Nejchutnější skleničky pro roční dítě

22.6.15 05:42

Nejchutnější skleničky pro roční dítě

Dobrý den,
jedeme na dovolenou a nechce se mi ji trávit u plotny, tak zakládám toto téma. Nevím jaká jídla nakoupit, synovi vařím, v roce má ještě problém s kousky, tak alespoň částečně vždy mixuji, takže nemůže ještě jíst to co my v létě u moře. Před třemi lety jsem ochutnala menu od Hippu a přišlo mi moc slané…
Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5505
22.6.15 06:09

Synovi chutná a i cenově to výjde dobře - př. 6+4 zdarma bývají akce, jídlo od Hami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
22.6.15 06:52

Kluci mi teď jedí jen Bebivitu a ta mi nepřijde tak mastná jak Hami, což jedli dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
22.6.15 06:56

U nás teda vedl Hipp a později jednoznačně špagety ve skleničce. Jen si už nepamatuji, zda-li přímo od roka. No a i dnes si je někdy vybere v obchodě sám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
22.6.15 06:56

Všem mým holkám chutnali skleničky od Hami. Ale v těch od osmi měsíců už jsou docela kousky. Proto doporučuji ty malé skleničky 125g od čtyř až pěti měsíců - ty jsou úplně hladké nebo ty větší 200g od šesti měsíců, tam už kousky jsou ale malé.

• Nahlásit
  • Citovat
22.6.15 07:03

Moc děkuji za tipy, kousky jako takové nevadí, povezu si tyčový mixér, ale konzistence musí být rozmixovatelná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.6.15 07:19

@Kukísek vyzkoušej je už doma.. já doma vařím, chtěla jsem na dovolenou též skleničky, kluk mi ani jednu nevzal :zed: odmítnul je všechny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2880
22.6.15 07:50

Moje děti jedly dobře Hami, ale jak které, chce to asi vyzkoušet doma. Hipp taky, ale kvůli ceně výjimečně. Ty menší bez kousků Hami nebo z DM tu jejich vlastní značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
22.6.15 08:00

@Kukísek Já osobně bych určitě vyzkoušela pár skleniček už před odjezdem na dovolenou. Já na dceři zkoušela, když jsem spěchala a nesnědla mi vůbec nic. Všechno vyprskala. Ale pravdou je, že už je to osm let zpátky, tak dneska už možná budou lepší :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2342
22.6.15 08:15

@Kukísek u nas jednoznacne chutnalo Babylove z DM a Hami. syn mel rad celkem vse, nejvic ruzne testoviny a spagety s červenou omackou :potlesk: ale jak pisou holky, radsi zkus drive, ne všechny deti to jedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 08:19

Díky moc, to je pravda, vyrazíme dnes koupit vzorky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 08:28

Bebivita jsou chutově výborné. Ale není nad domácí že jo, co si budem povídat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
22.6.15 08:31

@Nina Filipi no jen to vysvětlit klukům :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
22.6.15 09:14

Prvorozená snědla cokoliv ze skleničky, domácí nechtěla… její tři sourozenci při první lžičce ze skleničky škleb, u druhé pláč a u třetí šavle :D @Kukísek na dovču můžeš zavařit svoje domácí jídlo do skleniček a máš to, víš, co v tom je a jistotu, že mu to bude chutnat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
22.6.15 10:33

Taky to budu zrovna řešit. Kvůli ceně kupuji babylove anebo hami. Mě ta plotna stejně nemine za jídlo v restauraci by jsme utratili majlant.Bdu to dělat jako doma. Uvařím jí přílohu a smíchám to s půlkou skleničky. A domácí jídlo necháme zase na doma.Nebo uvidím jak na tom bude cenově zelenina na místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama