Nejchutnější UM

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 00:11

Nejchutnější UM

Mám syna 2 roky, snažím se ho odstavit a nahradit mu MM UM. Vyzkoušela jsem BEBA, SUNAR obyc, SUNAR vanilkovy, Nutrilon obyc, Nutrilon vanilkovy. KENDAMIL. Nic mu nechutná. Doma se mi hromadí UM, co s tím mám dělat? Myslela jsem, že ho vypiju sama, ale nechutná to ani mě. Něco z toho uvařit?
Jaké je podle Vás nejvíc chutné mléko?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
16.1.22 00:29

Já bych z toho teda nic nevařil :lol:
Nejchutnější? Čerstvé ještě Teplé přímo od kravičky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
16.1.22 02:56

Ve 2 letech bych přešla už na normální stravu, naše malá měla UM ale kolem 2 roku ho přestala chtít, doktorka říkala že už ho v tomto věku stejně nepotřebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
16.1.22 03:50

Taky myslím, že pokud jinak jí pestře, UM nepotřebuje a stačí mu mléčné výrobky. Jinak moje malá má skoro 2 roky a denně vypije cca 150 ml UM. Dávám jí Hipp combiotic, chuťově je celkem dobrý (např. oproti Nutrilonu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12232
16.1.22 06:42

Ve dvou letech dítě potřebuje pestrou stravu a ne umělé mléko. I když je to náhrada mateřského mléka a některé děti, včetně jednoho z mých, by se bez něj neobešly, tak je to pořád jen chemicky vyrobené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
16.1.22 06:46

Myslím, že už mu nebude chutnat žádné :nevim: ve 2 letech už bych se na UM vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18976
16.1.22 07:46

Po odstavu ve dvou letech jsem zadne UM nedavala.
Proc davat prumyslove zpracovanou stravu, kdyz uz muze jist kvalitne normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
16.1.22 07:51

Dej mu normalni mleko, um zkus prodat/ rozdat potrebnym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 09:18

Tak mě napadlo co zkusit normální prostě kravské mléko a rozmixovat to s banánem? :think: Mám mrňouska dva a půl roku a úplně to miluje :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
16.1.22 09:23

Ve 2 letech je podle mě už UM zbytečné (i když moje děti ho pily do 3 let, ale obě chtěly a byly na něm od malého věku).
Klidně bych dala čerstvé mléko. UM bych šoupla na místní skupinu na FB, jestli někdo nechce třeba za nějakou mlsku, nebo symbolickou cenu.
PS: Jako UM mi chutnal jen ten nejlevnější Sunar v modrém obalu (Original???).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 09:38

Normální mléko jsem zkoušela. To si také neveme. Problém je, že se v noci kojí pomalu, co dvě hodiny. Neuklidni ho ani pití ani dudlík. Jsem úplně KO.

• Citovat
  • Nahlásit
3038
16.1.22 09:55

Chutove je nejlepsi podle me Kendamil. Je z plnotucnyho mleka a chutna celkem dobre. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
16.1.22 09:59
@Anonymní píše:
Normální mléko jsem zkoušela. To si také neveme. Problém je, že se v noci kojí pomalu, co dvě hodiny. Neuklidni ho ani pití ani dudlík. Jsem úplně KO.

No jo no…tak tady vubec nejde ve vysledku o mleko, vyzivove, chutove, ale o kojeni…chce se proste kojit, nema chut na mliko :nevim:…jestli ti to vadi, budes ho muset proste odstavit, nic v noci nedavat, pak treba zacne pit mleko normalne..rano k snidani, pres den..hezky z hrnicku jakou soucast denniho stravovani…ale neexistuje zadne mleko, ktere by chutnalo tak skvele, ze nahradi tu psychickou potrebu kojeni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 10:12

@Melodie91 Jsem z toho vyčerpaná, ale nakonec mu to stejně nedokážu odepřít.
Doufala jsem, že mu to něčím nahradím, aby to nebyla taková hysterie.

• Citovat
  • Nahlásit
237
17.1.22 23:14

Asi uz nepujde o mlicko, ale o ten pocit mit maminku stale blizko :srdce: Zkusit mu dat treba plnotucne kravske mleko/kakao v lahvicce? Potme v noci? :lol: A nebo proste prsa zavazat a rict, ze mlicko neni :nevim: Pravdepodobne bude hystericky zachvat, ale za par dni verim, ze uz si na prsa v noci nevzpomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat