizvy po akné se odstraňují laserem, vygoogli si nějaký ústav co se tím zabývá - třeba Laser Esthetic a zajdi na konzultaci, co mohou pro tebe udělat.
Cpát se a tloustnout není dobré k ničemu, zkus to pokrotit.
Ten psycholog určitě není od věci, pokračovat v terapii.

Hlavu vzhůru. Můj syn žije s dívkou co má po akné jizvičky a neřeší to, má ji rád.
:kytka:

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 30.12.17 09:57

Hele nejsem odborník, ale věřím, že tvoje problémy způsobuje hodně právě ta strava. Taky jsem to tak měla. Začni jíst zdravě, tím nemyslím diety, ale prostě vynechat sladký limonády, sladkosti, chipsy, smažená jídla. Zdravá pravidelná strava bude mít dobrý vliv na akné, ale i na tvoji náladu. Jakmile jíš nezdravě, tak rychlé cukry v krvi tě prostě rozhodí tak, že máš pocity jak na houpačce. (Třeba to tu někdo vysvětlí lépe, než já.) Když budeš jít zdravou stravu bez rychlých cukrů, pak se ti srovná inzulín v krvi a budeš mít stabilnější normální náladu a díky tomu ze sebe nebudeš mít depky.

Jo a zkus to máznout sudokrémem. Ten mi pomáhá a není drahý.

Aries6
Generální žvanilka 21950 příspěvků 5 inzerátů 30.12.17 09:58
@Verun83 píše:
Zkousela jsi vysadit cukry, mlecne a bilou mouku? Cokolada pro plet je nejvetsi zlo. Tak tu obzvlast.
Na jizvy funguje laser. Chodila jsem s jizvenyma zadama a mam je cisty. Dulezita je neagresivni prirodni kosmetika, bez silikonu a parabenu.

Nemůžu než nesouhlasit, chtěla jsem napsat něco podobného. Zkusila třeba nějaký detox? Něco nekomerčního, alternativního?
Ale psycholog určitě taky pomůže, musíš se naučit mít se ráda.

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 30.12.17 09:58
@Anonymní píše:
Jdi do raocutanu, mě pomohl hrozně, zachránil. Ale jizvičky mám už taky, šla jsem do něj pozdě. A já mám docela zkušenost, že chlapům to nějak nevadí. Koukaji na me i tak ;) a tva váha a výška je úplně ok :) Mě hodně pomohlo na sebevědomí až když jsem si našla manžela.

Mne uz ho nabizely 2 doktorky, ale pote co se dozvedely, co mi udelala s jatrama antikoncepce, tak mi ho predepsat uz moc nechtely :( tak mozna zkusit nejakou nizkou davku, ale nevim nevim :roll:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 30.12.17 10:00

Zakladatelko, to akne jsem měla taky a to hodně. U mě to bylo ze stresu. Jakmile jsem byla total v pohodě, tak pleť nádherná

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 30.12.17 10:01
@Ohsuzi píše:
Mne uz ho nabizely 2 doktorky, ale pote co se dozvedely, co mi udelala s jatrama antikoncepce, tak mi ho predepsat uz moc nechtely :( tak mozna zkusit nejakou nizkou davku, ale nevim nevim :roll:

A teda, jestli mas citliva jatra, tak bys mela jist zdrave, abys je nezatezovala jeste vic. Ono to bude mit taky souvislost. Zatizena jatra se projevuji na stavu pleti.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 30.12.17 10:03

Zkousela jste Cinskou medicinu? Je to ale beh na dlouhou trat. Vysledky nejsou znat hned…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 10:07

Taky jsem se tím děsně trápila, kolem těch 20 jsem to měla snad nejhorší, zkusila jsem všechno, včetně roaccutanu, laseru, všech mastiček, značkových krémů proti akné atd. a nepomohlo nic, možná jsem pozorovala jisté zlepšení po acnevacu. Ted je mi přes 30, mám po dvou porodech a stejně pořád pupínky mám, sice je to mnohem lepší, ale čistou pleť už asi nebudu mít nikdy. Musím podotknout, že čím míň na tu pleť sahám, tím je to lepší. Teď používám čistící prostředky od Alverde, na mazání dětský krém od stejné značky a jsou nejlepší, co jsem měla.

honeybunn
Kecalka 444 příspěvků 30.12.17 10:08

Zkus na par mesicu zmenit stravu a zacit sportovat (pokud to treba uz nedelas) a uvidis, jestli se to zmeni… na moji plet ma strava zasadni vliv (stejne jako alkohol a pripadne koureni cigaret)… ted pres vanoce jak jim kazdy den par kusu cukrovi, tak mi hned vyskocily pupinky na obliceji, je to fakt zlo…
a osvedcila se mi kosmetika manna, hlavne mydlo s cajovnikovym olejem nebo s aktivnim uhlim, vyzkousej, treba pomuze ;)

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 30.12.17 10:08
@Anonymní píše:
Mne uz ho nabizely 2 doktorky, ale pote co se dozvedely,co mi udelala s jatrama antikoncepce, tak mi ho predepsat uz moc nechtely :( tak mozna zkusit nejakou nizkou davku, ale nevim nevim :roll:
@dana.dv píše:
Zkousela jste Cinskou medicinu? Je to ale beh na dlouhou trat. Vysledky nejsou znat hned…

Ano zkousela :) videla jsem zlepseni cca po roce, ale jen velmi lehke, avsak vim a verim, ze to pomahat muze, chodila jsem i na akupunkturu

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 30.12.17 10:09

Špatná strava. Tak to vidím ja.

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 30.12.17 10:12
@honeybunn píše:
Zkus na par mesicu zmenit stravu a zacit sportovat (pokud to treba uz nedelas) a uvidis, jestli se to zmeni… na moji plet ma strava zasadni vliv (stejne jako alkohol a pripadne koureni cigaret)… ted pres vanoce jak jim kazdy den par kusu cukrovi, tak mi hned vyskocily pupinky na obliceji, je to fakt zlo…
a osvedcila se mi kosmetika manna, hlavne mydlo s cajovnikovym olejem nebo s aktivnim uhlim, vyzkousej, treba pomuze ;)
Mannu kosmetiku mam doma taky, konkretne bambucke maslo s levanduli a jeste neco..
@GabinkaCh píše:
Zakladatelko, to akne jsem měla taky a to hodně. U mě to bylo ze stresu. Jakmile jsem byla total v pohodě, tak pleť nádherná

Příspěvek upraven 31.12.17 v 08:34

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >