Nejlepší kaše pro kojence

200
24.9.20 18:48

Nejlepší kaše pro kojence

Poradíte jaká kaše je nejlepší/nejkvalitnější pro kojence? Zatím používáme kaše Kendamil, ale ta má jen 3 příchuťe, tak bych chtěla zkusit i jinou značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
24.9.20 18:56

Naší malé chutnají kaše od Hami a Nutrilonu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
24.9.20 19:01

Ja kupovala jen ciste obilne a prichucovala ovocem. Nejaka nemecka znacka ze zdrave vyzivy, uz si nemapatuji, nebo taky z DM.

Příspěvek upraven 24.09.20 v 19:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
24.9.20 19:05

Kupuju jen takove, kde není ve složení kdovijaky bordel a nedejboze ingredience, který ani nedokážu vyslovit. Takže momentálně rýžová nemlecnou z Dm A 100% kukuricna.

A velikým obloukem se vyhýbám přidanému cukru (třeba maltodextrinu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16819
24.9.20 19:12

Co šlo, jsem vařila doma rýžovou, ovesnou, pohankovou a přidávala ovoce. Kukuřičnou jsem dělala z instatní od nominalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9151
24.9.20 19:56

Já byla líná vařit domácí a kupovala jsem ty bezmléčné Bio z DM. Dají se smíchat s mlékem nebo vodou a dochutit tím, co má dítě rádo a ty uznáváš za vhodné. Ty s příchutí jsou zbytečné plné chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9610
24.9.20 20:22

Taky kupuji Kendamil, malá nejvíc miluje čistou rýžovku…dochutím sama ovocem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8073
24.9.20 20:59

Precti si slozeni. Jakekoliv prichute byvaji s maltodextrinem nebo cukrem - nebrat. Ja delala bud domaci nebo od Nominy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
24.9.20 21:04

Zkusila jsem Sunar i Hami a podobný značky, ale přijdou mi šíleně sladký a předražený a skoro všechny dělaly hrudky. Jedu kaše z DM, mléčný i nemléčný a jsem spokojená já i syn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3773
24.9.20 21:59

Nomina, jedny z mála, co nejsou doslazované a nemají v sobě hromadu umělých dochucovadel. Jedla jsem je i sama. Nejsou teda mléčné, mléko podle vlastní volby si tam musíš dodat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
24.9.20 23:12

Nemléčné Nominal kaše (pohankovou, jáhlovou, rýžovou, ječnou, špaldovou, čirokovou…). V těch Hami a Sunar apod. bývá namícháno zbytečně moc přísad.
Dřív jsem do těch Nominal míchala ovoce, ale od doby co má ovoce zvlášť k svačině už dávám jen kousek másla a občas skořici. Překvapivě chutnají i mně :D a ani syn neprotestuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18491
25.9.20 20:07
@Aduš8 píše:
Já byla líná vařit domácí a kupovala jsem ty bezmléčné Bio z DM. Dají se smíchat s mlékem nebo vodou a dochutit tím, co má dítě rádo a ty uznáváš za vhodné. Ty s příchutí jsou zbytečné plné chemie.

Přesně tak i já, DM bio jsou super nebo ze zdravé výživy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama