Přítel se urazil a odešel k rodičům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabinka098
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 30.10.18 03:53
Nejhorší den

Dobrý den, tedy noc potřebují se vypsat a poradit.Mam osmiletý vztah.Asi čtyři roky sme žíly oddělené, a teď spolu žijeme čtyři roky.Ja pocházím s jiného města a odstěhovala jsem se za partnerem do jeho města. Mame petiletyho syna, v sobotu než sem měla jít na směnu se přítel urazil a odešel k rodičům a byl tam dodnes směnu sem zrušila neměl by my kdo hlídat. Dnes přišel a když sem se ho zeptala co bude dál se zase urazil a odešel k rodičům já tam za ním jela byl ve svým pokoji a řekl my, že tam zůstane. Jsem stoho vyřízena jen tak odejít ze zarizeniho bytu od rodinu vůbec nevím co mám dělat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 30.10.18 05:18

Řekla bych, že partner není dospělý. Pokud utíká do svého pokojíčku k rodičům místo komunikace. A když kvůli jeho detinskemu chování musíš navíc rušit práci, tak to je o důvod víc začít řešit vlastní cestu

arinecka
Kelišová 5213 příspěvků 30.10.18 05:28

@sabinka098 No teda 8o Proč se uráží? Ty jo, to bych byla asi hodně naštvaná kdybych nemohla jít kvůli jeho naštvanosti ani do práce. Odvezla bych mu syna k rodičům a šla do práce. Co na to jeho rodiče? Takhle se dospělý chlap nechová.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 30.10.18 05:30

Smankote, nepochopím rodiče těchto chlapecku, že je podporují v tomto chovani.

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 30.10.18 05:32

:roll: , kup mu dudlíka a pleny a dones to jeho rodičům ať si ho přebalej..

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 30.10.18 05:36

V první řadě si najdi hlídání a neruš směny v práci. Postav se k tomu čelem a zkus si poradit sama.Abys nakonec před Vánoci ještě nepřišla o práci. Rodiče jsou asi také v praci. Nemá partner prarodiče?? Nebo ty nemáš nějakou kamarádku? Pětiletý kluk už takovou práci nikomu neda( tedy pokud neni rozmazlený jako jeho otec )

Příspěvek upraven 30.10.18 v 06:04

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 30.10.18 06:03

Sorry, jeste vi, ze ma hlidat a neni schopnej prijit nebo napsat alespon kvuli ty tvoji praci? To je taky moc! Kopla bych ho do riti. Kluka odvezla k nim a do prace sla. Sezen skolku v okoli, treba maji volna mista. Kdyz prijdes o praci si v haji. Ted res sebe, praci a hlidani.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 30.10.18 07:08

Rodiče my zemreli v sedmi letech,jsem v cizim městě nemám tu rodinu.Jen dvě kamarádky ale ty máj rodiny tak je nechci obtěžovat s hlídáním.A jeho rodiče jsou při něm koukali by na mě jak na blázna kdybych jim tam přivedla kluka.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 30.10.18 07:09

Do školky malej chodí ,ale tohle byla směna o víkendu pracuju jako pokladní.

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 30.10.18 07:20
@Cuddy píše:
Smankote, nepochopím rodiče těchto chlapecku, že je podporují v tomto chovani.

taky bych synáčka dost důrazně poslala tam, kde má domov a rodinu …

arada
Extra třída :D 14442 příspěvků 30.10.18 07:24
@sabinka098 píše:
Rodiče my zemreli v sedmi letech,jsem v cizim městě nemám tu rodinu.Jen dvě kamarádky ale ty máj rodiny tak je nechci obtěžovat s hlídáním.A jeho rodiče jsou při něm koukali by na mě jak na blázna kdybych jim tam přivedla kluka.

Koukat by si mohli jak chtěli. Ty musíš do práce a když si doma hýčkají rozmazlenýho nedospělýho fracka, tak ať se postarají i o jeho syna. Bez mrknutí oka bych jim dítě přivedla vždy, když bych musela do práce. Je to i jeho dítě. Každopádně si hned zažádej do svěření dítěte do péče a alimenty.

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 30.10.18 07:51
@sabinka098 píše:
Dobrý den, tedy noc potřebují se vypsat a poradit.Mam osmiletý vztah.Asi čtyři roky sme žíly oddělené, a teď spolu žijeme čtyři roky.Ja pocházím s jiného města a odstěhovala jsem se za partnerem do jeho města. Mame petiletyho syna, v sobotu než sem měla jít na směnu se přítel urazil a odešel k rodičům a byl tam dodnes směnu sem zrušila neměl by my kdo hlídat. Dnes přišel a když sem se ho zeptala co bude dál se zase urazil a odešel k rodičům já tam za ním jela byl ve svým pokoji a řekl my, že tam zůstane. Jsem stoho vyřízena jen tak odejít ze zarizeniho bytu od rodinu vůbec nevím co mám dělat.

Urazit se může jak chce, ale jednou založil rodinu,a má dítě, tak se má starat.Mamánek, to je diagnóza. Bych ho kopla do pozadí, a postavila se na vlastní nohy. On tě nikdy nepodrží. Nikdy nebudeš vědět, co mu prolítne přes nos, a kdy se zase urazí, a uteče k rodičům do pokojíčku.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 30.10.18 08:36

@arada Presne, koukat muzou jak chteji, ale tohle snad musi pochopit, ze musis do prace- rekla bych, ze me jinak vyhodi, jestli nas budou pak zivit, kdyz od toho jejich syn utika. Nebo vas bude zivit on, s timhle pristupem? Sketa:( Nechat matku svyho ditete takhle ve stychu - zakladatelko uz to nekdy udelal pred ditetem, kdyz jste se pohadali treba? Toho myho by asi pekne vypraskali, kdyby tohle provedl, uz tak mi porad rikaji,ze by mi mel vic pomahat, at si ho srovnam :mrgreen: Takze kdyz jsme u nich, kmita kolem deti, jde uspat malou, vecer kdyz tam spime ulozit kluka, aby nemeli reci :lol: A ja mam pohodu, odpol.si jdu zdrimnout. Toho tvyho asi spatne vychovali. Ale vsude je neco. At si jde k rodicum ale kluka vezme s sebou on sam, pak nemuzou rict ani pumpicka. Jak by mel tyhle tendence, sbalila bych kluka na vikend a at tam jede I s nim, ze musis makat.

sebamed
Nováček 9 příspěvků 30.10.18 08:46

Promiň, ale chová se jak malý dítě.

arada
Extra třída :D 14442 příspěvků 30.10.18 09:00

@Jahudka82 Nikdy bych se nevracela k rodičům a nikdy nevezmu děti zpět domů. Každý dospělý člověk si musí své vyřešit sám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >