Nejíme moc málo?

154
15.3.17 14:14

nejime moc malo?

Chtela jsem se zeptat, dcerce bude 7 mesicu, rano se vzbudi kolem 7h. dostane snidanicku, v pul 12 obidek, uz maso-zeleninovy prikrm, ve3-pul 4 svacina, presnidavka, no a v pul 7 vecere,kasicka.Neni to malo? mela by jist casteji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2510
15.3.17 14:16

Ty vogo to je slovník.

Mlíko nedáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22436
15.3.17 14:17

A má mezitím mlíko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 14:17

Chybí mi tam dopolední svacina. Jinak ja mam skoro osmimesicniho a ji: ráno kojení, dopoledne kojení, oběd a dokojeni, ve čtyři kojení, v půl osmé kase a v noci co tři hodiny rovněž kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 14:19

Malá v tomhle věku jedla zhruba 5-6 krát denně+mlíko, byla velký jedlík, ale nebylo to na ní vidět. Ale každé ;) dítě je jiné, jinou potřebu jídla… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 14:20
@Nowuka2 píše:
Ty vogo to je slovník.Mlíko nedáváš?

Obídek :mrgreen: Sorry, mě to taky přijde strašně vtipný - prostě si představím úplně vymletou matku, už ten plurál a zdobněliny. Jinak mé dítě nejedlo do dvou skoro nic, jen MM, nějaké příkrmy jsem mohla mít jednu sklenku na celý týden (pokud by to mohlo být tak dlouho otevřené), ještě tak do roku a půl se skoro vším dusila a kolem druhého snědla tak deci polévky za den a to jsem myslela, že to půjdu oslavit. Úspěšně ve svém min. jezení pokračuje dál, vychrtlá není, tak co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
15.3.17 14:20

@Pidulka81 muj syn byl v tomhle věku jen kojený - příkrmy vzal na milost až po 1.narozeninách. Pokud ti nehubne a nebrečí tak to asi stačí ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
15.3.17 14:22

Na vas dve mi to prijde malo. Ty jsi na fakt tvrde diete. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
@Rakosnicek1983 píše:
Obídek :mrgreen: Sorry, mě to taky přijde strašně vtipný - prostě si představím úplně vymletou matku, už ten plurál a zdobněliny. Jinak mé dítě nejedlo do dvou skoro nic, jen MM, nějaké příkrmy jsem mohla mít jednu sklenku na celý týden (pokud by to mohlo být tak dlouho otevřené), ještě tak do roku a půl se skoro vším dusila a kolem druhého snědla tak deci polévky za den a to jsem myslela, že to půjdu oslavit. Úspěšně ve svém min. jezení pokračuje dál, vychrtlá není, tak co.

Obídek, snídanička… 8o Já myslela že to bude dotaz o nějakých hubnoucích kamarádkách :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Za me teda, jestli snida v sedm, tak by mdla mit jeste dopoledni svacinu. To ti vydrzi do pul 12 nejist? Me syn jidaval pravidelne co 3 hodky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22436
15.3.17 14:24
@Nowuka2 píše:
Ty vogo to je slovník.
Mlíko nedáváš?

Už nadpis napovídal, že to tak nějak bude. Já si sedla na ruce s komentářem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17004
15.3.17 14:27

Jestli takhle papká i manža, tak jíte skutečně málo.

:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
15.3.17 14:28
@LindaPraha píše:
Jestli takhle papká i manža, tak jíte skutečně málo.:zed:

Třeba není vdaná… I když manža nebo příťa, taky je to chlap :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
15.3.17 14:31

@Pidulka81 já dávám kolem 7 mléko, v 9-9:30ovoce, ve 12 zeleninu, ve 14 mléko, v 16 ovoce a v 18:30 mléko. Jinak by měl hlad, ale pokud ti malá nebreci, tak asi hlad nemá. UM bys, ale do roka dávat měla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4515
15.3.17 14:32
@Rakosnicek1983 píše:
Obídek :mrgreen: Sorry, mě to taky přijde strašně vtipný - prostě si představím úplně vymletou matku, už ten plurál a zdobněliny. Jinak mé dítě nejedlo do dvou skoro nic, jen MM, nějaké příkrmy jsem mohla mít jednu sklenku na celý týden (pokud by to mohlo být tak dlouho otevřené), ještě tak do roku a půl se skoro vším dusila a kolem druhého snědla tak deci polévky za den a to jsem myslela, že to půjdu oslavit. Úspěšně ve svém min. jezení pokračuje dál, vychrtlá není, tak co.

V tom případě už mám taky vymletý mozek. My máme papání, děláme hamí hamí a teď se radujeme, že už děláme třetí den bobánky do nočníčku a ne do kaťat :mrgreen: A prodavačce v krámě jsem řekla, ať mi rychle namarkuje bumbání :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama