Nejde k zubaři

Anonymní
25.10.19 11:16

Nejde k zubaři

Ahoj. Za boha nemůžu dostat přítele k zubaři. Má oteklé dásně a v práci si nedávno vyrazil přední dvojku. Zůstal mu tam malý kousek zubu a teď mu tam vyrašil kaz, který se určitě rozleze na ostatní. Ze zubaře má odjakživa panickou hrůzu, kterou nechápu, ale jen co slyší vrtačku v ordinaci už by omdlel a musí zdrhat. Nechápu no. Slíbil mi, že do porodu si tam zajde. Ten už mám za měsíc a pořád nic, jen se vymlouvá, teď pro změnu, že musí našetřit a jít na celkovou anestezii, jinak že to nedá. No na to jsem mu řekla, že já porodit taky musím a příjemný mi to nebude. Stejně to s ním nehne. Mě už se to ale opravdu hnusí a i když mu to natvrdo řeknu, je mu to jedno. :roll: Štvalo ho to chvíli než si asi zvykl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2933
25.10.19 11:19

Psycholog nebo psychoterapeut. Fóbie se normálně řeší touto cestou. Pomáhá i hypnóza. Ať si přítel vybere. Buď to zvládne, nebo to musí řešit takto. Jinak ho čeká protéza a vytržení všech radixů (zbytků) zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22665
25.10.19 11:27

Vem ho za ruku a bez tam s ním. Já bych byla neoblomná. Prohlídka je zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
25.10.19 11:36

Jo muj je to stejny, nemel tedy zadny problem nebo bolesti nebo vyrazeny zub, ale stvalo me ze peci nedaval dost, treba cisteni.., proste jsem nas objednala oba, on to nevedel, rekla jsem mu at me jde doprovodit, kdyby mi bylo zle po injekci, vylezla hezka sestricka a povida pane xx pojdte dal, no byl jak oparenej ale sel, vysledek jeden maly kaz, jinak zuby jak perlicky, a to peci docela zanedbava 8o :roll: ted uz jednou rocne jde dobrovolne a nic mu nenachazi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
25.10.19 11:38

@Peggy54 Asi chodí za sestřičkou :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
25.10.19 11:38

Normálně ho objednej a jdi s ním. Přeci není až takový srab.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
25.10.19 11:40

@dog.s spis bych rekla ze se chodi vykecavat s doktorem, maji stejny konicky :D ikdyby, hlavne ze chodi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama