Nejde mi oživit diskuze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 06.01.17 16:40
nejde mi oživit diskuze?

Ahojky, nejde mi oživit diskuze nemám tam to tlačítko"oživit diskuzi",psala jsem i adminovi, ale neodpověl nevíte co s tím, nebo jak na to? Mohli byste mi zde popsat třeba postup jak na to? Jestli to třeba nedělám špatně? moc děkuji :)

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 06.01.17 16:44

Kdy byl psán poslední příspěvek v diskuzi?

Billi
Nadpozemská drbna 25880 příspěvků 06.01.17 16:48

@onajeblond diskuze jde oživit snad až po měsíci od posledního příspěvku. Pokud je poslední příspěvek novější, tak to nejde.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 06.01.17 16:54
@Billi píše:
@onajeblond diskuze jde oživit snad až po měsíci od posledního příspěvku. Pokud je poslední příspěvek novější, tak to nejde.

aha takle, to mě nenapadlo :) děkuji

inkakřivák
Extra třída :D 13843 příspěvků 06.01.17 17:59

Podle mne stačí normálně napsat příspěvek a diskuze se posune nahoru.

admin
Extra třída :D 11128 příspěvků 06.01.17 21:42

@onajeblond Dorbý den,

pro oživení diskuse stačí napsat nový příspěvek. To je vše. Pokud by se Vám něco nedařilo, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem, :kytka:
adminka Gábina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >