Nějaké tabletky na akné?

19.1.20 16:15

Nějaké tabletky na akné?

Zdravím, neznáte nějaké vitamíny nebo tabletky na akné? Mastiček jsem vyzkoušela už strašně moc a nakonec si na to ta pokožka vždy zvykla a už to nepomáhalo tak mě napadlo jestli na to nejsou nějaké léky třeba????.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

112
19.1.20 16:19

Spolubydlící bere Pangamin (pivovarské kvasnice), je to balení s pupalkou. Během týdne jí všechno akné vylezlo, jak se pleť čistila a nyní ji má opravdu krásnou. A to měla nos jeden pupínek vedle druhého, totéž bradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:27

Hlavne pocitej s tim, ze jakakoliv zmena se projevi tak po dvou mesicich. Do tydne dvou se ti plet opravdu nevycisti. Osobne bych doporucila preparat Vlasy, kuze, nehty od Medpharm (67 tablet/cca 150,–). Ma komplexni slozeni a opravdu funguje, chce to ale vytrvat. Dobre je doplnit i zinek, byt ho tyto preparaty obvykle obsahuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
19.1.20 16:51

@Isabel03 Čauky já nemám zkušenost s tabletkama na akné, ale pravidelně jsem docházela na kosmetiku a hloubkové čištění pleti. A k tomu sem si přímo u kosmetičky objednala spec. kosmetiku zn. Janssen sice je to trochu dražší, ale ráno i večer pleť čistím a používám krém na pusu. Vše stejné značky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
19.1.20 16:58

Asi ten pangamin, ale budes mit hlad ze bys snedla kravu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:31

Děkuji všem za odpovědi

• Nahlásit