Reklama

Nejde mi oživit diskuze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 06.01.17 16:40
nejde mi oživit diskuze?

Ahojky, nejde mi oživit diskuze nemám tam to tlačítko"oživit diskuzi",psala jsem i adminovi, ale neodpověl nevíte co s tím, nebo jak na to? Mohli byste mi zde popsat třeba postup jak na to? Jestli to třeba nedělám špatně? moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 06.01.17 16:44

Kdy byl psán poslední příspěvek v diskuzi?

Billi
Nadpozemská drbna 25812 příspěvků 06.01.17 16:48

@onajeblond diskuze jde oživit snad až po měsíci od posledního příspěvku. Pokud je poslední příspěvek novější, tak to nejde.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 06.01.17 16:54
@Billi píše:
@onajeblond diskuze jde oživit snad až po měsíci od posledního příspěvku. Pokud je poslední příspěvek novější, tak to nejde.

aha takle, to mě nenapadlo :) děkuji

inkakřivák
Extra třída :D 13177 příspěvků 06.01.17 17:59

Podle mne stačí normálně napsat příspěvek a diskuze se posune nahoru.

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 06.01.17 21:42

@onajeblond Dorbý den,

pro oživení diskuse stačí napsat nový příspěvek. To je vše. Pokud by se Vám něco nedařilo, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem, :kytka:
adminka Gábina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama